De afgelopen tijd is een ongewoon groot aantal prof- en amateurvoetballers in elkaar gezakt, schrijft de Berliner Zeitung. Profvoetballer Sergio Aguero van FC Barcelona is minimaal drie maanden uit de running. De 33-jarige aanvaller kreeg tijdens een wedstrijd tegen Deportivo Alaves last van pijn op de borst. Hij wordt nu behandeld voor hartproblemen.
Op het EK zakte Christian Eriksen voor de camera in elkaar na een hartstilstand. Er zijn nog veel meer voetballers die worstelen met hartproblemen, waarvan sommige levensbedreigend zijn. Zo moet Kingsley Coman (25) van FC Bayern München een hartoperatie ondergaan na een hartritmestoornis. Daarnaast kreeg Rune Coghe (18) van de Belgische club Eendracht Hooglede een hartaanval tijdens de wedstrijd.
Bij de WK-kwalificatiewedstrijd Duitsland-Servië voor vrouwen moest een Engelse lijnrechter met hartproblemen van het veld worden gedragen. De 53-jarige voetbalcoach Antonello Campus viel tijdens een training met zijn jeugdteam op Sicilië dood neer.
De Belgische voetballer Jente Van Genechten (25) kreeg een hartstilstand in de beginfase van een bekerwedstrijd. De Belgische amateurvoetballer Jens De Smet (27) uit Maldegem kreeg tijdens de wedstrijd plotseling een hartaanval en overleed later in het ziekenhuis. En zo zijn er nog veel meer voorbeelden.
Producent en presentatrice Ancilla van de Leest schrijft: “Gee, I wonder what it could be.” FVD-leider Thierry Baudet twittert: “Komt vast door de griep!”
NEW – Puzzling heart disease in soccer: “An unusually large number of professional and amateur soccer players have collapsed recently” (Berliner Zeitung)
— Disclose.tv (@disclosetv) November 9, 2021
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Gideon van Meijeren clasht met VVD-Kamerlid: ‘Dit neigt naar totalitarisme!’
‘Waarom wordt Bush niet berecht?’ (video)
Benoeming Kuipers bevestigt dat ook universiteiten onderdeel zijn geworden van ‘grootste fraude- en corruptiedossier’
Waarom hennep een bedreiging vormt voor de gevestigde orde (video)
Medisch adviseur fileert Ab Osterhaus: ‘Zielige opa zonder moreel kompas’
Kabinet gevallen: vergeet dit niet als u over een paar maanden weer in het stemhokje staat
Het ‘nieuwe normaal’: jonge mensen sterven aan lopende band in hun slaap
Mysterieuze luchtbevingen worden overal ter wereld gemeld en stellen experts voor een raadsel. Wat zit hierachter?
Wie is toch die mysterieuze figuur die grootschalige censuur pleegt op Wikipedia? Dit is de cyberoorlog tegen alternatieve media