UFO

Reusachtige ufo’s op maan gespot: Oekraïense sterrenkundigen slaan alarm

Help door dit met jouw vrienden op je socials te delen!

Onderzoekers van de Oekraïense Hoofdsterrenwacht in Kiev beweren dat ze reusachtige UFO’s op de maan hebben vastgelegd. Met een hogesnelheidscamera aan een telescoop in het dorp Vinarivka registreerden ze meer dan twintig ongeïdentificeerde objecten die langs en over het maanoppervlak raasden. Hun conclusie is opvallend onomwonden: de maan zou dienst doen als uitvalsbasis voor een technologisch hoogontwikkelde, niet-menselijke beschaving.

Wat de camera vastlegde

De waarnemingen vonden plaats op meerdere momenten in de zomer en vroege herfst van 2025. De meest opvallende reeks werd op 7 september geregistreerd, in twee sessies die begonnen rond zonsondergang. Een eerdere opname uit augustus toonde daarnaast een andere categorie objecten: ringvormige structuren die overdag aan de hemel verschenen en pas zichtbaar werden nadat de beelden digitaal waren bewerkt met valse kleuren.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

De camera legde twintig beelden per seconde vast. Dat was noodzakelijk, want de objecten waren zo vaag dat ze op de onbewerkte opnames nauwelijks meer dan twee bij twee pixels groot waren.

maan

Twee soorten objecten, één ongemakkelijke conclusie

De onderzoekers onderscheiden twee categorieën. De eerste groep — door hen ‘atmosferische’ objecten genoemd — bleef schijnbaar stilstaan terwijl de maan bewoog, alsof ze ergens boven het maanoppervlak verankerd waren. Ze vertoonden flitsen van een tiende tot een halve seconde, met een helderheid die op en neer golfde in vaste patronen.

De tweede categorie, aangeduid als ‘continentale’ objecten, bewoog juist razendsnel over het maanoppervlak. Eén object legde in korte tijd bijna 23 kilometer af met een snelheid van ruim 6,6 kilometer per seconde. Twee andere objecten leken schijfvormig en hadden een geschatte diameter van 26 tot 40 kilometer — vergelijkbaar in omvang met een middelgrote stad.

De ringvormige objecten uit de augustuswaarneming waren zelfs nog groter: circa 36 kilometer in doorsnede. Ze draaiden om hun eigen as met een omwentelingstijd van drie minuten. Op basis van die rotatiesnelheid en grootte berekenden de wetenschappers dat de middelpuntvliedende kracht aan de buitenrand meer dan tweemaal zo groot zou zijn als de zwaartekracht op aarde — wat de suggestie wekt dat deze structuren kunstmatige zwaartekracht zouden kunnen opwekken.

Gecoördineerd knipperen als bewijs van intelligentie?

Eén van de opmerkelijkste bevindingen draait niet om snelheid of omvang, maar om timing. Twee objecten die honderden kilometers van elkaar verwijderd leken te zijn, knipperden synchroon. De kans dat dit puur toeval was, schatten de onderzoekers als statistisch verwaarloosbaar in.

Dat zegt op zichzelf nog niets over de aard van de objecten, maar het team beschouwt dit patroon als een aanwijzing voor gestructureerd, intelligent gedrag. Ze stellen ronduit dat de objecten binnen twintig minuten de aarde kunnen bereiken en dat ze op aarde verschijnen als wat officieel ‘UAP’ — Unidentified Anomalous Phenomena — heet.

De Oekraïense studie is nog niet door onafhankelijke vakgenoten beoordeeld en gepubliceerd als preprint via Academia.edu.

Wat deze zaak onderscheidt van de gemiddelde ufo-krantenkop, is de institutionele afzender. De Oekraïense Hoofdsterrenwacht is geen obscure hobbyclub, maar een gevestigde wetenschappelijke instelling. De gebruikte meetmethoden — hogesnelheidsfotometrie, frequentieanalyse en filtering van telescoopfouten — zijn legitieme wetenschappelijke technieken.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

3.8 44 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

58 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Datbenik
Datbenik
4 dagen geleden

2 x lachen … UFO’s circkelen om de maan en verhalen met bewerkte beelden uit het “uiterst betrouwbare” schijt Oekraïne

Henk
Henk
4 dagen geleden

De volgende psyop ter afleiding van de vernietiging van het Westen.

Dick
Dick
4 dagen geleden

Ze wachten totdat de aardbewoners zich hebben uitgemoord, zodat zij de mineralen etc. kunnen delven en een vakantie bestemming hebben. De aardbewoners worden gestraft, aangezien zij zich niet aan de universele wetten houden. Mss iets te doen met nucleaire activiteiten??

Mickey
Mickey
4 dagen geleden

Ahhhaa ha ha ha ha ha ga ha. Hoerkraine..hhe he he he he ..komt er wat geloofwaardig nog uit Hoerkraine …ha ha ha ha???

waterman
waterman
4 dagen geleden

Willen ze ons weer gek maaken ik geloof er geen barst van.

Jack
Jack
4 dagen geleden

Hahahahaha
Dit aleen al: “Oekraïense sterrenkundigen slaan alarm”
OMG

Frittgott
Frittgott
4 dagen geleden

👻🤡

marco
marco
4 dagen geleden

UFO Unidentified Fucking Object

klaas
klaas
4 dagen geleden

De mens wordt voorbereid op een zogenaamde buitenaardse aanval. De laatste troef volgens von Braun in de jaren negentig voor zijn sterven. Ja die voertuigen heeft de mens al heel erg lang. Hitler beschikte er al over. Laat je niet nog eens naaien! Oh natuurlijk zal die aanval er komen om ons uit te dunnen en dan wel zeer gericht.

Itoldyouso
Itoldyouso
4 dagen geleden

Kijk het YouTube-kanaal ‘Bruce sees all’. Helaas overleed Bruce twee of drie jaar geleden plotseling aan een hartaanval.

Pino de anti war bird
Pino de anti war bird
4 dagen geleden

Krijg je dat gelul weer..pure afleiding en angstzaaierij!

Nowhere to be found.
Nowhere to be found.
4 dagen geleden

Hebben wij toch nog goed nieuws uit de Oekraïne, wie had dat gedacht.

Op naar het volgende goede nieuws, bijvoorbeeld als 1e: het definitieve einde van het Nazitijdperk in de Oekraïne.

t vrijheid
t vrijheid
4 dagen geleden

Ze zien ze dus vliegen figuurlijk. Teveel gedronken?

carolina
carolina
4 dagen geleden

Die hebben immers de piramides gebouwd.

Technologisch zitten wij nog in het “stenen “tijdperk.

T,A
T,A
4 dagen geleden

hoppa …de ufokaart is getrokken. !!!

roro 237
roro 237
4 dagen geleden

Om de oorlogen een beetje af te leiden vezinnen de mensen gewoon sprookjes!

4878
4878
4 dagen geleden

dat nu net een dienst van Ukraine dit heeft waargenomen

hadden ze net even niets anders te doen?

Van meer
Van meer
4 dagen geleden

De volgende leugen om mensen weg te houden bij de waarheid, Jezus Christus

Iemand die gelooft in een betere wereld
Iemand die gelooft in een betere wereld
4 dagen geleden

Officieel wetenschaps instituut.
Alsof we daar nog vertrouwen in kunnen hebben.
En wie betaalt dit officiële wetenschaps instituut???…….juist.

Marcel
Marcel
4 dagen geleden

De maan is niet alleen een alien uitvalsbasis, het is een door aliens geplaatst object.
https://youtu.be/Ys9GJXx–Ss?is=nQGYl1fdyKfiXCmK

JohanD
JohanD
4 dagen geleden

2×2 pixels groot. En daar worden conclusies aan verbonden?

Lianne_2003
Lianne_2003
4 dagen geleden

HAHA Daar is er weer een afleidingsmanoeuvre. Wat hebben ze nu weer voor ons in petto?
Ik vermoed dat er weinig mensen zullen zijn die dit zullen gaan geloven omdat wij allemaal wel weten wie er in Oekraïne aan de touwtjes trekt, en dat is het uiterst “betrouwbare en eerlijke” “bondgenoot” AMERIKA

Marcel
Marcel
4 dagen geleden

Afleiding van de verloren oorlog. Geen zeehavens meer, vervoer over land en rivieren zeer moeilijk door bergen of te weinig water.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
4 dagen geleden

OKRAINE…wie gelooft in deze bende…was het niet zelensky op de gouden WC🤣🤣🤣🤣

Jani
Jani
4 dagen geleden

jaaaaren geleden al, samen met egaa, grote ufo’s hier over ons huis in ZW-Drenthe gespot!!
een hele rij gestaag achter elkaar laag vliegend want op het zelfde moment vloog heel veel hoger, ( 10 km.) ook een vliegtuig over…
ik ben stik nieuwsgierig wanneer ze/de buitenaardsen, eindelijk eens zullen landen…en volstrekt niet bang daarvoor!!

salvar
salvar
4 dagen geleden

goedkope sterrenkijker kan je ze ook zien .

Icksy Nixx
Icksy Nixx
4 dagen geleden

Ik zal vanavond even gaan kijken met mijn verrekijker…..
Maar de verwachting is……

Bataaf
Bataaf
4 dagen geleden

Ze kunnen beter alarm slaan om het feit dat er al ruim 1.200.000! Soldaten aan de zijde van de Oekraine zijn gesneuveld en dat vrede niet snel genoeg kan komen!

4 horses
4 horses
4 dagen geleden

Bleek het toch een Russische drone te zijn…….. KAAAABAM

yvonne
yvonne
4 dagen geleden

Dus jullie denken dat de mens een natuurlijke evolutie is ? Laat me niet lachen. De Mens past niet op deze planeet.

oran
oran
4 dagen geleden

Al in de jaren ’90 waarschuwde de Canadese onderzoeker Serge Monast voor een hypothetisch scenario dat bekend werd als Project Blue Beam. De kern van deze gedachte? Het in scène zetten van een wereldwijde ‘False Flag’ met behulp van de modernste technologische middelen.

Stel je voor: een wereldwijd opgevoerd theaterspektakel in vier bedrijfsscenario’s:

1.  De visuele illusie: Met geavanceerde 3D-holografie en laserprojecties worden gigantische beelden op de wolkendekken geprojecteerd. Welke gedaante je ziet, hangt af van je cultuur — in het Westen verschijnt een messiasfiguur op een wolk, elders een buitenaardse vloot.

2.  Het auditieve wonder: Je hoort een stem die rechtstreeks tot jou lijkt te spreken. Geen luidsprekers, geen koptelefoon — de stem zit letterlijk in je hoofd.

3.  De digitale en telepathische netwerk-integratie: Naast beelden in de lucht en stemmen in het hoofd (V2K), worden alle communicatienetwerken, tv-zenders en smartphones tegelijkertijd overgenomen. De boodschap wordt op elk denkbaar scherm en via elke frequentie synchroon herhaald om een alomtegenwoordige ervaring van een ‘hogere macht’ te creëren.

4.  De maatschappelijke “redding” en overgave: Wanneer de opgebouwde paniek en verwarring hun toppunt bereiken, stapt de initiatiefnemer achter de schermen naar voren met de oplossing. De mensheid — gechoqueerd door het spektakel — accepteert vrijwillig een nieuwe wereldorde, nieuwe wetten en een universeel systeem in ruil voor veiligheid en vrede.

Klinkt als puur Hollywood-materiaal? Dat zou het zijn, ware het niet dat de technologie om dit te realiseren al decennia op papier staat.

Nog niet!
Nog niet!
4 dagen geleden

Ja. Ja. Ik zag ook grote wezens op Jupiter!
Ik zag ze trouwens vliegen.

Groenevinger
Groenevinger
4 dagen geleden

HaHa was dat niet Rusland dat enkele jaren ook zulke bevindingen
op de maan gemaakt hebben, wat lopen die oeks weer achter

Walter
Walter
4 dagen geleden

laat me niet lachen zeg !!

Ik dacht het niet
Ik dacht het niet
4 dagen geleden

Geloof hier geen snars van.

Prieelvogel
Prieelvogel
4 dagen geleden

Ukraine weer verlegen om geld? Ze verzinnen het

Nomen Nescio
Nomen Nescio
4 dagen geleden

Van m’n leven nog nooit zoveel domme opmerkingen gelezen als hier op Nine4news!!!
Waar blijft jullie nieuwsgierigheid om dingen die geopperd worden te onderzoeken i.p.v. weg te lachen!!!

Koekenbakker
Koekenbakker
4 dagen geleden

De koffie staat al tijden klaar, maar ze komen niet!

dingsken
dingsken
3 dagen geleden

Wat een billenkletser! Oekies die de ufo-toer op gaan. Kunnen ze nog wat meer geld uit de zakken van de rest van de wereld stelen om dat ‘onderzoek’ te financieren.

Back to top button
58
0
We lezen graag je reactie!x