Mens en Dier

Prof. Schetters tegen De Jonge: graag onderbouwing voor uitspraak dat vaccinatie geen effect op vruchtbaarheid heeft

Help ons door dit met je kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Minister Hugo de Jonge heeft op social media een nieuw filmpje geplaatst waarin GGD-arts Ashis Brahma vragen beantwoordt over het coronavaccin. In het filmpje beweert de arts dat coronavaccinaties geen invloed hebben op de vruchtbaarheid.

Brahma zegt ook dat je je kunt laten vaccineren tegen corona als je zwanger bent. “Vaccineren heeft geen enkele invloed op het verloop van je zwangerschap.” Volgens de GGD-arts kun je ‘gewoon borstvoeding geven’ als je bent gevaccineerd. “Er zijn geen aanwijzingen dat coronavaccins in de moedermelk terechtkomen.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

Immunoloog en vaccinoloog Theo Schetters reageert sceptisch op het filmpje. “Graag de wetenschappelijke onderbouwing voor de uitspraak dat vaccinatie geen effect op de vruchtbaarheid heeft. Dan praten we verder,” zegt hij tegen De Jonge.

Ik heb geen enkele studie gezien

De reactie van professor Schetters heeft op LinkedIn al meer dan twee keer zoveel likes dan het filmpje van De Jonge.

Een apotheker merkt op dat ‘alle fabrikanten onderzoek hebben gedaan naar de effecten op de vruchtbaarheid’ en dat ‘de vaccinatie hierop geen invloed heeft’. De immunoloog: “Graag onderbouwing geven, want ik heb geen enkele studie gezien.”

Schetters kreeg ook een vraag van een arts: “Waar is de grond voor een hypothese dat vaccins leiden tot vruchtbaarheidsproblematiek?” Waarop hij antwoordt: “Het feit dat LNP-mRNA (lipid nanoparticles, red.) in de ovaria (ratten-experiment) stapelt, is aanleiding om meer onderzoek te doen en terughoudend te zijn. Check daarvoor het Pfizer-dossier dat op vraag van de Japanse autoriteit is toegezonden.”

Men heeft geen idee wat daar gebeurt

Uit dat dossier blijkt dat de ‘vaccins’ niet op de plek blijven waar je ze inspuit, maar gaan circuleren. Ze komen terecht in verschillende organen, zei Schetters onlangs aan tafel bij De Nieuwe Wereld.

Zo zijn ze bij vrouwtjesratten aangetroffen in de eierstokken. “Men heeft geen idee wat daar gebeurt.”

Interessant

Vond je dit artikel interessant?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.6 90 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

93 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
De realist
De realist
4 jaren geleden

Top! Theo Schetters heeft zijn hart op de juiste plaats!! Gaan ze de professor ook als “wappie” klasseren?? De beerput gaat open en niet meer dicht!

logisch_denken
logisch_denken
4 jaren geleden

De onjuiste informatie omtrent het vaccin vind ik schokkend. Een vader die vertelt over het overlijden van zijn zoon wordt respectloos van facebook gegooid. Een moeder die haar verlamde dochter laat zien wordt genadeloos van facebook gegooid. Het meldcentrum “lareb”dat weigert deze gevallen te registreren, een minister die zegt dat een frikandel eten net zo risicovol is als vaccineren met de experimentele gentherapie, de dwang op ongevaccineerde die straf krijgen als men niet vaccineert, de uitsluitingen in de maatschappij die langzaam maar gestaag worden ingevoerd. We gaan zorgelijke tijden te gemoet en ik hoop dat de slapende meerderheid snel ontwaakt en de fascisten op non actief zeggen. De geschiedenis herhaalt zich ondanks de mooie woorden van de koning “dit mag nooit meer gebeuren “.

Loisss
Loisss
4 jaren geleden

Je laat je toch echt niet even vaccineren omdat Hugo de Clown, die baardaap, de onderwijzer die niet echt veel verstand heeft van medische zaken, dat roept! Ja hoor, hij kan filmpjes plaatsen zoveel als hij wil.. Bij mij werkt dat zeker niet. Hij is helemaal happy dat hij het volk onder de duim kan houden….

Annette
Annette
4 jaren geleden

WIE gelooft er nu die Ashis Brahma? Dan moet je werkelijk wel door de ratten besnuffeld zijn. Wat een vreselijke vent is dat, zeg! Ik kan mij nog die filmpjes van kort geleden herinneren, waarin hij in een of andere oude auto aan het rondscheuren is en met dat rappmuziekje jongeren probeert over te halen zich te laten vaccineren.
Als DAT nu een rolmodel moet zijn…. schiet mij dan maar meteen lek.
Professor Schetters heeft natuurlijk volkomen gelijk met zijn uitspraken. Er IS nauwelijks onderzoek gedaan naar eventuele vruchtbaarheidsproblemen. Logisch, want dat zogenaamde vaccin is nog veel te kort op de markt. Daarvoor zou je werkelijk jaren onderzoek moeten doen.
En wat betreft het inenten van zwangere vrouwen. Ik meen dat in Engeland en ook in de Verenigde Staten er ik weet niet hoeveel miskramen zijn geweest. Véél meer dan normaal.
En ik heb ook een verhaal gelezen over een baby, waarvan de moeder was ingeënt, en overleden is met 5 maanden.
Het is werkelijk schokkend, dat de leugens en het grote bedrog maar door blijven gaan.
En als het aan MIJ lag, raakte die Ashis Brahma direct zijn BIG-registratie kwijt.
Deze flapdrol verdient de naam arts niet.

Locke
Locke
4 jaren geleden

Kijken wat nu voor leugen uit de hoge hoed word getoverd door de demonen drek.

baviaan
baviaan
4 jaren geleden

de massa slachting moet door!!!!

Rietje Smit
Rietje Smit
4 jaren geleden

Ik blijf het volgen en ben ook opgelucht dat er kritisch gekeken word naar deze ontwikkelingen rondom het Vaccin.
Echter vrees ik dat er geen halt is en ze iedereen straks dwingen tot vaccinatie

Bezorgde burger
Bezorgde burger
4 jaren geleden

Ik ben grote fan van de heer Theo Schetters. Voor mij een held eerste klas !!

Boink
Boink
4 jaren geleden

Hugo raakt in paniek, komt door onkunde en geen draagvlak.
Hij glijdt steeds verder af. Wordt weer tijd voor een snuifje denk ik

salvar
salvar
4 jaren geleden

zou er iets meegedaan worden denk je?
is die ggd arts nog niet weg?

Ron
Ron
4 jaren geleden

Deze pillendraaier is een echte kazakkendraaier. Bij vaccins wordt PEG gebruikt als een lipide nanopartikel om bepaalde stoffen (bv. mRNA) binnen in de cel te smokkelen als een soort Trojaans paard. Ook bij kankertherapie wordt deze techniek nauwkeurig bestudeerd. De kans is dus groot dat steeds meer mensen omwille van een bepaalde therapie in contact komen met het product. Dus ook dat steeds meer mensen overgevoelig worden ervoor, wat catastrofale gevolgen kan hebben in het geval van een massavaccinatiecampagne met een vaccin dat PEG bevat. Zoals enkele Covid-19 vaccins die op ons afkomen.
Nevenwerkingen
PEG kan bijwerkingen veroorzaken op de voortplanting (langs moederlijke kant) volgens
gegevens uit dierexperimenten. Het kan het genetisch materiaal aantasten (mutageen effect). Dit product kan sporen ethyleenoxyde bevatten wat kanker kan veroorzaken en aangeboren aandoeningen of andere schadelijke effecten op de voortplanting.
Het product is schadelijk voor het zenuwstelsel (neurotoxisch).
Het veroorzaakt immuunreacties, waaronder anafylaxis (8). 70% van de Amerikaanse bevolking is nu al overgevoelig voor PEG (8). Beeld je in wat het gevolg is als deze mensen op grote schaal worden ingeënt…
– PEG prikkelt het immuunsysteem om heviger te gaan reageren op de bedoelde indringers (8).
   Nevenwerkingen bij oraal gebruik (cfr. bijsluiter MiraLAX(externe link)):
Frequent:
– diarree
– flatulentie (windvorming)
– misselijkheid
– maagpijn
– opgeblazen gevoel
– gewichtstoename
Ernstige nevenwerkingen:
– Deshydratatie (vochtverlies) met als symptomen dorst, vermoeidheid, duizeligheid, verwardheid, droge mond, prikkelbaarheid, ‘droge’ tranen, droge pampers (bij kinderen).
– Allergische reacties: uitslag, jeuk, neusloop, moeilijke ademhaling, gezwollen lippen, tong of keel. Anafylactische shock (1). Overgevloeligheidsreacties op PEG zijn bekend sinds 1977 (1).
– hoofdpijn
– neurologische en psychische stoornissen: boosheid, agressie, stemmingswisselingen, beven, stuipen
 
   Bij toediening via de ader (intraveneus):
Wanneer PEG reeds zo veel nevenwerkingen veroorzaakt wanneer het langs de mond wordt ingenomen, is er nog meer reden tot bezorgdheid wanneer het product wordt ingespoten. Dan heeft het namelijk een veel directer effect op ons immuunsysteem.
Matige tot levensbedreigende allergische reacties van het onmiddellijke type worden steeds vaker gemeld (1). Ook een kruisreactie met andere PEG-gerelateerde geneesmiddelen en gelijkende moleculen wordt wellicht onderschat (1).
Dat het systeem niet zonder risico’s is werd door Moderna reeds toegegeven eind 2018. Toen reeds gaf de firma toe dat deze techniek talrijke risico’s inhield (8).
Toch gaat de farmlobby gewoon door met het gebruik van dit gevaarlijk goedje om het ons op grote schaal toe te dienen. U bent gewaarschuwd!

Gerrit Lelystad
Gerrit Lelystad
4 jaren geleden

Ben benieuwd of Hugo de kerst haalt, hoop dat ze hem voor de sinterklaas al dr uit trappen.

rene
rene
4 jaren geleden

ze hebben onderzoek gedaan naar onvruchtbaarheid!!! het onderzoek naar dit vaccin heeft nog geen 9 maanden geduurd!

Henk R
Henk R
4 jaren geleden

Op YouTube hebben ze de reacties uitgezet van deze desbetreffende video. Een duimpje naar beneden kan natuurlijk wel. Dan zult u ook zien dat u, niet de enige bent.

Annemarie
Annemarie
4 jaren geleden

Ik zou zeggen,”Neem even contact op met de BPOC2020!

Alex
Alex
4 jaren geleden

Wij van w.c. eend adviseren….wc eend!

Ellis
Ellis
4 jaren geleden

Las in een comment op een andere site dat in een Noors ziekenhuis veel babies zijn opgenomen.
WANNEER GAAT DIT STOPPEN ? WIE GAAT DEZE ONNOZELE IJDELTUIT VERBANNEN ? HET LIEFST NAAR EEN 1PERSOONSCEL !!!

EN WANNEER WORDEN EINDELIJK DE SLAAPKOPPEN WAKKER ?????? ZIJ ZIJN 100% MEDESCHULDIG AAN DEZE ELLENDE

Team nobody
Team nobody
4 jaren geleden

Er is een interessant fenomeen gaande. De WHO/WEF aanhangers beginnen langzaamaan in te zien dat hun ideologie niet meer dan wat het is. Een samenraapsel van futuristische denkbeelden over waar het met de mensheid naar toe zou moeten gaan ingegeven door de innoverende wetenschap waar men zelf geen sodemieter van begrijpt. Zoals wel vaker gebeurde blijkt de praktijk weerbarstiger dan werd aangenomen. Het middel wat de grote stap voortwaarts moest brengen en de politieke hervorming van de gezondheidszorg blijkt dodelijker en onvoorspelbaarder dan waar men op anticipeerde. Ondertussen begint in het kamp van de tegenstanders van deze zogenaamde great reset steeds meer het bewustzijn door te dringen dat de hele consiracy ideologie een tot in de puntjes door de WEF en andere supranationale organisaties bedacht plan zou kunnen zijn om daarmee de oppositie tegen de hervormingen voor gek te kunnen verklaren. Wie van deze partijen het eerst tot een herbesef van realiteit zal komen valt nog te bezien. Vooralsnog zijn er alleen maar mensen die zichzelf en anderen hebben bedrogen.

Daan
Daan
4 jaren geleden

Prof. Schetters, das nog eens een man met Verstand.
Deze man haalt de hete kolen voor ons uit het vuur.
En woord gewoon aan de kant geschoven of die van nog geen toeten of blazen weet.
Zeer kwalijk maar helaas de waarheid.
Mijn vertrouwen heeft die voor 200%
Deze man verdient een standbeeld net zo als alle andere verzetshelden van deze tijd !

de Bruin
de Bruin
4 jaren geleden

Wat een klap voor de moeders die hun kindje in de buik hebben verloren nadat ze voorgelogen waren dat deze gifprik geen kwaad kon. Hugo….je hebt zoveel bloed aan je handen!!

koddebeier
koddebeier
4 jaren geleden

GGD arts…loonslaaf van dit corrupte zooitje !!

Peter
Peter
4 jaren geleden

Waarom wordt er überhaupt nog facebook, youtube en al die andere fakemediaverspreiders gebruikt?

piet
piet
4 jaren geleden

Als er geen grootschalig burgerinititatief komt zwakt de boel langzaam af.

Dat is wat ik zie althans: Het zwakt af, de reakties hier ook op NineforNews worden meer, meer wetenschappers die zich uitspreken, grotere demonstraties, en zelfs politiek geleuter zwakt af.

(Mijn) verwachting, hoop, is dat het ergens stopt dit jaar. Dat de trein niet verder naar beneden dendert.

In Australie heb ik een vriendin die binnen blijft dezer dagen omdat ze verwacht dat de kogels om de oren gaan vliegen zodra verplichte vaccinatie in werking wordt gesteld (1 Nov). Bij het bizarre af, te bedenken dat er zelfs coronakampen worden ingericht. En dan hier mensen te hebben die zich nergens zorgen over maken dat de boel niet afglijdt…

Maar het zal vermoedelijk nog wel even duren daarna voordat het opschoont.

Maar sja… je weet het nooit.

2 miljoen mensen die het wel zien. Dus als die gewoon een vrije zondag in hun agenda zetten. Voor een demo in Den Haag voor nieuwe verkiezingen. Dat lijkt mij een ‘krachtig’ initatief.

Nederland wordt straatarm. Zeker als de meute, de horeca, de staat gaat claimen. Omdat ze doorkrijgen dat alles pre-planned is.

Slaap lekker allemaal dus. In het nieuws zijn wij nog steeds ‘rijk’. Lees we hebben een smartphone en een elektrische fiets en een computer. Maar geen huis.

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

Coke snuivers liegen,bedriegen,hebben een verkeerd ego,en zijn niet toerekeningsvatbaar! Compleet gestoord! Wat een vreselijke gek!!

Geen variatie
Geen variatie
4 jaren geleden

De psychopaat de Jonge zou per direct opgepakt moeten worden.
Zelfverzekerd en overmoedig door zijn cokegebruik vertelt hij de ene na de andere leugen.
“Nee dat moeten we niet willen zo’n pas”.
“De vaccins zijn uit en te na getest”.
En zo kan ik nog wel ff doorgaan.
Kan die vieze duivelskop niet meer zien.

politiek profeet
politiek profeet
4 jaren geleden

De gehele medische zorgsector is in handen/betaald,onder controle van het wef…een ieder die nu nog deel uitmaakt van deze kliek genocideplegers zal ten tijde van de grote opstand ter verantwoording worden genomen voor de gepleegde misdaden tegen de menselijkheid en worden veroordeeld.

een wap pie
een wap pie
4 jaren geleden

maar ik lees toch hele andere berichten die niet in het “nieuws” komen. Hoeveel er wel niet een miskraam krijgen na de prik ,of dat baby sterft na de borstvoeding.
Zou wel weer waar zijn die duizenden mensen die liegen natuurlijk?!
tot je het zelf ondervindt en gaat zien.

Raymond
Raymond
4 jaren geleden

Binnen een half jaar een vaccin. Binnen enkele maanden al goedgekeurd. Ze weten nu al de lange termijn effecten. Ze weten alle bijwerkingen. Het vaccin is goed dat je een boostershit nodig hebt. Vaccin werkt tijdelijk dus blijven vaccineren ieder jaar. Twee halen en geen betalen. Wat hebben ze het goed met ons voor die mensen. Dezelfde die gezorgd hebben voor de Groningers, toeslagouders, achtergelatenen Afganistan, tekorten in alles. Dezelfde die elle lang blijven formeren ongeacht de gevolgen van een stuurloos land. De blinden zullen het ook gaan zien.

Harry
Harry
4 jaren geleden

Theo, doorgaan zo en volhouden. Die de Jonge is een marionet en volgt bijna blindelings bevelen en orders op zonder zich er al te ver in te verdiepen, maar alleen oppervlakkig.
Blijf deze soort info verspreiden via Twitter en andere alt. media.
Het kost veel moeite maar we zullen de Jonge een keer op de knieën krijgen

Thoughtful
Thoughtful
4 jaren geleden

Dat brahma figuur kan beter op z’n eigen overgewicht letten dan een ander te vertellen wat wel of goed voor hen is.

Mirjohn
Mirjohn
4 jaren geleden

De narcistische dictator de Jonge wil kost wat het kost de vaccinaties doordrukken. Het interesseert hem geen ene moer of vrouwen onvruchtbaar worden miskramen en vroeggeboortes krijgen. De Jonge is er om te doen waarvoor hij in het zadel is getrokken en meer niet. Hij gaat zogezegd over lijken!
Een ieder die zijn eigen persoonlijke mening verkondigt die niet in het straatje van de Jonge past word afgedaan als een stuk onbenul. Hij heeft zelf niet meer door hoe beschamend en degenererend hij over mensen praat.

Thamara
Thamara
4 jaren geleden

Als je eenmaal “wakker bent” en “beseft”, dat deze Covid-19 injectie, een BIOWAPEN is, dan zul je ook moeten beseffen, dat deze injectie voor NIEMAND geschikt is om te nemen!

Thoughtful
Thoughtful
4 jaren geleden
Spooked
Spooked
4 jaren geleden

Wat zullen deze mensen zich straks doodschamen…

Tery84
Tery84
4 jaren geleden

Maar even logisch denken als leek hè…als iets in je gespoten wordt of je lichaam binnendringt…dat komt toch in je bloedbaan terecht en komt dan overal toch? Je witte bloedcellen reageren op de indringer, wat reacties kan geven. Het wordt vervoerd door je rode bloedcellen en die zitten overal. Neem een frikandel, Hugo’s favorietje. Je eet dat en die ongezonde voedingsstoffen komen uiteindelijk in je bloedbaan. Eet er genoeg van en je wordt dik…dus hoezo zou het vaccin geen effect geven op moedermelk en daarmee je baby of miskramen kunnen veroorzaken en je baby doden. Want dat is wat er gebeurd bij zwangere gevaccineerden uit talloze berichten die we voorbij zien komen. Tot aan heel ver in de zwangerschap. Als (basis)school leraar zou je dit moeten weten, Hugo. Anders heb je niks voor een klas te zoeken of überhaupt een land te besturen, Hugo.

MenM
MenM
4 jaren geleden

Niet alleen onderbouwing hiervoor maar wetenschappelijkke onderbouwing voor alles wat De Jonge roeptoeterd. Deze infantiele roeptoeter, allen die het overheidsnaratief na blaten, hebben vanaf dag 1 zich verschuild achter een door henzelf ingestelde niet te controleren groep met roeptoeters zonder enige onderbouwing. Telkens als er weer iets geroeptoeterd wordt kun je vragen om onderbouwing van de kern van het ‘probleem’ maar die is er niet, nooit geweest ook.

marcel
marcel
4 jaren geleden

die brahma krijgt ook gewoon vet betaald.
Wie deze mafketel gelooft kan beter ……

Skippy
Skippy
4 jaren geleden

Maar de bevolking accepteert en slikt alles. Lijkt wel de jaren dertig.

Jan
Jan
4 jaren geleden

Ten eerste lulo de jonge heeft nog nooit ergens onderbouwing aan gegeven lulo de jonge kan spreken als een kind van 5 jaar uit
Ten tweede waarom sterven er nu zoveel baby’s? waarom zoveel miskramen ? waarom zijn zoveel vrouwen zolang ongesteld ? Wat denkt lulo de jonge wel dat de staatsmedia de enige nieuwsbron is. Gelukkig bestaat er nog alternatieve nieuws die wel waarheid brengt maar lulo de jonge weet niet dat dat bestaat daarom zeg ik tegen lulo de jonge slaap lekker verder

Perr
Perr
4 jaren geleden

De apotheker zegt hier duidelijk dat de slager zijn eigen brood keurt.
Ze hebben de mond vol de wetenschap maar wanneer ze zelf ermee om de oren geslagen worden staan ze met de mond vol tanden.
Het is gewoon Onmogelijk dat een ingespoten vloeistof niet met de bloedcirculatie meegaat. Het stroomt mee met het bloed en komt in ALLE organen terecht! Wist niet dat vaccins “onderscheid” konden maken in organen…

johannes
johannes
4 jaren geleden

in england zijn de eerste baby”s geboren uit ouders die waren gevaccineerd,die zagen er zeer vreemd uit op de foto zagen de ogen er zwart uit.Ik denk dat ik het gezien heb op de site van het platform BitChute De volgende dag kon ik het niet terugvinden.

Mars
Mars
4 jaren geleden

Om de oorlog via de baarmoeder niet teveel in de weg te zitten was men al tijden bezig de onderkantjes kapot te maken bij onze vrouwen met de zogenaamde vaccins tegen baarmoederhals kanker.
Witte kindjes geven teveel CO2 terwijl mensen die oproepen tot 5 kinderen of meer te maken geen enkel probleem zijn.
Opgezette ballen, vreemde bloedingen aan het onderkantje, spontane miskramen en een spuit om de ziekte te verspreiden en geen geneesmiddelen.
Alleen geneesmiddelen voor migranten.

Hoeveel duidelijker moet het worden.
Moet men het op uw voorhoofd schrijven voor dat u het pas ziet ?

Nooit meer zwijgen.
Nooit meer zwijgen.
4 jaren geleden

Wanneer gooien we die Brhama achter slot en grendel van het gekkenhuis? Die man heeft geen hersenen ! Ja herstel
Die van een papagaai. Lult alles na zonder maar enige kennis!

Anna
Anna
4 jaren geleden

Dit soort zogenaamde artsen zijn een blamage voor de weinige oprechte artsen die er nog zijn en proberen hun beroep wel fatsoenlijk uit te voeren. Een moeilijke missie want ze worden van alle kanten tegengewerkt. Wat is mijn vertrouwen in de hele gezondheidszorg gedaald. Zeker nu je weet waar de hele gezondheidszorg op gericht is. Meer een verdienmodel dan gericht op mensen beter te maken. Ze hebben de laatste maanden hun masker behoorlijk laten vallen.

Geg
Geg
4 jaren geleden

Hu-go, please go home, enough is enough!

Juriaan
Juriaan
4 jaren geleden

Familie van de prikpooier zit ook bij bigfarma logisch dat hij zo veel mogelijk prikken wil laten zetten. Zouden de dochters ook geprikt zijn, dan wordt de prikpooier nooit opa

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
4 jaren geleden

Zijn die vaccins er al 9 maanden dan?

Juriaan
Juriaan
4 jaren geleden

Deze prik is de nieuwe softenon

Philip
Philip
4 jaren geleden

Fully Vaccinated Are COVID ‘Super-Spreaders,’ Says Inventor of mRNA Technology
https://childrenshealthdefense.org/defender/justin-williams-robert-malone-fully-vaccinated-covid-super-spreaders/

Harvard Research Confirms What We’ve Been Saying for Monthsthe vaccines have not stopped and likely will not stop the pandemic.

https://covidreason.substack.com/p/harvard-research-confirms-what-weve

Bernard
Bernard
4 jaren geleden

Wie vertrouw jij meer? Die commerciële ransaap of Professor Theo Schetters?

Tom
Tom
4 jaren geleden

Het vaccin tegen baarmoederhalskanker (HPV) zou ook “veilig” zijn, maar nu blijkt dat sommige meisjes vervroegd in de menopauze komen na injectie, onvruchtbaar dus. Als je echter googled, vind je dit nergens. Zelfde laken en pak. Hier de echte feiten op een rijtje: https://stichtingvaccinvrij.nl/ziektes-vaccins/vaccins/specifieke-vaccins/hpv-vaccin/

Tungsten
Tungsten
4 jaren geleden

Wat er tot nu toe allemaal gebeurt met dit z.g.n vaccinate verhaal is puur enkel en alleen tijd rekken.. Iedere gewonnen seconde brengt ze dichter bij het streef getal van deze gore geplande depopulatie.

De elite spelen straks keurig dat ze ingrijpen bij een behaalde hoeveelheid gevaccineerden, en slaan vervolgens op een gegeven moment de nu dienstdoende leiders meedogenloos met de code van neurenberg om de oren. maar tot in hoeverre die bikkelharde berechting geen toneelstuk zal zijn valt nog te bezien.

Geg
Geg
4 jaren geleden

Ik noem het kaasschaaf techniek. Beetje bij beetje en heel voorzichtig doen wat ze moesten doen. En vooral niet in een keer!

Christien
Christien
4 jaren geleden

??????????

Frank
Frank
4 jaren geleden

Precies dat is het experiment.
Het is mij bekend dat verhaal over de eierstokken. Dus ik denk dat artsen dat ook wel weten. Mag toch wel enigsinds verwachten dat als ik mijn huiswerkje doe, artsen dat ook doen. ???? Of zijn die net zo goed gelovig als gelovigen.

Clown Bassie
Clown Bassie
4 jaren geleden

Deze Brahma heeft teveel Brahma Chopp op.

Piet
Piet
4 jaren geleden

Als GGD-arts Ashis Brahma zijn stellige uitspraken die strijdig zijn met onderzoek niet overtuigend kan bewijzen rest slechts:

1) arts titel afpakken van Ashis Brahma
2) op staande voet ontslaan
3) aangifte doen wegens misleiding, ondermijning van informed concent, zwaar lichamelijk letsel toebrengen en (poging) moord

Nieuwsvuur
Nieuwsvuur
4 jaren geleden

Tjonge jonge, Ook niet erg slim gekozen die arts. Komt bij mij in ieder geval niet erg geloofwaardig over.

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
4 jaren geleden

Het is bezopen dat d3 pharma geen verantwoordelijkheid houdt bij de vaccinatie?
De overheid laat de burger toch eindeloos procederen?
Aanvechten dit idiote protocol!

Harold
Harold
4 jaren geleden

Dit is oorlog

Pietje
Pietje
4 jaren geleden

Nou prof. Dat antwoord zul je niet krijgen want hij weet het niet en geeft er ook niks om. SCHADE HOEZO. VACCIN IS VEILIG HOOR. NET ALS EEN FRIKANDEL.

Back to top button
93
0
We lezen graag je reactie!x