Terwijl veel Nederlanders het zwaar hebben, vraag minister van Financiën Sigrid Kaag op Twitter aandacht voor Beirut. “Twee jaar sinds de verwoestende explosie in Beirut. Het verlies is nog steeds groot voor velen. Ik ken de inwoners als weerbaar en vrijgevig. Het is daarom dat ik hoop dat Beirut toch weer zal herrijzen,” twittert ze.
De tweet komt haar op veel kritiek te staan. “Ze laat weer eens van zich horen. Zou fijner zijn als ze ook iets als minister van Financiën aan de problemen in ons land gaat doen en een doelgericht beleid laat zien,” stelt sportverslaggever Jack van Gelder.
Voormalig gemeenteraadslid in Rotterdam Duygu Yildirim (PvdA) voegt hieraan toe: “Met de ene crisis na de andere in ons land mis ook ik de interne blik van Kaag. Wat heeft ze voor Nederland gedaan? Geen idee.”
We moeten af van dit asociale kabinet
“Natuurlijk, de wereld is groter dan Nederland. Maar adresseer met dezelfde betrokkenheid en ‘uit het hart’ de noden van Nederlandse burgers, die te maken hebben met meer dan 10 procent inflatie en onbetaalbare energierekeningen. Waarom zou je dat als minister van Financiën nou niet doen?” vraagt onderzoeksjournalist Ton F. van Dijk.
PVV-leider Geert Wilders is woest. “Inflatie op het hoogste niveau sinds 1975, energieprijzen verder omhoog, huren omhoog, boodschappen nog duurder. Veel mensen trekken het echt niet meer. En Kaag zwijgt, droomt over Libanon en laat de Nederlanders stikken. We moeten af van dit asociale kabinet,” schrijft hij.
Kaag heeft geen verstand van financiën
“Kaag, Baarsma. Totalitair en arrogant. De bovenonsgestelden. D66 is een enge club vol met zieke ideeën en geflipte lieden,” vervolgt Wilders.
BVNL-bestuurder Hans van Tellingen zegt over de stand van het land: “Kaag heeft geen verstand van financiën. Yesilgoz niet van justitie. Van der Wal weet niet wat stikstof is. Jetten heeft het over ‘schoon klimaat’. En De Jonge weet niets van de woningmarkt. En Rutte? Hij is al láng over zijn houdbaarheidsdatum heen.”
Ze laat weer eens van zich horen. Zou fijner zijn als ze ook iets als Minister van Financiën aan de problemen in ons land gaat doen en een doelgericht beleid laat zien. https://t.co/21Yzbdfk08
— Jack van Gelder (@jackvangelder) August 4, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Dit is het verhaal achter de ‘galg voor Hugo de Jonge’ op de Dam
Oud-Europarlementariër noemt goede doelen oplichting: ‘Mensen betalen 150 euro per jaar voor salaris dikbetaalde directies’
Satelliet spot ‘enorm object onder ijsvlakte Antarctica’
Jensen: ‘Ze willen coronacrisis gebruiken om wereldregering te installeren’
Deze kinderen weten zeker dat ze eerder hebben geleefd
Mike Yeadon waarschuwt politici: ‘Zeer rijke mensen hebben plannen om de wereld over te nemen’
Na het lezen van dit artikel koop je geen geurkaarsen of luchtverfrissers meer
Helft bevolking zal sterven. Medeoprichter Greenpeace waarschuwt voor einde van beschaving door klimaatplannen
Huisarts die weigerde coronavaccins toe te dienen berispt door tuchtrechter: ‘Men is geconditioneerd’