
Marion Dawson uit het Australische Lismore zegt dat een foto van de wolken haar kippenvel bezorgt omdat haar overleden broer er volgens haar in is te zien.
De foto is op 9 januari jongstleden op hetzelfde moment genomen dat haar broer in een vliegtuig van Brisbane naar Sydney zat, meldt de Northern Star.
Wells stierf enkele dagen later op 24 januari op 62-jarige leeftijd aan een hartaanval. Hij heeft de foto, gemaakt door oud-redacteur van de Northern Star Russell Eldridge, nooit gezien. De foto werd op 11 januari jongstleden gepubliceerd.
Pas na het overlijden van Wells zag een vriend van hem de foto op internet. De familie gebruikte de foto voor de begrafenis. Marion liet weten dat ze overal kippenvel kreeg toen ze de foto zag.
Volgens haar is het geen toeval dat Wells naar Sydney vloog om vrienden en familie te bezoeken op het moment dat de foto werd gemaakt. “Ik geloof echt dat een hogere kracht wist dat dit stond te gebeuren,” zei Marion.
{qtube vid:=yo40t-elNqM}
Bron: Ninemsn.com.au
Gerelateerd:
Journalist wordt wakker en schrijft open brief aan Rutte: ‘Hoe is het in godsnaam zover gekomen?’
Soros probeert landen te verdelen en te vernietigen. Kijk hoe Turkije deze schimmige miljardair het land uit werkt
Docu mainstream media: Cannabis is remedie tegen kanker
Journalist woont geheim feestje van topbankiers bij
Positief denken, kan dat nog wel in deze wereld?
Oud-hoogleraar: “Buitenaardsen zijn onder ons”
‘Mensen zijn buitenaardsen uit andere zonnestelsels’
Klokkenluider: “Vliegtuigen besproeien ons met vergif”
‘Hugo de Jonge moet fors worden gestraft. Bij voorkeur levenslang, in de gevangenis’