Tijdens het productieproces van vaccins als HPV en BMR blijken er vreemde deeltjes in terecht te komen. Die kunnen een verklaring vormen voor de stijging in het aantal bijwerkingen.
Wetenschappers van de Nationale Raad voor Onderzoek in Italië testten 44 vaccins, waaronder BMR, HPV, griepvaccins en DKT. Sommige vaccins bevatten wel 20 verschillende vreemde deeltjes.
Hoofdonderzoeker Antonietta Gatti zei in een interview per toeval op de gevaarlijke deeltjes te zijn gestuit toen het academisch ziekenhuis van Mainz in Duitsland haar vroeg om een vaccin te testen.
Potentiële indringers
Met behulp van een microscoop troffen Gatti en haar collega’s deeltjes aan in het vaccin die er niet in zouden moeten zitten.
De vreemde deeltjes worden niet door ons lichaam herkend en om die reden gezien als potentiële indringers, aldus Gatti.
De giftige deeltjes die zij in vaccins vond zijn niet afbreekbaar en kunnen dus niet op de normale manier worden verwijderd.
Ontstekingen
Om ze onschadelijk te maken hult het lichaam de deeltjes in weefsel. Daarbij komen stoffen vrij die ontstekingen uitlokken. Deze stoffen kunnen op den duur kanker veroorzaken, stelt dr. Gatti.
Er zijn volgens haar drie mogelijkheden. De eerste mogelijkheid is dat de deeltjes zich verspreiden door het hele lichaam en niet gelijk een zichtbare reactie uitlokken.
Een andere mogelijkheid is dat ze in het bloed terechtkomen en op die manier het centrale zenuwstelsel en brein bereiken. Aandoeningen zoals autisme kunnen dus niet worden uitgesloten, merkt dr. Gatti op.
Geen idee
De laatste mogelijkheid is dat de gevaarlijke deeltjes de microbiota bereiken, waarna er pas na enkele weken of zelfs maanden een reactie kan optreden.
De onderzoekers zeggen geen idee te hebben hoe de deeltjes in de vaccins terechtkomen.
“De enige manier om erachter te komen is het inspecteren van de laboratoria waar ze worden gemaakt, maar farmaceutische bedrijven laten dat niet toe,” besluit Gatti.
Foto: Matanya Wikimedia Commons
Correctie: in een eerdere versie van dit artikel werd dr. Gatti ten onrechte voorgesteld als man.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Voormalig CIA-agent: Roswell-UFO kwam niet van aarde
Deel Italiaanse volksvertegenwoordigers niet meer welkom in parlement vanwege vaccinatieplicht: ‘Ongekend’
Nederlandse universiteit waar totale gekte regeert doet onderzoek naar complotdenken. Krijg jij hier ook kromme tenen van?
Nederlandse media voeren ongefundeerde lastercampagne tegen kokosolie. Dit is waarom het wél gezond is
Aanval op alternatieve media neemt groteske vormen aan. Wat ze nu weer hebben gedaan…
Britse oud-premier Liz Truss doet opmerkelijke uitspraak over nieuwe wereldorde
Oud-Kamerlid over plannen die het WEF doordrukt: ‘Dit is wel heel pervers’
‘Het is walgelijk wat ik lees’: zo wordt er binnen de Belastingdienst gedacht over de toeslagenouders
‘Grootste demonstraties ooit’ in Mexico