Lareb heeft een overzicht gemaakt van de meldingen die tijdens de najaarsronde van de coronavaccinatie 2024 zijn binnengekomen bij het bijwerkingencentrum.
Vaccinatieslachtoffer Magdalena Dzambo las het rapport en zag een lijst met overledenen, neurologische klachten, hartklachten, trombose, oogklachten, et cetera. “Wat een horrorrapport,” zegt ze.
Maar het is nog erger. Data-analist Wouter Aukema heeft het Lareb-rapport vervolgens vergeleken met de data van het Europees Geneesmiddelenbureau (EMA) waarover hij beschikt (en die hij van EMA niet mag hebben). “Het ziet er niet best uit.”
Vergelijking tussen de Rapportage Coronavaccinatie 2024 van Lareb [1] en de EMA data (die ik van EMA niet mag hebben) [2]:
Geen 8 maar 18 sterfgevallen
Geen 982 maar 1234 meldingen
Geen 6 maar 27 met ernstige hartklachten1/n pic.twitter.com/OUDu8wkwLs
— Wouter Aukema (@waukema) December 13, 2025
Niet acht, maar 18
Het Lareb rept over acht sterfgevallen, maar dat zijn er 18. Volgens het bijwerkingencentrum zijn er vorig seizoen 982 meldingen van bijwerkingen gedaan, maar dat zijn er volgens EMA 1234. En er zijn niet zes meldingen gedaan over ernstige hartklachten, maar 26.
Aukema ziet net als Lareb acht sterfgevallen die werden geprikt met Pfizer, maar nog eens 10 sterfgevallen in dezelfde periode, waarbij in zeven gevallen een naamvariatie van Pfizer is gemeld.
Van de 26 ernstige meldingen van hartklachten vallen er vier in de leeftijdsgroep 51 tot en met 60 jaar, zeven in de groep 61 tot en met 70 jaar en 15 in de groep 71 tot en met 80 jaar.
Wezenlijk ander beeld
“Indien ik deze officiële Lareb-rapportage vergelijk met de ‘echte’ EMA-data waar ik over beschik, komt er een wezenlijk ander beeld van vaccinatieschade naar boven,” concludeert Aukema. “Wat Lareb ons voorschotelt in haar officiële rapportage valt niet te controleren (of te reproduceren) zonder de ‘echte’ dataset van EMA.”
Geweldig onderzoek dat laat zien dat datamanipulatie door Lareb en anderen simpelweg als doel had de uitvoerders rijk te maken en de slachtoffers dood, zegt IT-specialist Leon Kuunders over de analyse van Aukema. “En dat is allebei gelukt.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek






Stafmedewerker Capitool: “Het is een mythe dat Assad een dictator is”
De elites hebben er alles aan gedaan om ons te stoppen. Dit is wat je niet hoort in de media over Charlottesville
Fleur Agema tegen De Jonge: Er zit in je beleid en je maatregelen iets helemaal mis!
8 giftige Pfizer-batches ook in Nederland gebruikt: dit zijn ze
Voor wie zich verbaast over urenlange rijen: Schiphol is bezig met ‘building back better’
Kijk: D66-Kamerlid Jan Paternotte geconfronteerd met zijn eigen hypocrisie
Na inval en detentie slepen Bram en Marieke de Staat voor de rechter
Afrikaanse functionaris waarschuwt Gates en Soros: gebruik ons continent niet langer als proeflab
Hebben we rond deze mysterieuze ster buitenaardse megastructuren gevonden?