Mens en Dier

Gideon van Meijeren in knallende speech: ‘Mensen worden zich massaal bewust van wat er gaande is’

Help ons door deze info met je kennissen op je socials te delen!

We leven momenteel feitelijk niet in een rechtsstaat, maar in een staat van onrecht, ongekend onrecht. Alle fundamentele beginselen van de rechtsstaat worden met voeten getreden, zei Tweede Kamerlid Gideon van Meijeren dinsdag in de Kamer.

“Onze grondrechten, het legaliteitsbeginsel, de machtenscheiding en de onafhankelijke rechtspraak: ze zijn stuk voor stuk helemaal niets meer waard. We hebben te maken met een overheid die niet de belangen van het volk, maar de belangen van de elite dient. Een elite die er alle blijk van geeft zoveel mogelijk macht en controle naar zich toe te willen trekken,” sprak Van Meijeren.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“Onze overheid heeft zich hiermee tegen de eigen bevolking gekeerd. De regering heeft zich openlijk achter de internationale Agenda 2030 geschaard. De uitrol daarvan gaat logischerwijs en ook aantoonbaar ten koste van onze vrijheden en onze rechten,” vervolgde hij.

Tot slaaf gemaakt van de overheid

“De ene na de andere crisis wordt misbruikt of zelfs gecreëerd om de bevolking bang en dus manipuleerbaar te maken. Die bange mensen geloven dat we daadwerkelijk worden bedreigd door een zogenaamd heel groot gevaar, waar alleen de overheid ons tegen kan beschermen. Of dat nu CO2, stikstof, corona of Rusland is: die bange mensen zijn graag bereid om vrijheden en rechten in te leveren voor bescherming tegen dat gevaar,” merkte Van Meijeren op.

Nu worden we voor onze meest primaire levensbehoeften afhankelijk gemaakt van de overheid. “En als de bevolking afhankelijk is van de overheid in plaats van andersom, werkt de overheid niet meer voor de bevolking, maar wordt de bevolking tot slaaf gemaakt van de overheid.”

Van Meijeren zei dat alles waar Forum voor Democratie al jaren voor waarschuwt nu in hoog tempo werkelijkheid wordt: “Onze boeren worden beroofd van hun grond, er wordt openlijk gesproken over de introductie van een persoonlijk CO2-budget en ondertussen reist koningin Maxima – die door niemand gekozen is – met haar privéjet de hele wereld over om te pleiten voor de introductie van digitaal geld, uitgegeven door de centrale bank.”

Zorgwekkend

“We zien om ons heen dus de vlotte, angstaanjagende optuiging van een totalitaire controlestaat. Iedereen die daar vragen bij stelt, moet worden kaltgestellt. Wie twijfelt aan de goede bedoelingen van de overheid, wordt weggezet als complotdenker en daarmee als staatsgevaarlijk,” benadrukte het Kamerlid.

De Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (NCTV) waarschuwt dat het geloof in complottheorieën zou kunnen leiden tot ‘terroristisch handelen’. Als voorbeeld noemt zij ‘misleidende verhalen over het World Economic Forum’. “Het wordt wel heel zorgwekkend als de NCTV, en indirect dus de minister van Justitie, kan bepalen wat wel of niet misleidend is en via die weg bepaalde ideeën als staatsgevaarlijke complottheorie kan bestempelen,” aldus Van Meijeren.

Een staat die zich gekeerd heeft tegen het Nederlandse volk

“Iemand die nooit ook maar een strafbaar feit heeft gepleegd, wordt wegens een onwelgevallige mening die door de overheid wordt aangemerkt als complottheorie, beschouwd als een terrorist en mag hierdoor zijn recht op vrijheid van meningsuiting niet uitoefenen,” zei hij, verwijzende naar David Icke.

“En ondertussen wordt door de minister van Justitie alles op alles gezet om mensen die zich daadwerkelijk bij een terroristische organisatie hebben aangesloten, de aanhangers van IS die naar Syrië waren gereisd, door middel van een speciale operatie op te halen uit Syrië en terug naar Nederland te halen,” vervolgde hij.

“Alles wat ik benoemd heb, wijst op een staat die zich gekeerd heeft tegen de Nederlandse bevolking, tegen onze vrijheden, tegen onze grondrechten en kortom, tegen de rechtsstaat zelf.”

And once you see it, you can’t unsee it

“We bevinden ons nu op een punt dat mensen zich massaal bewust worden van wat er gaande is. Steeds meer mensen zien dat de overheid helemaal niet het beste met ons en ons land voorheeft, maar zich als een wolf in schaapskleren kwaadaardig opstelt tegen de eigen bevolking,” zei Van Meijeren.

“Iedere dag worden er meer ogen geopend. And once you see it, you can’t unsee it. De groep wordt alleen maar groter. Het is een kwestie van tijd tot deze groep zo groot is geworden dat niemand er nog omheen kan. Het is een kwestie van tijd tot deze mensen de handen ineenslaan om samen een vuist te maken tegen de Staat en alles op alles zetten om de huidige staat van onrecht te beëindigen, net zolang tot het huidige corrupte systeem is omvergeworpen en plaatsmaakt voor mensen die wél de beste bedoelingen hebben voor Nederland en wél het belang van Nederland altijd vooropzetten. Het is een kwestie van tijd tot we écht aan de slag kunnen om de democratische rechtsstaat die in de afgelopen decennia is afgebroken, in ere te herstellen, voor ons maar vooral voor de toekomstige generaties.”

4.8 373 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

195 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Koen De Vriendt
Koen De Vriendt
2 jaren geleden

dit is NIKS nieuws.

het wezen van een overheid is moorden roven en gijzelen.

verbieden die nazi-crime-gekken en de gelieerde beschermde criminele bendes ( zogenaamde beroepsgroepen ).

Koen De Vriendt
Koen De Vriendt
2 jaren geleden

er bestaat niet zoiets als een democratische rechtsstaat. dat zijn de domme, nazi-crime-termpjes die men gebruikt om iets duivels crimineel als een overheid te trachten rechtvaardigen.

overheden zijn nooit te rechtvaardigen, onder welke crime-vlag dan ook.

King of light
King of light
2 jaren geleden

NCTV is Nationaal Coördinatie Terrorisme en Vrijheidsbeperking.
Als er iemand desinformatie de wereld in helpt is het deze club welk in het belang van het Schwabinet.

Marco
Marco
2 jaren geleden

Één van de beste parlementsleden ooit, vooral zichtbaar wanneer de treurige middelmaat interrumpeert

Annette
Annette
2 jaren geleden

Wat is die Gideon van Meijeren toch een ongelooflijke kanjer! ALLES wat hij zegt is waar. Althans WAAR voor ons, wakkere lezers van ninefornews.

WIJ weten (helaas) al een aantal jaren waar dit allemaal naar toe gaat. En dat is bepaald NIET wat wij willen met z’n allen.

Eigenlijk verzet ik mij ook intuïtief tegen het woord ELITE. Dat suggereert eigenlijk iets “nobels” en wat mij betreft is dat absoluut NIET van toepassing op die groep van “mensen” (zo zie ik ze helemaal niet meer) die daartoe behoort.

Deze groep van “mensen” heeft zonder twijfel iedere vorm van menselijkheid 100% laten vallen. Volgens mij zijn ze dat, mits ze dat überhaupt gehad hebben, al lang geleden verloren.

Het gaat er bij mij absoluut niet in, dat “ze” het werkelijk goed menen met de mensen, die hier een plekje op aarde willen met als belangrijkste goed te leven in VRIJHEID.

VRIJHEID en GEZONDHEID zijn het allergrootste goed dat een mens kan bezitten.

Wat betreft die vrijheid staan wij met z’n allen al enige jaren behoorlijk onder druk. ZEKER voor diegenen die niet mee hebben gedaan met de experimentele gentechinjectie. Zij hebben al kennis kunnen maken met uitsluiting en demonisering.

Wat betreft gezondheid gaat het ook niet bepaald goed. En dan druk ik mij nog zéér voorzichtig uit.

In de eerste plaats heb je nu heel veel mensen die schade opgelopen hebben, doordat ze onder valse voorwendselen mee hebben gedaan met een medisch experiment en daar nu de wrange vruchten van plukken.

In de tweede plaats zijn er de mensen, die NIET mee hebben gedaan, maar door overbelasting van ziekenhuizen, specialisten en andere hulpverleners, nu te maken krijgen met uitgestelde zorg.

Je hoeft geen medische opleiding te hebben gehad om te begrijpen, dat dat ook consequenties zal hebben.

Gideon vertelt een duidelijk verhaal: WIJ moeten met z’n allen SLAAF worden, zogenaamd voor ons eigen bestwil.

Dat is niet meer dan een drogreden. Dat betekent permanente macht van een kleine groep zogenaamde UITVERKORENEN, die zichzelf dat hebben toegeëigend, over een grote groep onnozele mensen, die terechtkomen in een digitale gevangenis en, eenmaal daar gekomen, NOOIT meer zullen kunnen ontsnappen.

Dus: mijn conclusie is: NOOIT je vrijheid opgeven, al zal dat ongetwijfeld een moeilijke weg zijn, maar er is simpelweg geen andere weg.

Psa
Psa
2 jaren geleden

En so is het

Willem
Willem
2 jaren geleden

Niemand nu nog zeggen Ich habe es nicht gewusst, dankzij Gideon.

Wat rest is dan, Ich habe es micht gewusst wollen.

Er moet echt disruptieve actie kpmen tegen de msm. En niet te zuinig!

Zijn zijn het die de angstleugens onophoudelijk herhalen en versterken. Waardoor deze helaas als een waarheid worden ervaren door de schapen die niet verder kijken dan dat.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
2 jaren geleden

Gideon van Meijeren voor een NIEUWE BEGIN..

Maak Gideon van Meijeren leider van Nederland, dan zijn wij gelijk van de criminele zooitje af, en dan kunnen wij samen een mooi krachtige Nederland opbouwen !!

StefanTwente
StefanTwente
2 jaren geleden

Wie de film V for vendetta heeft gezien, kan weten wat er gaande is momenteel.

het gevangenisgedeelte van Evie(Eva) is wat ze op dit moment met ons mensheid aan het doen zijn. Ze willen dat iedereen ‘wakker’ wordt. Ze hebben doelbewust zo’n kale ‘bondvillian’ uitgezocht die nog net geen witte kat op zn schoot aait om de boeman te spelen.

Uiteindelijk is het allemaal een script om de complete mensheid eerst te traumatiseren en daarna te transformeren tot compleet goddeloos en denkende dat wijzelf almachtig zijn.

Ook zal rond 2025 de komst van hun maytreya zijn die de wereld zal gaan redden..

Het worden spannende tijden. Ik pak de popcorn er vast bij.

(En als je de film: V for vendetta nog nooit gezien hebt, kijken..leuke film!)

Rob
Rob
2 jaren geleden

En hoe zit dat met het ‘groooote problem vd stikstof, madame vdWal? Nou, dat bestaat niet!

wolfje168
wolfje168
2 jaren geleden

Veel mensen die ik spreek hebben iets van: ‘je kan er toch niets aan doen’.

Eleonora
Eleonora
2 jaren geleden

Wat een dappere verzetsstrijder is Gideon. Ik heb zijn speech gezien. Ik bid echt dat alle Nederlanders wakker worden en zien waarvoor Gideon waarschuwt. Het is de hoogste tijd.

Christien
Christien
2 jaren geleden

En zo is het.
Dank voor deze verhelderende speech.

Steven
Steven
2 jaren geleden

Daarom zijn ze nu ook in alle haast die digitale betalingen er door te drukken, want als je straks geen cash meer hebt dan ben je het haasje als je niet mee wilt lopen met de bedoelingen van de overheid!!

Wapke
Wapke
2 jaren geleden

Tis niet de angst voor crisis maar de onleefbare hoge kosten die ze er door jagen , veel mensen in problemen , geen fun meer in dit leven daardoor , alles word gecreëerd door extreme negativiteit , zie jij jezelf al buiten slapen onder een brug in de kou , zonder iets , medemens is zo verhard , en veel kunnen niet helpen door opgelegde extreme regels en verboden , grootste gedeelte gehoorzaamd nog steeds daarom ook deze uitzichtloze situaties ! 😑

Tom Poes
Tom Poes
2 jaren geleden

De waarheid volledig uitgesproken. Hulde meneer van Meijeren.

Geert
Geert
2 jaren geleden

Goed gesproken

Donald
Donald
2 jaren geleden

Afgezien van het feit dat Nederland sowieso geen rechtsstaat is en ook niet was heeft Van Meijeren gelijk. De overheid heeft zich tot vijand van het volk ontwikkeld en de mensen beginnen dat langzamerhand te zien. Nou tergend langzaam. Maar het is een race tegen de tijd. Wie is sneller? Het kwaad of het volk? Het kwaad heeft als voordeel dat zij weten wat zij willen en georganiseerd zijn. Het volk is het nogal oneens over wat en dan hoe. Op dit moment wijst het voordeel naar het volk maar we (velen) zullen een forse prijs gaan betalen.

Mary
Mary
2 jaren geleden

Leaver dea as Slaef (liever dood dan slaaf).
Formidabel wat Gideon en het hele Forum doet!

marly
marly
2 jaren geleden

heel mooi weergegeven wat er speelt ,maar gaan de ogen van het volk niet veel te laat open gaan ?Alles gaat nu in snel tempo

Ron
Ron
2 jaren geleden

Helaas moet ik Gideon teleurstellen (en mezelf ook) Heel veel mensen zijn zich nog steeds totaal niet bewust wat er gaande is. Totaal onwetend. Merk ook dat ze de media napraten en dan ook nog denken dat die mening geheel uit hunzelf komt. Precies dezelfde woorden gebruiken ze, welke je de media ook hoort zeggen. Ook hoog opgeleide mensen als b.v. een personeelschef of een beleidsmedewerker personeel etc. Soms zie ik een laag opgeleid mens meer inzicht hebben dan hoog opgeleid, maar ook daar is heel heel veel onwetendheid. Men is te lui om zich te verdiepen. Als ze het NU maar leuk hebben. Morgen zien ze wel weer verder. Het is bizar dat partijen als D66 roepen dat de democratie gered moet worden door partijen, die hun niet aanstaan te verbieden. Het referendum afschaffen is zeker ook om de democratie te redden. Als ze daarmee beginnen is het eind zoek. Alleen de rechter moet bepalen wat kan en wat niet kan en als de Partij iets niet aanstaat dan gaan ze maar in debat (en lopen niet weg als het even moeilijk wordt) en komen met feiten en dus niet gaan verbieden. PvdA wil ook die kant op met verbieden met zogenaamde desinformatie en wil artsen uit het BIG gooien. Als zulk dom volk de macht gaat krijgen (en die hebben ze al via de media) moet je als weldenkend mens weten wat er gaat gebeuren. En dat is niet best hoe de maatschappij er dan uit komt te zien. Het is toch ook wel tenenkrommend als een persoon van mijn leeftijd in de herfst van zijn leven heel trots roept: ik heb al vijf prikjes gehad. Zover heeft de media dit persoon al geindoctrineerd, waarbij de man nog steeds denkt dat ie de wereld red met zijn vijf prikjes.

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Hadden we maar 77 van deze volksvertegenwoordigers die dat ook durven te benoemen, weer een prachtige en eerlijke speech van Gideon van Meyeren (FVD) ga zo door Gideon en laat zien wie de Landverraders zijn.

Join the discussion
Join the discussion
2 jaren geleden

Zo fijn dit soort kundige mensen. Steekt heel jammerlijk af met de onnozele halzen in de rest van de VOLKSVERTEGENWOORDGING. ALLES MAAR DAN OOK ALLES WAT ZOGENAAMD WAPPIE WAS blijkt nu openlijk ZELF GEZEGD door de WEF FERS. MENSEN WORDT in Godsnaam wakker en doe normaal.

john
john
2 jaren geleden

Nexit , Nexit , en nogmaals Nexit en weg met deze Regering volgers van het WEF van Klaus Schwab Maxima die in haar privé jet de wereld over vliegt om te pleiten voor een digitaal geld systeem alleen om ons nog verder te kunnen volgen NEXIT

Japke
Japke
2 jaren geleden

In scheveningen staat een prachtige oud gebouw. Deugen de sloten daarvan nog? Daar passen veel misdaders in en het is mooi dichtbij.

Grens
Grens
2 jaren geleden

Gideon 🙏🌎🙏👍

WAF
WAF
2 jaren geleden

Mooi gezegd, Gideon. “Once you see it, you can’t unsee it”. Het doet mij denken aan het wijdverbreide fenomeen van het pesten (bullying). De overheid pest de burger voortdurend wat op zich al vreselijk is maar wat haast nog erger is, is dat de omstanders niets doen: ze staan er bij, kijken er naar maar doen niets.
Door de invoering van de neo-liberale samenleving is het ieder voor zich geworden in onze samenleving. De samenhang (het cement) is verdwenen in onze samenleving en het wordt tijd dat daar verandering in komt. Want anders veranderen we (en sommigen zullen zeggen dat we daar al in zitten) in een demon-cratie. Een vreselijke gedachte!

Locke
Locke
2 jaren geleden

Kijk, een uitstekende compilatie van de feiten en een duidelijke weergave van het gehalte hoorverraad dat hier ten uitvoer wordt gebracht door Narcistische zelfingenomen corrupt geteisem dat onder geen enkele vorm voor de toekomst nog kan blijven zitten. Daarbij al dat addergebroed het land uit flikkeren desnoods het land uit tergen en alles afnemen voor hun wandaden te compenseren en dat tot 50 jaar terug.

Spooked
Spooked
2 jaren geleden

Prachtige woorden, een en al waarheid goed samengevat!

Armand
Armand
2 jaren geleden

Groot respect voor Gideon van Meijeren. Gideon “dappere held”, is m.i. werkelijk van toepassing op deze man.

Hij en enkele andere politici steken hun nek uit en nemen risico’s.

De rest is beneden middelmatig en amper waard om een volksvertegenwoordiger genoemd te worden.

In het bijzonder het kabinet, wat een valse lieden, met Rutte en Kaag als de grootste puppets en adepten van het kwaad.

Rutte lijkt handpicked en een choice one te zijn, voorbestemd door de duistere globalistische kliek. Gedurende zijn functioneren als MP bezig dit land naar de kloten te helpen, letterlijk zelfs.

Deze duistere vrijmetselaar is zéér bedenkelijk, dit lachebekje is een vermomde leugenaar met snode plannen.

En heeft zich al een griezelig team omzich heen verzameld.

Hoop dat zij nog uit hun machtwelustige roes komen en zich bedenken.

En ja dhr. van Meijeren en zijn partij benoemen zaken exact hoe ze zijn en ze ontvouwen.

Echter spreekt Gods Woord nog gedetailleerder over wat plaats vindt en gaat vinden.

Of men het nu wil geloven of wil aannemen of niet. Gods Woord is letterlijk “Ja en Amen” En zal geschieden.

De profetieën ontvouwen zich rap en de vier ruiters en paarden uit de Apocalyps staan al te snuiven en trappelen als het waren (Openbaring 6).

Onderstaande betreft duistere lieden, die zich letterlijk hebben overgegeven en als het ware betoverd zijn.

“Zij bedriegen u niet alleen, maar laten zelfs zien dat ze u bedriegen”

Wee hun die het kwade goed noemen en het goede kwaad; die duisternis voorstellen als licht, en licht als duisternis; die bitter voorstellen als zoet en zoet als bitter. Wee hun die in hun eigen oog wijs zijn en naar hun eigen mening verstandig.
Jesaja 5:20‭-‬21

Mensen alles betreft een keuzes.

Ook wie u dienen zal, kies daarom heden wie u dienen zal.

Wees niet hoogmoedig en overdenk zaken.

Ga naar uw binnenkamer en roep God aan, géén religie maar kwestie van geloof en het hart.

Bid en pleit voor hen die de duisternis ontmaskeren en het beste met uw land en natie willen.

Niet voor leiders die zich willens en wetens aan duistere plannen conformeren.

Men klaagt of benoemd wel eens dat de tijd sneller lijkt te gaan.

Inderdaad zegt het Woord, indien Ik de tijd niet sneller doe gaan, zou géén enkel vlees behouden worden. Think About It.

Er zal zelfs een tijd komen en deze is als het ware al gaande, dat mensen moeten kiezen om al dan niet gemerkt te worden om mee te draaien in het systeem oftewel de maatschappij.

Ookwel het merk van het beest genoemd, ook hier liggen al plannen en een blauwdruk van klaar. U mag dit héél serieus nemen.

Lees en volg wat de zogenaamde vergaderingen van de G20, UN, EU Moloch etc. beoogd.

Ook ons eigen Nederland wordt door onze regering al gedurende tijden gemanipuleerd en klaargemaakt tot een
slavenmaatschappij, waar onderdrukking stap voor stap wordt bewerkstelligd.

Dit is all over de wereld gaande.

Geen prettig vooruitzicht maar wel een realiteit, de wereld zal niet meer zijn hoe men het zou willen.

Maar, let wel de globalistische hoogmoedige machtswellustige kliek zal absoluut niet zegevieren vieren Its Writen.

voor
voor
2 jaren geleden

HULDE VOOR GIDEON, GROTE KANJER.

j de wit
j de wit
2 jaren geleden

vreemd merk er weinig van iig, sta dagelijks op een schoolplein. niet voor mn lol. alleen maar gebrianwashte malloten en t personeel al hebben ze een mening spelen t spelletje gewoon mee. burgerschapsvorming is onze grootste vijand, ze gaan op een slimme manier achter de kinderen aan.

Berend
Berend
2 jaren geleden

Het rapport van Amnesty over het schenden van het demonstratierecht zou op de voorpagina`s van de kranten moeten staan. Maar zo is het niet gegaan. Het is niet dat mensen journalisten haten zoals sommige politici beweren. De media moet beter zijn werk doen en niet dit soort belangrijke rapporten onbesproken laten of wegstoppen in een hoekje. Het is teleurstellend dat niet alleen demonstraties worden tegengewerkt maar ook dat de mening van Amnesty onderdrukt wordt.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 jaren geleden

Bravo bravo.

Maar ze mogen er niet mee weg komen.

De werel kan pas verder als er tribunalen zijn geweest.

Niet alleen voor de covid misdaden de grootste ooit gedaan in de geschiedenis.

De covid misdaden zullen de medische experimenten gedaan door nazi’s ver overtreffen. Hebben ze defacto al gedaan.

Door de staande ovatie voor nazi aanhanger Zelenski hebben ze laten zien niet vies te zijn van het nazi gedachtengoed.

Hun zogenaamde kritiek op het oude nazisme is om een rookgordijn op te trekken voor de uitvoering van het moderne nazi’sme onder de nieuwe naam globalisme.

Ook moeten tribunalen komen voor de door het westen uitgelokte oorlogen de afgelopen 75 jaar.

Oorlogen gedaan om alleen de westerse hegemonie en het westers roofkapitalisme in stand te houden.

Tribunalen voor de vele false flag operaties.

Het globalisme met de EU als oefen project voor een wereldregering is de voortzetting “in plain sight” van oude nazi idealen inclusief eugenetica en het uitroeien van nutteloze mensen met misbruik van de medische wetenschap.

Walter Halstein ontwerper van het plan hoe Europa te besturen na de End Sieg kon dezelfde blaudruk die hij ontworpen had voor het Hitler regime gaan gebruiken voor de opzet van de EU.

De oud topnazi onder Hitler Walter Hallstein werd in 1956 de eerste commissie voorzitter van de hedendaagse EU. Toen nog de EEG.

Bezorgde burger
Bezorgde burger
2 jaren geleden

Jammer, deze groep die wakker is, is nog lang niet groot genoeg.
Als ik de gesprekken van vandaag inside zie, dan zijn er zelfs ( heel veel) mensen die tegen Forum zijn en er zelfs voor kiezen om deze partijen meer de mond te snoeren. Van hun mag die wet komen😱!

Ik zie t in mijn omgeving ook, mensen zijn zich nog helemaal niet bewust wat er daadwerkelijk achter de schermen gebeurd🙈!

Zolang de meerderheid niet wakker is, zullen we deze veldslag verliezen. Het is daarom erg belangrijk dat we mensen wakker maken, maar op een manier die begrijpelijk is. Ik heb t jammer gevonden dat forum het woord reptiel heeft gebruikt ( ook al hebben ze gelijk ), maar mensen gaan op deze manier naar hun hoofd wijzen, wat je ook ziet bij vandaag inside. En daarom zijn ze nu die vreselijke wet aan t voorbereiden omdat forum de mond te snoeren. Mijn advies is ga ze te lijf met gepaste woorden, woorden die herkenbaar en begrijpbaar zijn! En denk misschien eens aan flyers die netjes uitlegt wat er gaande is.

Voor de verdere rest doet forum fantastisch werk en durft de vinger op de zere plek te leggen. Ga zo door , maar let op je woordenschat 🤗! Want ze wurgen je …..op je woorden !

willy wonka
willy wonka
2 jaren geleden

als iedereen hier zou opstaan gebeurd er nog niks. andere landen brasilie bv waar er miljoenen opgestaan zijn gebeurd er ook niks.die ellendige kutwereld komt er gewoon. wil je blijven leven ga hier dan weg nu het nog kan.

Duinsnip
Duinsnip
2 jaren geleden

Hij heeft volkomen gelijk, maar de volgende verkiezingen zullen duidelijk maken hoe groot die “wakkere massa” is. Ik vrees dat dit minder is dan hij denkt.

Bewijs
Bewijs
2 jaren geleden

Met alle bewijzen is er toch geen complot wat een rare termen hebben ze toch verzonnen

Kees
Kees
2 jaren geleden

Indien je het zooitje onwelgevallige linkse idioten ziet welk in de tweede kamer
Met hufterige vragen komt en FVD uit maakt voor terrorist dan is er iets mis.
Men wil graag de oppositie weg hebben ON van de buis, dan kunnen zij hun gang gaan denken zij.
Nou nooit

Piet Nieters
Piet Nieters
2 jaren geleden

De overheid geen goed woord meer voor over, ze onderzoeken NIKS maar FVD wel en komen bij de waarheid uit.

Willem
Willem
2 jaren geleden

Van Meijeren for president !!!

Trees Vdf Tiehuis
Trees Vdf Tiehuis
2 jaren geleden

Geweldig dat Gideon dit naar buiten heeft gebracht. Ik ben al van het begin af wakker ben daarom zo blij dat er iemand is die ermee naar buiten komt zodat er meer mensen wakker worden.

Mar
Mar
2 jaren geleden

Wat een eeelijk en uitstekend goed referaat

alexander
alexander
2 jaren geleden

Elke regering in Belgie,Nederland,amerika,frankrijk,enz…Digitaal geld is mafia geld en onze regeringen werken voor de mafia het WEF met als godfather Klaus Swab.Veel te veel mensen zien nog altijd niet wat gaande is,jammer want alles heeft de maffia in handen de energie,voeding en binnen zeer korte tijd ons geld en onze geesten.Bill Gates is de grootste akkerland bezitter van amerika en hier in nederland en belgie moeten ze hun land opgeven dus… moet er nog een plannetje

Rosalie
Rosalie
2 jaren geleden

Zoals gewoonlijk weer een scherpe speech !
Helaas nog maar 5 zetels in de peilingen.
Er zou een veenbrand woeden volgens de Telegraaf( ja wij lezen die rotkrant om te weten wat de andere kant uitkraamt), dan zou je wel meer zetels verwachten.
Misschien kwestie van tijd?
Ik kan niet meer naar de npo kijken zonder misselijk te worden, maar mijn man kijkt nog wel eens een fragment terug ,(alweer om op de hoogte te blijven van hetgeen de vijand zegt, ) en dan zie je hoe ze in paniek zijn met hun gescheld.
Dit gaat gewoon alle fatsoensnormen te buiten.
Een kat in het nauw maakt rare sprongen.
Naarmate de verkiezingen voor de Provinciale Staten dichterbij komen, zullen ze almaar meer om zich heen slaan.
Die veenbrand woedt met name bij de boeren, de slachtoffers van de toeslagenaffaire, de vissers, de autochtonen die geen huis kunnen krijgen, de prikschademensen, de mensen in Groningen, de Wappies ( geuzennaam hoor : Waarheid Achterhalend Persoon) ,degenen die de energierekening en basisbehoeften niet meer kunnen betalen. Hoe zou deze groep zich verhouden tot de arrogante, erbij willen horende lui ,zogenaamde intellectuele hoog -van -de -torenblazende lieden?
Zou dat fiftyfifty zijn ?
Ik hoop dat het tij keert

Lei
Lei
2 jaren geleden

Chapeau Gideon!

Ron
Ron
2 jaren geleden

Vergeet niet mensen alles is gebaseerd op electronica dus kwetsbaar.Alles gebeurt digitaal dus zeer kwetsbaar.

The Age
The Age
2 jaren geleden

Citaat: Die bange mensen geloven dat we daadwerkelijk worden bedreigd door een zogenaamd heel groot gevaar, waar alleen de overheid ons tegen kan beschermen.

Precies dat is het gevaar!

Vlak na WO2 zei Hannah Arendt dat het kwaad wordt aangericht door gewone mensen die hun morele kompas uit handen geven aan de machthebbers, waardoor zei niet alleen hun kritisch vermogen verliezen maar ook hun compassie voor hun medemens kwijtraken. Soms denk ik aan Hannah Arendt.

Loek
Loek
2 jaren geleden

Illusie , er gaan niet meer mensen het zien . Het blijft zoals de afgelopen 3 jaar . Slapers slapen door

rrr
rrr
2 jaren geleden

Zeker Nederland hoort tot de corrupste landen ter wereld. De Nederlandse staat heeft een achterbakse vorm van corruptie waarbij “lobbyisten” zeer veel invloed hebben.

Nico Uuuuu
Nico Uuuuu
2 jaren geleden

dat zal zeker gebeuren en de cabareteske NPO programmaatjes gaan de “marmot-term ” er weer bijhalen omdat ze inhoudelijk natuurlijk met hun bek vol tanden staan.

Mark
Mark
2 jaren geleden

Once you see it, you can’t unsee it.
Zo was het voor mij ook 15 jaar na 9/11. Toen ik de uitleg zag hoe CGI werkt ==> klik.
Ik heb er 15 jaar over gedaan om het te zien.
Mensen die het nog niet zien, ik denk dat we daar een beetje geduld mee moeten hebben.

Zonnebloem
Zonnebloem
2 jaren geleden

Ben zo trots op FvD ..het zijn dappere mensen
Het zal niet meevallen .om in een kamer te zitten
Waar hersens cellen niet goed werken
..en gif spuien .over collegas die op komen voor ons en voor Nederland.
Voor wie kies je dan…voor FVD ..deze partij vertrouw ik ..
Ik wens hun veel kracht ..jullie horen bij ons
Echte strijders .topper Gideon ..👍💪🙏

Nico Uuuuu
Nico Uuuuu
2 jaren geleden

en dan vergeet ik lodderoog Derksen nog die wel weer met het schuim op zijn bek onzin zal gaan verkondigen na een voorzetje van de achterbakse Genée, terwijl het orakele Gijp niet verder komt dan : laat gaan joh. Hiellelikkende kapper Eus weet niet hoe snel hij die ouwe moet bijvallen en de dag erna vinden we alles weer terug in zo’n geweldige column van hem in die kudtkrant AD. Allemaal zo voorspelbaar……

Liberty
Liberty
2 jaren geleden

Goed zo, blijf vechten Gideon! Dat tuig krijgt ons niet klein

Roos
Roos
2 jaren geleden

Applaus voor Gideon die niet schuwt de waarheid naar buiten te brengen, dank je wel Gideon en jouw medewerkers in deze moeilijke taak om de waarheid boven water te brengen 👏🙏

Pieternella
Pieternella
2 jaren geleden

Geweldige speech, Gideon kon ook uitpraten omdat Bosma toevallig de voorzitter was, kun je nagaan hoe goed die is!

Antiislam
Antiislam
2 jaren geleden

Gideon en FvD zijn de enigste die de waarheid spreken en ons niet besodemietere

nico
nico
2 jaren geleden

dat kan ook niet anders met partijen als Debielen66 samen met de Vereniging Voor Debielen. Niets mis mee maar ze moeten alleen geen regering vormen.

Piekok
Piekok
2 jaren geleden

Wij willen geen oorlog met Rusland, het is een gecreeerde oorlog van de VN en de EU. Zij zorgen ervoor dat de wereldvrede in groot gevaar komt. Het grote gevaar Rutte en het duivelse d66, zijn onze vijand, en die zullen we in alle opzichten bestrijden ,met alle middelen. NOOIT zullen we opgeven, en ons laten uitleveren aan deze kwade hufters.

Pieter
Pieter
2 jaren geleden

NCTV = Nationale Complot Theorie Verspreiding

nico
nico
2 jaren geleden

Hoe weet hij wat ik denk?

Elise
Elise
2 jaren geleden

Gideon, je bent een kanjer. Hier weer iets over machten:

https://www.ed.nl/buitenland/xi-confronteert-canadese-president-trudeau-je-hebt-alles-naar-de-pers-gelekt~ad7bf90d/

Als je dit leest, dan heb ik zoiets: wie geeft hun eigen land weg aan China via het netwerk? Huawei bezit onze gehele netwerkverbindingen. Zie antennekaart.nl, druk op een kleurtje/rondje en je ziet dat de netwerkleverancier huawei is.

En dan nu zeveren dat China te machtig is en of spioneert, dan ben je gewoon een dom rund. Want daar gaat het niet om: het draait erom dat ieder mens letterlijk vast komt te zitten aan een pc programma en daardoor raakt iedereen zijn vrije keuzes/vrijheid kwijt.

Dit is dus een gevaarlijk bericht.(desinformatie) Het westen wijst naar het oosten, terwijl ze samen al 1 pact zijn. Veel mensen trappen hierin.

Malion
Malion
2 jaren geleden

Alles wat Gideon zegt is ABSOLUUT WAAR!!! Er is geen Overheid, er is een Roverheid en zij zijn de terroristen.
Nederland is een zwart punt op de wereld map en dat moet weer licht worden
Gideon voor PRESIDENT. Deze jonge man heeft inzicht en durf om alles open te breken. Sta achter hem want alleen hij kan de grootste bevolkingsgroep bereiken met de partij waar hij en wij voor staan.

Herman
Herman
2 jaren geleden

Zo is het Gideon.

Jerrel
Jerrel
2 jaren geleden

Overheid is in het Engels “government”, uit het Latijns “governe + mente” = Control Mind. En onze satanische overheid probeert ons denken constant met leugens via de MSM te beinvloeden en bepalen. De MSM is het vehikel van het kwaad. En de volgers zorgen ervoor dat deze overheid de verwoestende maatregelen kan implementeren.

snappie
snappie
2 jaren geleden

Gideon for president

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

goede speech en ik hoop van harte dat genoeg mensen in een rap tempo deze realiteit onder ogen durven zien.

logisch_denken
logisch_denken
2 jaren geleden

En de voorzitter heeft hem niet onderbroken ? Het WEF is een criminele organisatie die als doel heeft de wereldbevolking te onderwerpen aan haar wensen !

Wakkere
Wakkere
2 jaren geleden

Hoog tijd dat de grote nog slapende kudde wakker wordt.

Stop
Stop
2 jaren geleden

In de debatten zie je de houding en de uitdrukking van diverse ministers, of kamerleden verstarren als Gideon van Meijeren hun een vraag stelt.

Arrogantie is ten top, omdat ze zich anders geen houding weten te geven.
Ze zijn niet opgewassen tegen van Meijeren, dus wanhopig proberen ze zich een houding aan te nemen om te proberen boven hem uit te stijgen !!

Helaas dat lukt echt niet !

Wat velen zien is dat ministers en kamerleden direct op hun teentjes zijn getrapt, en als verwende “kinderen” die hun zin niet krijgen zich in moeten houden om nog net niet te “stampvoeten”

Gideon van Meijeren gaat gewoon op een rustige manier door om steeds meer Nederlanders de ogen te openen !

Wat opvallend is ook dagelijks in al die debatten dat ze meer met elkaar bezig zijn, dan de echte problemen op te lossen hier in Nederland !

Dat is zeer irritant !!

Nico
Nico
2 jaren geleden

Ja je moet even zien hoe dit allemaal werkt , het bewustzijn is een collectief iets dus kennis is dan gedeeld , en als je nu geheim wilt houden dat de kennis gedeeld wordt 
om dat ‘die kennis’ veel inhoud wat je geheim wilt houden moet je zorgen dat mensen zich niet kunnen aansluiten bij het ‘collectief weten’ , ontneem ze energie door hun niveau laag te houden.
Laat ze zich slecht voelen, beperk ze val ze aan laat ze vijanden hebben . beperk ze in wat ze leuk vinden en graag doen pak hun levens geluk en energie af ect. Zo dat je verborgen blijft
als valse heerser over de donkere wereld .

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

Gideon en Ralf Dekker blijven rustig en gebruiken gewone en duidelijke taal.

Baudet is dat niet zo machtig, trekt te veel de aandacht op zijn persoon en haalt daarmee het framen naar zich toe.

dat is heel jammer en daar kom je niet verder mee, integendeel.

Dubito
Dubito
2 jaren geleden

En dan zie je ’66-ers in de Kamer zitten met boven hun hoofd alleen maar een wolkje met de tekst: “hoe komen we van die partij af, hoe komen we van die partij af, hoe komen we zo snel mogelijk van die partij af…”

En dan naar de microfoon rennen en heel hard roepen: “fascisten!!!”

Mars
Mars
2 jaren geleden

Om al die controle waanzin in te voeren heeft men de smartphone nodig en omdat bijna iedereen een smartphone heeft en te slap is om deze weg te doen gaan ze een makkie krijgen om al uw vrijheden af te nemen.

Wie tegen digitale slavernij is heeft geen smartphone en wie graag als slaaf wil eindigen en andere mensen in hun slavernij willen meetrekken als gemakzuchtig mens heeft een smartphone.

En dan nog beweren dat men wakker is?
Met een smartphone in de hand?
Werkelijk?
Als u werkelijk wakker zou zijn had u geen smartphone en waarom zou u zonder smartphone van uw vrijheid willen genieten als u ook uw vrijheden kan laten afnemen en anderen zonder smartphone mee kan trekken de digitale hel in.

Uiteraard gaat u hier niet op in want de meeste hebben zo’n smartphone van de zogenaamde wakkeren die wel blijven meewerken aan de digitale gevangenis voor iedereen met de smartphone.
U bent verre van wakker.

marjolein
marjolein
2 jaren geleden

Perfect uitgelegd en resoneert volledig!

Wilbert thijsen
Wilbert thijsen
2 jaren geleden

Een van de belangrijkste redevoeringen ooit ! Men wil daarom forum ook verbieden zodat de fascistische plannen zonder georganiseerde weerstand kunnen worden doorgedrukt ! Helaas is er ook op Europees gebied veel van onze soevereiniteit verkwanseld ! Daar moeten we vanaf en ook van onze euro ! Leve de florijn !! Leve Holland !! Leve forum ! Weg met het WEF , weg met het koningshuis , leve ons goede volk met hardwerkende eerlijke boeren en mensen met een bedrijfje

OttoVB
OttoVB
2 jaren geleden

Ruttle moet in zijn grootheidswaanzin gestopt worden. Hij is een van vele doorgedraaide politici van het Europese pakt. Allemaal psychopathen zoals zij druk bezig zijn staatsgelden onder het mom van “Hulp aan hun (NAZIs)” in Ukraine te wassen. Voor eigen gebruik omdat zij zien dat hun macht een aflopende zaak aan het worden is. Dus snel nog zorgen dat je op het droge zit met genoeg cash, natuurlijk niet digitaal want dat kan men controleren.

Nmm. Het militair activeren is de enige manier om deze puinbak Den Haag op te gaan ruimen.

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
2 jaren geleden

Nou steeds meer mensen??? Ik betwijfel dit ten zeerste. De mensen blijven als een kip zonder kop gewoon op die lachende de leugenaar uit Den Haag stemmen of dat krankzinnige mens die op een tafel staat te dansen. Nog maar te zwijgen van Foppe H. de liberaal die alle boeren kapot wil maken en de WW wil afschaffen.
En dat steeds meer mensen de smerig EU chantage door krijgen zie ik absoluut niet.

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

Wat een fantastische uiteenzetting van Gideon van Meijeren! Hulde en zeer knap verwoord!
Maar de vraag is of de massa nog op tijd wakker wordt, kijk naar de corona angst die ons is aangepraat en die onvoorstelbaar schapengedrag heeft veroorzaakt, en nog steeds staan mensen in de rij voor een volgende prik, niet in de gaten dat ze als zombies door het leven gaan.
Wat is er nodig om te ontwaken uit deze nachtmerrie van machtsmisbruik, hersenspoelingen, leugens en hypocriet gedrag van overheid, farmacie, pensioenfondsen en banken?
Er zal nog heel wat water door de Rijn moeten stromen wil het volk zien hoe wij gemanipuleerd zijn en worden.
Domme mensheid die met open ogen in de fuik zwemt.

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Baudet voor president en Van Meijeren voor minister-president.

Cieleke
Cieleke
2 jaren geleden

Zie reacties krant ad over politieke partij verbieden
Iedereen is er tegen omdat het wel duidelijk is dat je dan macht krijgt zoals hitler ook de macht kreeg en wie bepaald wat verboden mag worden diegene die er voordeel bij hebben wrs

dansen met Jan...
dansen met Jan...
2 jaren geleden

dat zeg ik al jaren maar niemand gelooft me dat. Hele Corona circus is gebaseerd op niets

Tom Poes
Tom Poes
2 jaren geleden

Bijdrage van Gideon gezien. Top!

Liek
Liek
2 jaren geleden

Gideon heeft hier groot gelijk in. Alleen balen dat FVD op de msm zwart gemaakt word

RonKong33
RonKong33
2 jaren geleden

En toch zag ik iets moois gebeuren gisteren; namelijk bij de boeren in Zwolle. De verantwoordelijken weer verantwoordelijk maken! Op het podium, lezen en daarna tekenen voor akkoord! En dat willen ze niet! En zo vallen ze dan toch door de mand!

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
2 jaren geleden

Kijk en vergelijk. Zie de opmerkelijke mond van Klaus Schwab, geboren 1938, en zie vervolgens deze: https://historiek.net/wp-content/uploads-phistor1/2015/04/Hermann-G%C3%B6ring.jpg

Het zal toch niet?

Ann
Ann
2 jaren geleden

Regeringen wereldwijd creëeren chaos en afhankelijkheid. Genocide is ook gaande, wereldwijd! Verder zijn er ‘clubje praters’, die voor de gezelligheid in Davos samenkomen en daar ideeën uitwerken om democratie om te buigen naar dictatuur, met als voorbeeld China.
Totale macht over mensen wil men krijgen. Wereldwijd zijn leiders en elite gek geworden. Ze zijn niet begaan met mensen en natuur.

Massale burgerlijke ongehoorzaamheid is nodig en geoorloofd.

Bianca Oosterwal
Bianca Oosterwal
2 jaren geleden

Ik krijg gewoon kippenvel van dit verhaal. Hoelang nog ……..? 🙁

Voorgelogen.
Voorgelogen.
2 jaren geleden

800 miljoen….verkiezingen waren echt andere teksten…..

Kees Wondergem
Kees Wondergem
2 jaren geleden

En PFAS in de Westerschelde bestaat ook niet…..volgens haar…

Raisinback
Raisinback
2 jaren geleden

Mensen, mensen, mensen, zowel de duivel als de hoer zullen u aanspreken met precies dat waar u van droomde het te horen. Neemt uzelven in acht ! U wordt wederom belazert !

Henk Azie
Henk Azie
2 jaren geleden

Het meest domme is om tijdens gemeenteraads verkiezingen op landelijke partijen te stemmen, hiermee haal je tentakels van Den Haag naar je woonomgeving met alle gevolgen van dien.

Edoe
Edoe
2 jaren geleden

Zolang deze agenda doordenderd zullen meer en meer wakker worden, hopelijk dan komt er serieus verzet, ik denk dat als mensen echt inzien wat zich afspeelt ze de koppen van velen willen zien rollen in den haag

Loek
Loek
2 jaren geleden

HET ZIJN WEL DEGELIJK REPTILIANS DIE WERELD NAAR HUN HAND ZETTEN OM DE BEVOLKING TE ONDERDRUKKEN

Marion
Marion
2 jaren geleden

Het kartel zal hier heb fascisme inluiden met dank aan vooral Rutte en Kaag. De koningin mogen we ook bedanken voor de moeite die zij doet om de bevolking in een digitale gevangenis te krijgen. De huidige machthebbers werken hard om de bevolking te knechten met het creëren van armoed om ons in het sociaal kredoetsysteem te manoeuvreren. De agenda-uitrol is bedoeld om levens te ruïneren en een duistere dystopische maatschappij ala Schwab’s verderfelijk gedachtengoed.

novy
novy
2 jaren geleden

Ja, dus niet meer kwekken! Maar Nu Handelen en de werkelijke rechsstaat terug halen en brengen. Deze aanhangers en deze regering zijn al jaren tegen de Nederlandse Bevolking tegen en ja de meerderheid geloofd dat ook nog! Hoe gek willen wij het dan nu nog hebbem, voor de Wij gaan ingrijpen?

Hans
Hans
2 jaren geleden

Petje af Gideon en FvD Gewoon voet bij stuk houden!!!!!!

Inge van Vuure
Inge van Vuure
2 jaren geleden

deze overheid slaat wel echt alles, dat mensen hier nog op stemmen is ziekelijk, net als bij een partner blijven die je in elkaar slaat, wel heel sneu voor ze.

Back to top button
195
0
We lezen graag je reactie!x