Buitenland

Huiveringwekkende beelden: zanger (30) zakt tijdens optreden in elkaar en sterft

Help anderen door deze informatie met jouw vrienden op je socials te delen!

De Braziliaanse gospelzanger Pedro Henrique zakte woensdag tijdens een optreden in elkaar. Hij is daarna overleden.

De 30-jarige zanger zong zijn lied ‘Vai Ser Tao Lindo’ tijdens een bijeenkomst in Feira de Santana die werd gestreamd op internet. Hij zakte voor zijn band plotseling in elkaar, waarna mensen meteen toesnelden om te helpen. Het publiek keek geschokt toe.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

(Video verwijderd? Klik hier...)

Zware hartaanval

Henrique werd naar een nabijgelegen kliniek gebracht, waar hij werd doodverklaard.

Zijn platenlabel, Todah Music, liet weten dat hij een zware hartaanval heeft gehad. “Er zijn lastige situaties in het leven waar we geen verklaring voor hebben,” schreef Todah Music op Instagram.

Uitgeput

Henrique laat een vrouw, Suilan Barreto, en een dochtertje achter. Het meisje werd op 19 oktober geboren.

Hij grapte dat hij enkele uren voor het optreden al uitgeput was. “Ik ben moe, ik ben moe,” zei hij tegen één van zijn vrienden.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.8 116 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze informatie goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

92 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Rose
Rose
1 jaar geleden

Verwondert ons dat nog?

Margie
Margie
1 jaar geleden

Allemachtig!!!!!!! Wat afschuwelijk. Ben er stuk van .

Verzetskabouter
Verzetskabouter
1 jaar geleden

Klimaat!

W appie
W appie
1 jaar geleden

Heel triest ik wens de familie sterkte toe Word eng met al die jonge mensen die plotseling sterven 😭😭

Johan
Johan
1 jaar geleden

Spike eiwit 🤔

Sempre Pensar
Sempre Pensar
1 jaar geleden

Vaja com Deus.

levitas
levitas
1 jaar geleden

Spuitje gehad!!!!

4 horses
4 horses
1 jaar geleden

Was hij gevaccineerd? Zo ja…… Another one bites the dust. De boom blijft schudden.

Vlinder
Vlinder
1 jaar geleden

Naar alle waarschijnlijkheid geen wappie.

Orwellia
Orwellia
1 jaar geleden

Waar we geen verklaring voor hebben. Jaaaajaaa!

Nog niet!
Nog niet!
1 jaar geleden

Vreselijk.

Corné
Corné
1 jaar geleden

“In spin …de spuit erin … uit spuit, … het licht gaat uit”.

Rakker
Rakker
1 jaar geleden

Was het pas in Brazilië niet 0,00000035 graden warmer geworden?

Jelle
Jelle
1 jaar geleden

Teveel frikandellen gehad?

Hgf
Hgf
1 jaar geleden

Het menselijk lichaam lijkt tegenwoordig erg gevoelig te zijn geworden. Hoe zou dat nou komen…

bezorgde burger
bezorgde burger
1 jaar geleden

1 ding weten we 100 procent zeker, het kwam niet door de prikjes!!!!!

Doorziener
Doorziener
1 jaar geleden

Het is zo zeker waar het NIET aan ligt, dat het niet onderzocht mag worden

Ist verboten

“Ons aller” nepinstituut CBS houdt de oversterfte niet eens meer bij

Ist auch verboten

Mander
Mander
1 jaar geleden

Ik denk ook klimaat

Pazmaster
Pazmaster
1 jaar geleden

Dat verdomde klimaat ook!

Prometheus
Prometheus
1 jaar geleden

Valt me nog mee dat hij geen cover van Queen deed: “Another one bites the dust”

Femps
Femps
1 jaar geleden

Snap ook niet dat men HET niet doorheeft

Betaal contant en koop bij het MKB
Betaal contant en koop bij het MKB
1 jaar geleden

Prik land brazilie.
Men doet het zelf.

Theo Kainos
Theo Kainos
1 jaar geleden

Bij een bijeenkomst van de adviescommissie van de Amerikaanse Food & Drug Administration met de titel ‘Vaccines and Related Biological Products’, online gepresenteerd op 22 oktober 2020, bevatte een powerpointpresentatie met 27 dia’s door Steve Anderson, PhD, MPP-directeur, Office of Biostatistics & Epidemiology, Center for Biologics Evaluatie en Onderzoek (CBER). Dia 16 van zijn presentatie bevatte een “ONTWERP-werklijst van mogelijke uitkomsten van bijwerkingen” van het coronavaccin waaronder de dood en 21 ernstige bijwerkingen zoals een hartaanval(acute myocardial infarction).

NB.Deze lijst met mogelijke bijwerkingen stond niet op de voorpagina’s van alle kranten voordat er werd begonnen met vaccineren en werd ook niet op de persconferenties door Mark Rutte en de snackbarmedewerker Hugo de Jonge verteld!

https://youtu.be/v_c65OdgN0Q?si=MqYwRXtvvnUGQ45X

Ik heb aan ChatGPT gevraagd of je plotseling kunt overlijden aan een hartaanval.

Theo Kainos
Can you suddenly die of acute myocardial infarction?
(Kan je plotseling dood gaan aan een hartaanval)?

ChatGPT
Yes, acute myocardial infarction (heart attack) can lead to sudden death, especially if the blockage in the coronary artery is severe and affects a large portion of the heart muscle. Rapid intervention, such as administering clot-busting medications or performing procedures like angioplasty, is crucial to restore blood flow and minimize the risk of fatal outcomes. If someone experiences symptoms of a heart attack, seeking emergency medical help promptly is essential.

(Ja, een acute myocardial infarction (hartaanval) kan tot een plotselinge dood leiden, vooral als de verstopping in de kransslagader ernstig is en een groot deel van de hartspier aantast. Snel ingrijpen, zoals het toedienen van medicijnen die stolsels wegnemen of het uitvoeren van procedures zoals angioplastiek, is van cruciaal belang om de bloedstroom te herstellen en het risico op fatale gevolgen te minimaliseren. Als iemand symptomen van een hartaanval ervaart, is het van essentieel belang om onmiddellijk medische noodhulp te zoeken).

https://greenmedinfo.com/blog/covid-19-vaccine-bombshell-fda-documents-reveal-death-21-serious-conditions-possi1?utm_campaign=Daily%20Newsletter:%20COVID-19%20Vaccine%20Bombshell:%20FDA%20Documents%20Reveal%20DEATH%20+%2021%20Serious%20Health%20Conditions%20As%20Possible%20Adverse%20Outcomes%20(Tk2JTA)&utm_medium=email&utm_source=Daily%20Newsletter&_ke=eyJrbF9lbWFpbCI6ICJkZS52b2V0a2xpbmlla0B0ZWxlbmV0LmJlIiwgImtsX2NvbXBhbnlfaWQiOiAiSzJ2WEF5In0=

De stoofpot
De stoofpot
1 jaar geleden

De mensen sterven als ratten. Nooit eerder gezien. Ook in het Turkse parlement zakte een MP tijdens zijn rede eerder deze week in elkaar.

Gene
Gene
1 jaar geleden

0.015% kans om te sterven van de zgn ‘virus’ en dan toch een kwakzine nemen…niet te geloven!

Roadrunner
Roadrunner
1 jaar geleden

heel erg ! Maar helaas moord! En er gaan er nog vele volgen!

Roadrunner
Roadrunner
1 jaar geleden

klopt!

Edward S
Edward S
1 jaar geleden

De zoveelste die omvalt door de klimaatcrisis! Covid stelde helemaal niks voor als je dat vergelijkt met het klimaat! Net bij mijn thuis weer een regenbui! Twee weken terug hadden we sneeuw! Dat kan toch niet meer! Straks in juli hebben we weer veel zon.

Geen schaap
Geen schaap
1 jaar geleden

30 en al snel moe ? Gewoon geen conditie ! Dan is gospelzangen ook een erg inspannende activiteit. Hij is er te laat mee gestopt.

Jeroenski1979
Jeroenski1979
1 jaar geleden

In Brazilië hebben ze dus ook een klimaat probleem. Volgens onze lelijk kale clown Kuipers is dit allemaal te wijten aan climate change.

Ciss
Ciss
1 jaar geleden

Het is gewoon zo onbeschrijfelijk triest al die mensen vaak in de bloei van hun leven die van het ene op het andere moment sterven, ik vermoed dan ook dat deze man ook het “vaccin” gehad heeft.

Marco
Marco
1 jaar geleden

De meerderheid die zich heeft laten gebruiken voor dit experiment, heeft het nog steeds niet door en vinden de critici, maar een stelletje zeurpieten. Tsja, wat moet je dan?

Daantje
Daantje
1 jaar geleden

Geen idee hoe zoiets gebeuren kan. Ik weet wel precies 1 ding wat het absoluut niet kan zijn.

Joop Visser
Joop Visser
1 jaar geleden

We moeten iets verzinnen om de zon onder een douche te zetten. Klimaathel kost teveel slachtoffers.

longrider1919@hotmail.com
1 jaar geleden

Het nieuwe normaal waar alle regeringen het in 2020 over hadden.

Realistisch
Realistisch
1 jaar geleden

Zo uit het volle leven weggehaald …..
Heftig om te zien dit …..
RIP 🌹

Even niet
Even niet
1 jaar geleden

Bah bah… Vreselijk

rrlala
rrlala
1 jaar geleden

Ik woonde in Brazilie tijdens de lockdowns. Ik ben geloof ik niemand tegen gekomen die niet geprikt was. Ze waren vaak echt in schock als ik vertelde dat ik geen vax had. Zeer lieve mensen maar erg goedgelovig naar de farma industrie.

Bas
Bas
1 jaar geleden

Duidelijk weer dat verrekte klimaat. En de boeren. Dat krijg je met zoveel STIKstof in de lucht….

Bas
Bas
1 jaar geleden

Zijn wel heel veel overspannen mensen en mensen met hartafwijkingen de laatste tijd. wat een toeval. Maar nee, bij allen was het zeker niet de coviddoodsspuit, nee hoor, echt niet.

roro 237
roro 237
1 jaar geleden

Komt door van alles ……….behalve door vaccinatie natuurlijk!

Jolly
Jolly
1 jaar geleden

Nieuwe normaal pfff gefeliciteerd alle Nederlanders met Bosma 🥂🥂💐🥂🥂

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Kijk dat is waarom het CBS het tellen van oversterfte naar doodsoorzaak gaat wijzigen. Ze betrekken nu meerdere oorzaken in hun telling om op die manier DE OORZAAK weg te kunnen moffelen.

TOS
TOS
1 jaar geleden

Het wordt pas beter als het welbekende narratief niet meer nagepraat wordt, maar de kritische burgerkritiek, gebaseerd op gezond wantrouwen en gezond verstand.

ludo
ludo
1 jaar geleden

een mens is op vele punten te dom om te donderen,
velen denken dat het hun niet zal overkomen, totdat het wel gebeurt!!
leren door schade en schand, dat is wat velen van die ongelovigen moeten doen.

Petra
Petra
1 jaar geleden

Zeer beangstigend om iemand zo van de ene op de andere seconde dood neer te zien vallen.

De gifprikken hebben wel iets heel verschrikkelijks gebracht in deze wereld.

Frank Geurts
Frank Geurts
1 jaar geleden

zonnevlekken brought to you by pfizer

Krappebeurs
Krappebeurs
1 jaar geleden

‘en gaat over tot de orde van de dag’

Schrander
Schrander
1 jaar geleden

Zo jammerlijk dat het niet optreed bij linkse politici.

Oh wacht die schoften waren uitgesloten van deelname aan de prik.

Bokito
Bokito
1 jaar geleden

Zal wel weer een overdosis zijn, zoals altijd of misschien dit keer inderdaad een klimaatdoden. Het is in Brazilië lekker warm, boven de 18 graden.

Albert
Albert
1 jaar geleden

Nee. Heeft niets te maken met het therapeutische DNA
prikje. Eerder met de zeestijging?

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

Prikkie Prikkie

Roy
Roy
1 jaar geleden

Daarom bouwen we ook geen huizen bij omdat het hoogst waarschijnlijk helemaal niet nodig is, de 5 jaar is nog niet eens voorbij, na 5 jaar zullen de meeste pas sterven door de spuit heeft er toen één gezegd.

Mark
Mark
1 jaar geleden

Afgelopen week ook een Turks parlementslid in het Turks parlement.
Hij was aan het eind van een toespraak over Israël, waarin hij zei “Niemand kan aan de wraak van Allah ontsnappen”.
Toespraak, bam! hartaanval, ziekenhuis.

yvja
yvja
1 jaar geleden

Dankzij de verplicht eCovid-troep injecties van Pfizer

Elijah
Elijah
1 jaar geleden

Man, how intense, he is safe in the arms of Jesus now.
He sings with the angels in heaven…

Welder
Welder
1 jaar geleden

Net nog een collega proberen te waarschuwen ook een 60 plussernet als ik, had een afspraak voor vaccinatie vandaag, ik zeg waarom zou je het nog doen, het werkt niet en je hebt kans op vaccinatie schade, hij zegt ik heb corona gehad , was niet erger dan een gewone griep, en het is gratis de vaccinatie , nou
Dan zakt je broek af bij zo’n redenatie.

Greet
Greet
1 jaar geleden

Dit beeld zul je daar steeds vaker zien aangezien alle mensen daar zo dom waren om zich te laten gifprikken.

Jack Schlangen
Jack Schlangen
1 jaar geleden

Weer een klimaatdode erbij in de statistieken

RICO
RICO
1 jaar geleden

Tja… Je zal maar een gevaccineerd schaap zijn en de mensen die je probeerde te behoeden voor de grootste fout van je leven je daarna belachelijk maakte En uitscholden voor wappie en uitgesloten moest worden…. En nu steeds meer gaat inzien dat jij zelf een wappie was, mensen onrecht heb aangedaan. En jij nu ieder moment de volgende kan zijn😅 das een gevalletje karma…
Respect voor alle purebloods 💪🏻

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

Jaaaah, de levensverwachting stijgt moorddadig snel.

Gianni Versast ie
Gianni Versast ie
1 jaar geleden

Let’s prick together com’on com’on.. (roxy music)

Nimfee
Nimfee
1 jaar geleden

Geen verklaring. Nee al die plotsdoden komen werkijk waar zomaar uit de lucht vallen.

Lawke
Lawke
1 jaar geleden

En pas vader geworden.. Pijnlijk.

Back to top button
92
0
We lezen graag je reactie!x