Wij hebben onlangs een gesprek gehad met de minister en daarin aangegeven dat wij gewoon door willen gaan met de plannen en dat we het ons niet kunnen permitteren om stil te gaan staan, zei gedeputeerde Mariëtte van Leeuwen van de BoerBurgerBeweging in Zuid-Holland.
“Wij willen gewoon doorgaan,” benadrukte ze.
🚨 De nieuwe Gedeputeerde van @BoerBurgerB bekent direct kleur. Ondanks de val van het kabinet is zij van plan door te gaan met het desastreuze stikstofbeleid!
“Wij willen doorgaan met de (stikstof)plannen. We kunnen het ons niet permitteren om stil te gaan staan.”
Stem #FVD! pic.twitter.com/NSa9PllP9F
— FVD Zuid-Holland (@FVDZuidHolland) September 7, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Hoop van alle BBB-kiezers op de mestvaalt
De nieuwe gedeputeerde van de BBB bekent direct kleur. Ondanks de val van het kabinet is zij van plan door te gaan met het desastreuze stikstofbeleid, reageert FVD Zuid-Holland.
Fractievoorzitter van FVD in Zuid-Holland Ewald Kegel voegt toe: “BBB-gedeputeerde Mariëtte van Leeuwen gaat even ‘off-script’ tijdens de commissie over stikstof en weet binnen één minuut de hoop van alle BBB-kiezers even op de mestvaalt van de geschiedenis te parkeren.”
Partij van Nawijn
Kegel merkt op dat Van Leeuwen van de partij van Hilbrand Nawijn in Zoetermeer komt. Haar partner, Ronald Weerwag, is wethouder in Zoetermeer namens de partij van Nawijn.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Gambia geneest meer hiv-patiënten met kruiden
Hoe geld empathie en compassie blokkeert
Mis het niet: zeldzaam hemels schouwspel eind deze maand
Taiwan weigert Amerikaans ractopamine-rundvlees (video)
Visioenen op het sterfbed: hallucinaties of hulp van gene zijde?
Is de oerknal een illusie? De holografische oorsprong van het heelal
CDA wil niet dat u weet waar uw belastinggeld heen gaat en kiest voor geheimhouding, niet voor u
Lennie legt de wereld in 6 minuten uit: ‘We leven in een wereld van schurken’
Waarom mag deze politieagente geen onderzoek doen naar plots overleden baby’s?