
Voormalig meteoroloog en oprichter van The Weather Channel John Coleman heeft in de VS nationale aandacht gekregen vanwege zijn kijk op klimaatverandering.
In een recent interview met My News LA zei Coleman dat Al Gore achter de ‘dwaasheid van global warming’ zit.
Hij haalde ook uit naar burgemeester van San Diego Kevin Faulconer, die waarschuwde voor overstromingen.
Geschokt
“San Diego zal niet overstromen,” zei Coleman. “Niet in mijn leven, niet in het leven van onze kinderen.”
“Als de aarde over 4,5 miljard jaar ophoudt te bestaan zal San Diego waarschijnlijk nog steeds niet overstroomd zijn,” voegde hij toe.
De meteoroloog zei dat hij geschokt is door het klimaatactieplan van de burgemeester en dat het enkel wordt gedreven door macht en geld.
Geen goed woord
Faulconer wil de broeikasgassen met 50 procent terugdringen in San Diego en daarnaast moet de elektriciteit van de stad tegen 2035 volledig worden opgewekt uit duurzame bronnen.
De 82-jarige Coleman had ook geen goed woord over voor de tsunamiwaarschuwingsborden in de stad.
Hij zei dat de kans dat het zuiden van Californië wordt getroffen door een tsunami net zo groot is als de kans dat er een vliegende schotel landt.
Ontmaskeren
“Maar ja, ik ben maar een domme, oude scepticus – een ontkenner zoals ze me noemen – die in de gevangenis gezet of afgemaakt moet worden,” zei Coleman.
“Ik begrijp hoe ze zich voelen,” vervolgde hij. “Maar weet je wat? Ik weet dat ik gelijk heb. Dus het boeit me niet.”
Coleman is van plan de wetenschappers die gegevens manipuleren en miljarden aan subsidies binnen harken te ontmaskeren.
Zwendel
Hij vindt dat global warming moet worden gezien als een wetenschappelijke kwestie in plaats van een politieke. Nu zien mensen als Al Gore hun fortuin steeds verder groeien door deze zwendel.
Hij noemde diens film over global warming, An Inconvenient Truth, een ‘wetenschappelijk gedrocht’ en is blij dat het vervolg niet zo’n succes is.
“We hebben ijstijden gehad, maar ook warmere periodes, de ene na de andere,” zei Coleman. “Die zijn echt niet veroorzaakt door de mens. Het zijn gewoon natuurlijke gebeurtenissen.”
[MyNewsLA]
Sahara voor de tweede keer dit jaar bedekt onder laag sneeuw. Ook zeldzame sneeuwval in deze andere woestijn
Mensen hebben geen idee wat het inhoudt als je je aanmeldt als orgaandonor. Zet deze datum alvast in je agenda
“Europese Centrale Bank drukt alleen geld voor de allerrijksten”
Pepijn van Houwelingen: Het World Economic Forum is erin geslaagd alle niveaus van onze Staat te infiltreren
CDA publiceert in oorverdovende stilte vernietigend rapport en De Jonge wil dat niemand het leest
Smeerkaas voor kids zit boordevol zout en E-nummers
David Icke ontmaskert complot rond 9/11. Dit is ‘één van de meest controversiële boeken ooit geschreven’
Welkom in Nederland: ‘Veel schofteriger is bijna niet mogelijk’
Wat je niet weet over griep en verkoudheid