Japan leidt het verzet tegen de Wereldgezondheidsorganisatie. Maandag is in dat land tijdens een persconferentie het grootste wereldwijde protest tegen de WHO aangekondigd.
Op 31 mei komen wetenschappers van over de hele wereld naar Japan om te demonstreren tegen de organisatie van Tedros, maar ook de Gates Foundation, één van de belangrijkste sponsoren van de WHO. Er worden zo’n 50.000 mensen verwacht.
Melinda Gates heeft op dezelfde dag aangekondigd dat ze de Gates Foundation gaat verlaten.
🚨🚨🚨🚨
(JUST IN) Press Conference from Japan: A Call for Global Solidarity: The Largest Global Protest Against WHO.Highlights
Hello, everyone. This National Movement is, in fact, a campaign to protect the lives of our citizens from the public health dictatorship of the Gates… pic.twitter.com/8hq1g2tli8— aussie17 (@_aussie17) May 13, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Gezondheidsdictatuur
De organisatoren van het protest roepen de rest van de wereld op om solidair te zijn met Japan en ook in verzet te komen tegen deze ‘gezondheidsdictatuur’.
Ze hebben een landelijke beweging opgezet tegen het WHO-pandemieverdrag.
Vorige maand vond ook een grote demonstratie plaats in Japan tegen de WHO en dat ging zo:
🚨🚨🚨
“Unless people of all occupations and ages come together to do this, the Japanese people will be exterminated. We are now in the midst of World War III and it is an information war!”
-Professor Masayasu InoueNew English subtitled video from the Japanese demonstration… pic.twitter.com/N2K0K9wgGo
— aussie17 (@_aussie17) April 16, 2024
Derde Wereldoorlog
Als de mensen nu niet samenkomen, wordt het Japanse volk uitgeroeid, waarschuwde emeritus hoogleraar Masayasu Inoue tijdens dat protest. “We zitten midden in de Derde Wereldoorlog en dit is een informatieoorlog.”
De demonstranten riepen dat de overheid schadelijke en nutteloze genetische vaccins in de ban moet doen en dat de media moeten berichten over de drastische stijging van de oversterfte na vaccinatie.
Betogers hadden borden en spandoeken bij zich met daarop teksten als ‘Nee WHO’, ‘Nee Plandemie’, ‘Open je ogen, de media liegen, word wakker’, ‘Uit de WHO’, ‘Geen mRNA’, ‘WHO is een slaaf van farmaceutische bedrijven’, ‘Geen wereldregering’ en ‘Wij zijn geen slaven van de NWO’.
The Japanese National Movement against the WHO Pandemic Treaty today expressed their gratitude for the overwhelming online media coverage they received for the Rally in April.
Whilst they believe this did have an impact they are still in a battle with the Japanese Government… pic.twitter.com/lXIjkPR3pb
— Kat A 🌸 (@SaiKate108) May 13, 2024
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Groot protest tegen ingrijpende nieuwe regels: ‘Wat boeren nu wordt aangedaan is illegaal’
Kun je genezen van alzheimer? Dit onderzoek suggereert van wel (+wat je ervoor moet doen)
Zorgminister Kuipers plaatst vaccinatiedata achter schimmige betaalmuur: ‘Dit kan zo toch niet?’
FDF-voorman Mark van den Oever luidt noodklok over Great Reset: ‘Dit gaat gewoon helemaal fout’
Zeldzame blauwe flits boven de zon
Verontwaardiging over standpunten van CDA-leider Bontenbal, dit zijn ze
We zijn misleid: 90% van de positieve tests zou negatief moeten zijn
Heb je altijd al willen weten hoe de schimmige machtselite in elkaar zit? Deze professor komt met baanbrekend boek
5G zal allesvernietigende gevolgen hebben voor onze vrijheid. Dit is waarom