![](https://www.ninefornews.nl/wp-content/plugins/iwc-speak/image/no-voice-file.png)
Er circuleren momenteel beelden op social media van een man uit Assen die belt met GGD Drenthe over de nieuwe omikronvariant. De man legt aan een medewerker van de GGD uit dat zijn neef positief is getest op corona, maar dat niet duidelijk is welke variant hij heeft.
“Ik zeg: heb jij nou dan de delta, heb jij de omikron? Hij zegt: dat weet ik eigenlijk niet, dat kan niemand mij vertellen. Hebben jullie een idee hoe ik er nou achter kom als je je zo meteen met klachten laat testen of je de omikron hebt of de delta of welke variant van corona überhaupt?” vraagt de man aan de GGD-medewerker.
Wanneer je een eigen zaak hebt en je bent nu gesloten.. LUISTER dan heel goed naar deze medewerker van de GGD‼️
Oh ja en open daarna je zaak als de wiedeweerga. pic.twitter.com/Lj5inOwDea
— ?Simone Juffermans (@SimoneSays123) December 20, 2021
Bangmakerij
Die antwoordt dat het lab geen onderscheid maakt tussen varianten. “Als er nu zo’n opmars is van de omikron, als daar dan verder niet naar gekeken wordt, hoe kun je dan in hemelsnaam beoordelen dat de omikronvariant daadwerkelijk zo in opmars is als daar toch niet naar gekeken wordt?” vraagt de man vervolgens.
“Ik denk dat het voornamelijk, enigszins bangmakerij is,” zegt de medewerker. “Ik mag daar geen oordeel over geven. Ik mag alleen advies geven. Maar het is natuurlijk de bedoeling dat iedereen zo snel mogelijk een booster gaat halen.”
“Dus eigenlijk – even tussen jou en mij – maken ze de mensen bang, puur en alleen om die boosterprik te kunnen geven?” vraagt de Assenaar. Het antwoord: “Correct. Ja.”
Griepdoden weggeschreven als coronadoden
Het telefoongesprek doet denken aan een gesprek dat timmerman Peter Grootswagers vorig jaar had met een medewerker van het RIVM. Die onthulde dat griepdoden worden weggeschreven als coronadoden, zelfs verkeersdoden.
De ‘factcheckers’ beweerden dat het telefoongesprek niet werd gevoerd met een RIVM-medewerker. De Volkskrant besteedde twee columns aan het gesprek. De ene columnist sprak van een ‘onwaarschijnlijk telefoontje’ en de andere van ‘oplichterij’.
De timmerman vroeg de telefoonspecificatie op, waaruit bleek dat hij wel degelijk met het RIVM had gebeld. Hij belde vervolgens een paar keer met de Volkskrant, maar kreeg te horen dat ‘er niemand op de redactie was’.
Wat is channelen eigenlijk? – Channeling 28-12-2021
Bizarre ‘piramide’ verschijnt in de lucht boven Philadelphia. Is dit de beruchte TR-3B?
Musk na openbaring Twitter Files: de kans dat ik word neergeschoten is aanzienlijk
Franse politici slaan handen ineen en stemmen tegen medische tirannie
Graaigajes: “Bankiers zijn de aasgieren van het casinokapitalisme geworden”
Grootscheepse verkiezingsfraude in Amsterdam en Rotterdam?
“Niet-menselijke soort heeft op aarde de macht over geld en religie”
Emeritus hoogleraar: “Twin Towers op 9/11 verwoest met mini-kernbommen”
“Gates en Rockefeller stellen Afrikaanse markt onder het mom van hongerbestrijding open voor Monsanto en Bayer”