De homeopathische arts Harry van der Zee uit het Drentse Norg zegt dat ebola waarschijnlijk goed te genezen is. In West-Afrika zijn inmiddels vele honderden mensen gestorven aan de ziekte, waartegen nog geen medicijn is.
Van der Zee heeft op verzoek van mensen uit Afrika een middel ontwikkeld waarvan hij verwacht dat het ebola geneest. Met een soortgelijk geneesmiddel zijn volgens de hoofdredacteur van het internationale tijdschrift Homeopathic Links al honderden mensen genezen van hiv, schistosomiasis en andere besmettelijke ziektes. Het middel zou ook het immuunsysteem versterken.
Het middel is gebaseerd op de technieken die homeopaat Peter Chappell in 2002 heeft ontwikkeld en werkt met name in op het afweersysteem. De middelen die Chappell ontwikkelde worden volgens Van der Zee al geruime tijd met succes in Afrika toegepast.
De Vereniging tegen Kwakzalverij vindt de uitlatingen van Van der Zee kwalijk. Volgens Kees Renkens van die vereniging is het onzin dat homeopathische middelen iets tegen ebola kunnen uitrichten. De club wil zelfs dat Van der Zee en zijn kompanen uit het BIG-register van artsen verdwijnen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Zwitserse oud-kolonel getroffen door EU-sancties: “Ik kan niet eens voedsel kopen”
Spaanse toprechtbank oordeelt dat lockdown ongrondwettig was
Topman Bundesbank: actie centrale bank is werk van de duivel
Mondkapjesplicht berust op wetenschappelijk drijfzand, blijkt uit eigen rapport van regering
Nepnieuwsschandaal in mediawereld breidt zich verder uit. Spiegel schorst twee senior redacteuren en klaagt gevallen sterjournalist aan
Vaccinatieramp in Australië en Israël: het aantal overlijdens explodeert
De dochter van Ann liet zich tijdens de zwangerschap vaccineren, bij de geboorte bleek er iets goed mis
NPO-presentatrice ‘is hier keihard aan het liegen’ over coronaprotest in Kampen
Wat hebben Bilderberg, Guy Verhofstadt, Oekraïne en schaliegas met elkaar te maken?