Mens en Dier

Immunoloog Marjolein van Egmond: ‘We gaan het virus niet uitbannen, ook niet met een hele hoge prikgraad’

Help door deze informatie met je kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Er gaat geen situatie komen waarin we het coronavirus volledig uitbannen, ook niet met een hele hoge vaccinatiegraad, zei immunoloog Marjolein van Egmond van het Amsterdam UMC. “We hadden gehoopt dat vaccineren een superwondermiddel zou zijn, dat is helaas niet het geval,” aldus Van Egmond.

R. Genis wijdde een tweet aan haar uitspraken en schreef erbij: “De expert wordt wakker.” Het bericht over Van Egmond trok de aandacht van neuroloog Jan Bonte. Die zegt: “Dit geloof je toch niet! Dat is het mens dat zei dat het zo eenvoudig was om een vaccin tegen het SARS-CoV-2-virus te maken. En niets dan Staatspropaganda heeft verkondigd over alle zegeningen van de vaccins!”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Wat zijn dit voor academische kakkerlakken?

“En om die vaccinatiegraad zo hoog te krijgen, mochten kinderen wel geofferd worden op de brandstapel van dor hout? Omdat het modelletje van Jacco Wallinga zei dat het goed was? Zonder te weten wat het risico is op de middellange en lange termijn?” vraagt neuroloog Bonte.

Hij heeft nog een paar vragen: “En dit slag mensen mag dan gewoon hoogleraar blijven? Die het Nederlandse volk bedonderd hebben met wat ze ‘gehoopt hadden’? Wat zijn dit voor academische kakkerlakken?”

De kinderartsen hadden beter moeten weten

Laten we in dit opzicht vooral niet vergeten dat viroloog Marion Koopmans heeft gezegd dat we het vaccineren van kinderen serieus moeten overwegen, benadrukt Bonte.

Laten we ook deze uitspraak van het RIVM niet vergeten: “Als de vaccinatiegraad onder jongeren niet stijgt, kan dat bepalend zijn voor de rest van de epidemie.” Daarnaast adviseerden Nederlandse kinderartsen tieners van 12 tot 17 jaar tegen corona te vaccineren. Ze noemden die stap ‘noodzakelijk’.

“De kinderartsen hadden beter moeten weten in plaats van hun mening te baseren op een abstract en fictief R-getal,” stelt Bonte.

Interessant

Vind je dit goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 89 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

117 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
4 jaren geleden

Je kunt dat “virus” niet uitbannen, aangezien dat specifieke virus niet eens bestaat. Of… gisteren heb ik een stukje gelezen, waarin de naam corona virus wordt genoemd. Als ik het goed heb, stond er een datum bij van het jaar 1989. Daarachter staat vervolgens: griepvirus. En laat dat nu precies datgene zijn, wat de meesten van ons al vanaf dag 1 bevroedden. Sorry dat ik niet meer precies weet, waar ik het gelezen heb, maar dat komt omdat ik dagelijks heel veel informatie binnen krijg. Te veel om in dat hoofd van mij allemaal een duidelijk plekje te geven.
Wat ik wel heb gemerkt, is dat sinds vorig jaar mijn vertrouwen in de meeste wetenschappers en artsen tot een absoluut 0 punt is gedaald. Met deze uitspraak van deze “doos” wordt dat alleen maar weer bevestigd.
Zou zij misschien inmiddels ook de hete adem van een aankomend tribunaal in haar nek voelen? Dat zou zomaar kunnen.
Ik las gisteren op Telegram, dat er twee heel hoge piefen ontslag hebben genomen bij de World Health Organization. Dat is echt wel heel opvallend. Zoiets als de ratten verlaten het zinkende schip. Er wordt gesuggereerd dat ze inside information hebben gehad.
In ieder geval bevestigt DIT verhaal ook weer, dat wij standvastig moeten blijven.
Het kan nog even duren, maar er zal een moment komen, dat de meeste mensen zullen zeggen: JULLIE hadden het bij het rechte eind!
Zo…. en nu ga ik mij klaarmaken om met 4 andere vrouwen te vertrekken naar Amsterdam voor de grote dag. Ik zie er heel erg naar uit.
Tot ziens en de groetjes!

Erique
Erique
4 jaren geleden

Immunologe probeert nu haar eigen hachje te redden door deze uitspraak?

Harry
Harry
4 jaren geleden

Dat wist de normaal denkende burger ook al lang. Het enige wat nog moet gebeuren is niet duidelijk zijn, vaag blijven over de hetze gevaccineerd vs. Ongevaccineerd wegens een niet werkend vaccin die alleen maar vreemde klachten geeft.

Locke
Locke
4 jaren geleden

We, wie is we, de gifmengers zonder verstand van wat hier speelt? Zeker een slip van de tong “we gaan het virus niet uitbannen”. Begint men nattigheid te voelen, het uitmoorden gaat zeker niet snel genoeg. Moet er nu een Booster overheen en daarna een dubbele Booster en als dat allemaal niet synchroon loopt met de duivelse agenda dan komt plan B, alles op de trein richting Auschwitz. De kliek denkt dat alles en iedereen verstandelijk ondergeschikt is aan hun superioriteit, hoe dom kun je zijn.

Wappie
Wappie
4 jaren geleden

Gewetens wroeging bang voor eigen hachje nu ze erachter komen welke schade aan de mensheid word toegebracht??en nu toch wakker word Hopen dat meer hun stem laten horen en deze nachtmerrie stopt

Ingeborg
Ingeborg
4 jaren geleden

Het is echt ongelooflijk allemaal.
RIVM en die mevr Koopmans kan ik niet meer serieus nemen.

Jannie
Jannie
4 jaren geleden

Dat virus bestaat niet eens.
Dat is het ergste.

Recht door zee
Recht door zee
4 jaren geleden

Je kunt er wel van afkomen ten eerste stoppen met prikken ten tweede stoppen met testen ten derde stoppen met luisteren naar de media en die elite die dit wil doordrijven

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
4 jaren geleden

Met al die schade op allerlei terreinen, dan had ze dat eerder kunnen inschatten als deskundige?
Ontslaan uit al haar bevoegdheden en de rest ook?

Wappie
Wappie
4 jaren geleden

En dan de vaccinatie weigeraars een bedreiging noemen.

realist
realist
4 jaren geleden

Virussen die ook bij dieren voorkomen kunnen helemaal niet worden uitgeroeid door vaccinatie van alle mensen. Ze blijven muteren en komen dan weer terug. vanuit de dieren.

Marian Lamina
Marian Lamina
4 jaren geleden

Graag herhalen bij OP1!
Dan ben je wel moediger dan de rest dat niet meer terug durft te krabbelen!
Inderdaad: tussen complottheorie en de waarheid ligt ongeveer een (ander)half jaar!

Arnie
Arnie
4 jaren geleden

Op Cuba zijn ze nog gekker aan het worden, ze gaan nu zelfs peuters vanaf 2 jaar oud vaccineren.
Ze zijn helemaal doorgedraaid op aarde door multi miljardairs, door met geld te strooien, om hun eigen paradijsje te kunnen creëren volgens hun regels, zo begon ook de Franse revolutie…..

Geen schaap
Geen schaap
4 jaren geleden

Stel je voor. Er komt oorlog, maar niemand gaat ernaar toe. Zo moet het eens klaar zijn met 1,5 jaar angstporno.

Dit jaar, zijn in mijn gemeente (25.000 inwoners) WEL 4 !!! mensen overleden aan covid. WEL 4 ! Omgerekend is dat 0,016%

En dat terwijl een normale griep een IFR van 0,13% zou hebben. Waar gaat dit nu nog over ?

Ik ben er allang heel klaar mee, heb me nog nooit aan de opgelegde regels gehouden en ik ga niet meewerken aan die gifspuit, QR codes en testbewijzen om aan te tonen dat ik gezond ben.

Als ik de laatste ergens voor nodig zou hebben, dan vermijd ik dat. En dat zou iedereen moeten doen. Dan is het snel klaar met deze onzin.

Takeshi Kovac
Takeshi Kovac
4 jaren geleden

Het net sluit zich en deze “academici” beginnen zich in te dekken.. ze zien dat het plan inelkaarstort en proberen hun hachje te redden… maar wij vergeten NIETS en zullen deze lieden afrekenen voor al hun misdaden tegen de mensheid

dakp
dakp
4 jaren geleden

Zei ze laatst niet wat anders op Tv? Hoe haalt men het gif weer uit het lichaam? Het kwaad is al geschiedt…

Ludger
Ludger
4 jaren geleden

Iedereen een dodelijke injectie opdringen voor niks. De enigen die de toekomst van kinderen nog enigszins konden veiligstellen (wappies) wisten dat al vanaf het begin. IC-capaciteit vergroten vanaf het begin, ivermectine en hydroxychloroquine in grote hoeveelheden inslaan en dan maar (tevergeefs) wachten op een (nieuw) virus…

Jopie
Jopie
4 jaren geleden

De bedoeling van die baardaap is toch een hoge vaccinatiegraad halen, zodat het VIRUS wordt uitgebannen, Dan kan er nu worden gestopt met die gifspuiten.van egmond geef dit even door aan die baardaap

dakp
dakp
4 jaren geleden

Als ze Echt iets wil doen dan gaat ze naar de 2 de Kamer toe.

Edward
Edward
4 jaren geleden

Als niemand hier meer aan meewerkt is het snel voorbij, maar ja, de bange, gehersenspoelde schapen houden dit vieze spelletje in stand en daarmee slepen ze iedereen mee de totalitaire hel in.

Dingerydooo
Dingerydooo
4 jaren geleden

Nou snap ik er eigelijk steeds minder van. Zullen ze dan echt met goede intenties hebben gehandeld?

Niet allemaal corrupt, maar slechts papagaaien die een paar corrupte omt teamleden/ experts napraten? Of ze zijn niet zo slim als hun titel doet vermoeden, hun geweten begint te knagen, of het doel is simpelweg niet haalbaar (lees mislukt) en door een paar zondebokken vrij te laten hopen ze dat er vertrouwen blijft in het omt(sprookje ).

Of dit is al voldoende voor de volgende fase van wat het plan dan ook mag zijn?

Skippy
Skippy
4 jaren geleden

De leugens in de media volgen elkaar nu wel heel snel op.
Nu een verhaal over IVERMECTINE.
Het zou gevaarlijk zijn en er zijn zelfs mensen opgenomen in het ziekenhuis die het innamen!!!!!!?????
Wat een berichtgeving. Ivermectine wordt al tientallen jaren gebruikt, met name in Afrika en Azië. ALTIJD ONDERS DOKTERSTOEZICHT EN ADVIES EN OP RECEPT.
Nu wordt er van een mug een olifant gemaakt. Men heeft een speld in een hooiberg gevonden: een paar paniekvogels in Amerika zijn zelf aan het doktertje spelen gegaan.
De Washington Post, de leugenkrant van Obama en Biden en Clinton, hebben een stok gevonden.
Telegraaf en Algemeen Dagblad, inmiddels behorend bij de vrienden van Soros, nemen het klakkeloos over.
Ivermectine is geen wondermiddel, maar kan in veel gevallen wel ondersteunen of verzachten. Altijd onder dokters toezicht.
Maar ja, het middel is spotgoedkoop t.o.v. De vaccinaties.

Robert
Robert
4 jaren geleden

Er is geen SarsCov2 virus. Dat is een op de computer gemaakt model. En de valse PCR test moet minimaal één van de 48 variaties van dit model zogenaamd detecteren bij mensen en ze worden als besmet bestempeld. Wat een oplichting.

Lhmr
Lhmr
4 jaren geleden

De ratten verlaten het schip.

888
888
4 jaren geleden

Nogmaals corona bestaat niet, in Canada konden ze het bestaan van het virus niet bewijzen

Edward
Edward
4 jaren geleden

Maar het valse narratief van dit NOS nepnieuws is: “Hoe besmettelijker het virus, hoe meer mensen je moet vaccineren, om te zorgen dat er geen grote uitbraken kunnen plaatsvinden.”

Perm.
Perm.
4 jaren geleden

Hebben we de griep ooit uit kunnen bannen?
Nee!
Daarom kunnen we ook corona niet uitbannen, want corona is de griep.
En dit soort medische kakkerlakken kunnen beter hun mond houden omdat ze onzin uitkramen. Volledig negeren dit soort aandachttrekkers.

Bart
Bart
4 jaren geleden

We leven in een Covidcultus opgezet door een groepje malafide machtswellustelingen,die onze zogenaamde leiders en de Media volledig in handen hebben.Zolang we hun bevelen blijven opvolgen zal er niet veel veranderen.In België moeten we in de winkel nog altijd een mondmasker dragen en als je naar een voorstelling gaat moet je kunnen aantonen dat je negatief heb getest…

daan
daan
4 jaren geleden

komen ze nu achter, misschien hadden ze beter kunnen samenwerken al die tijd, dus ook met de mensen die kritisch waren/zijn, maar vindt het sowieso dapper dat ze het toegeeft, deze vrouw had van die uitlegvideo’s op ad.nl, had niet verwacht dat zij het zelfs zou toegeven

Annemarie
Annemarie
4 jaren geleden

Dat is al zo bekent als de weg naar Rome! Je kan vaccineren tot je een ons weegt, maar een virus blijft! En dit komt uit de mond van een “hoogopgeleide”die in elke talkshow de vaccins promootte? Ga je diep schamen, en zoek een baan in de horeca!

Renkir
Renkir
4 jaren geleden

Iemand mag zich altijd vergissen. Jan Bonte moet niet vergeten dat de leugen bijna niet te bevatten is.

Renkir
Renkir
4 jaren geleden

Ben wel heel benieuwd hoe ze zal reageren als ze ervaart dat de overheid gaat dwingen dit niet werkend medicijn te nemen. Dan zal ook zij ervaren hoe het is om wappie genoemd te worden.

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

Opmerkelijk! krijgt mevrouw van Egmond angstige vermoedens?
iets met tribunaal of zo?

Cleo
Cleo
4 jaren geleden

Het volk moet nu in opstand komen om WHO voor het gerecht te slepen en natuurlijk moeten deze Rechters de mening van het volk ondersteunen om hieraan een einde te brengen. Er zijn voldoende bewijzen in de wereld wat dit vaccin bij mensen teweeg heeft gebracht. Hoe is het afgelopen met de zaak van Lisette Verhoeven?

Marianna
Marianna
4 jaren geleden

zullen we een alternatieve Reset maken?
zonder al die enge mensen

H.J.
H.J.
4 jaren geleden

Als wij als Nederlanders zachtkens gaan snappen, dat wij met open oogjes worden belazert, door een groepering zich Rutte 3 noemende leugenaars, dan is er nog hoop.

In een grijs verleden, kwamen de hooivorken te voorschijn, zijn wij al te laat is het onheil niet meer te keren.?

Links maakt Nederland kapot.
Na Maandag, na Zandvoort en Amsterdam, komt de echte gijzeling van de Nederlandse bevolking.
Inclusief het vrijgeven van ons medisch dossier.

Juriaan
Juriaan
4 jaren geleden

Ze hadden beter bedrijfsarts kunnen worden, die weten en kunnen ook niets, mogen nog géén recept uitschrijven. Geflipte “artsen”

Vlinder
Vlinder
4 jaren geleden

Het niveau van deze gestudeerde vrouw marjolein is wel heel erg laag.

Paul P
Paul P
4 jaren geleden

Ik ben benieuwd hoe de media gaat reageren of blijven ze ontkennen en als altijd zich in stilzwijgen hullen!

Tungsten
Tungsten
4 jaren geleden

Ze had gehoopt dat een grafeenoxide injectie zou helpen tegen de bijwerkingen van een grafeenoxide injectie.

Want dat is waar ze mee bezig zijn.

Rose
Rose
4 jaren geleden

Het virus niet uitbannen….??? Maar ondertussen veel kinderen met schade waar ze als immunologe zo mag overheen kijken als experimentje over kinderen….Men zou beter dit beroep samen met vaccinologen afschaffen. Den Bill is de baas he, hij heeft 1000denverlamde kinderen en doden in Afrika en India de armste landen op zijn kerfstok….dan maar voortdoen in Europa en de rest….Tijd om de elite winsten uit te dunnen, overbevolking daar hebben zij geen recht op om deze uit te dunnen.Net zoals de elite geboren was heeft iedereen recht op leven, al ben je maar een paar seconden of 100j en meer op deze planeet, daarom de code van NEURENBERG , regelrechte mensenschennis!

Skalenski
Skalenski
4 jaren geleden

Er is GEEN virus

Hop
Hop
4 jaren geleden

Mijns inziens , is de hoeveelheid gezondheid schade, die is en gaat ontstaan mogelijk bereikt. Voor de voorlopige de-populatie.
.
Werk gedaan, pas op de plaats en langzaam terugtrekken voor deze types .
Worden wellicht vervangen voor anderen
Kunnen met rijk staatspensioen naar hun tropisch eilandje.
Zoals ook de oudgedienden uit de Wereldoorlog, denk aan de zaak rost van Tonningen, zo waren er velen van.

ron
ron
4 jaren geleden

Iedereen die hier aan mee werkt moet gestraft worden. En zeker de medische specialisten die moeten beter weten.

Mars
Mars
4 jaren geleden

De witjes …worden opgeruimd?
De CDC adviseert officieel preventief zonder diagnose te stelen Ivermectine te gebruiken bij mensen uit het midden Oosten, Aziaten, Noord Afrikanen, Latijns America en de Caribbian.

U weet wel het geneesmiddel wat hier gedemoniseerd word en weg gehouden word voor de witjes.

Ziet u het al?

Mars
Mars
4 jaren geleden

Dat de mensen die het volk belazeren niet veroordeeld worden is niet omdat ze onschuldig zijn maar omdat ze allemaal schuldig zijn!
Ook zij die het verdommen om deze viespeuken op te pakken en te veroordelen.

jacob
jacob
4 jaren geleden

Ieder jaar is er griep, griep en nog eens griep. Dat virus is al lang verleden tijd. Doe normaal en laat je niet ongerust of bang meer maken en neem vooral geen 2de, 3de of 4de of boosterprik, want dan hangt je leven aan een zijden draadje.

Het leugentijdperk
Het leugentijdperk
4 jaren geleden

Virussen bestaan niet, maar dat weet alleen de heldere, volwassen, sterke en niet gehersenspoelde geest, die in de mond van het klootjesvolk en hooggeplaatste ratten (excuus voor het beledigen van ratten) of ander stink tuig, ook wel complotdenkers genoemd worden, i.p.v. zuivere- , heldere- of zelfstandige-denkers.

Daarom, wie op virussen jaagt, die jaagt op het luchtledige, op niets dan alleen maar hersenspinsels, leugens en zijn als kleine kinderen of mensen met kinderverstand die je kunt wijsmaken dat virussen bestaan en erop gejaagd kan worden en ze ons willen ombrengen.

Bogeyman (bogeyvirus).

…..”The Bogeyman is a type of mythical creature used by adults to frighten children into good behavior….” 

Denk alleen al eens aan het ons wijsgemaakte idee dat er miljarden verschillende virussen zouden bestaan, miljarden in ons en buiten ons, overal. Miljarden virussen, miljarden dreigingen, maar slechts een paar zouden verschrikkelijk gevaarlijk en dodelijk zijn. Uitgerekend één specifieke en of gevarieerde type dodelijk virus is bezig ons kapot te maken??? Alleen iemand met kinderverstand zou zoiets achterlijks willen geloven.

Het echte virus heet “labielgemaakte-kinderlijke-angst virus” en iemand labiel maken (op school en/of via de media) en als kind behandelen en angstig maken zijn voor de corrupte overheid en de farmaceutische maffia perfecte objecten om te sturen, te plukken en zelfs zoals blijkt, objecten die met gemak kunnen worden uitgeschakeld en zijn om te brengen.

Afspuiten en ombrengen als vee, en ze vinden het nog leuk ook en staan er bij te dansen, zingen en te applaudisseren. Niet te bevatten wat leugens en angst met domheid en labiliteit kunnen doen.

Joop
Joop
4 jaren geleden

Weer zo een *viroloog* die er niks van begrijpt.. ER IS GEEN VIRUS.
Wat men virus noemt is niks meer als een afscheiding die de cel ZELF doet om zich te reinigen, het heet dus ook IMMUUN systeem.
Daar kan geen pil of vaccin tegenop, waar de cosmos een slordige miljard jaar oveer heeft gedaan (suggestie geen feit) denken Pharma Psychopaten wel even te *verbeteren* met een *vaccin*, en nog de booster ook.. depopulatie enzo – je weet wel.

De opleidingen allemaal *geindoctrineerd* door de westerse Pharma Rockenfeller Maffia zegt *virus* eng *besmettelijk* – zodat ze miljarden kunnen blijven verdienen aan deze SCAM.

Een *virus* is het gevolg van ziek zijn – een cel die zich ontdoet van toxiciteit van BUITENAF (slecht voedsel of EMF of E-nummers, lucht/water vervuiling en zelfs stress).

Iedereen heeft *virussen* ten ALLE tijden, dit is omdat NIEMAND 100% schoon is en een lichaam constant aan het reinigen is.

Bijna alle *virologen* moeten weer naar school.

Kauffman Exosomes:
https://ibb.co/KrHZBN6

Viruses don’t exist:
https://www.bitchute.com/video/igIKhE3jf73l/

Virology Corona debunked:
https://www.bitchute.com/video/YKktYdEGBRnP/

salvar
salvar
4 jaren geleden

We gaan het virus niet uitbannen, ook niet met een hele hoge prikgraad.
al maak je van de mensen een zeef dan nog niet.

dat mens denk werkelijk dat er een virus is.
zwaar gehersenspoeld.
de expert wordt wakker?
nee nooit , ze vinden wel iets anders om hun gelijk te krijgen (wat ze nooit krijgen) .

Gandalph
Gandalph
4 jaren geleden

Een virus dat muteert en van mens op die overgaat en van dier op mens kan niet uitgeroeid worden. Je zou dan heel de wereld alle mensen en dieren moeten vaccineren binnen een half jaar. Dat is onmogelijk! Je hoeft geen expert te zijn om dat te kunnen bedenken.

Robert
Robert
4 jaren geleden

wat een dom gelul achteraf…. zo liegen en bedriegen ze alles bij elkaar…
ze wisten al vele 10-tallen jaren dat corona vanzelf weer ophoud en er geen medicatie of behandeling tegen is.
alles wat ze al in de jaren ’80 van vorige eeuw deden werkte toen al averechts en wisten ze dat alleen 5 tot 6 dagen uitzieken de beste remedie was!!!
corona pandemie bestaat al sinds begin vorig jaar niet meer, en daarna hebben ze de griep in corona veranderd ( soort van veredelde griep!) om toch maar angstvallig cijfertjes te kunnen presenteren welke opeens allemaal en alleen maar aan corona gerelateerd werd….
dus er waren plotseling geen andere sterftegevallen of doden meer door andere ziektes… maar alleen maar corona doden!!
helaas jammer en pijnlijk dadelijk voor ook de medische wereld dat ze ons zo belogen en bedrogen hebben, maar we zullen ze dadelijk helaas ook niet vergeten als de straffen uitgedeeld gaan worden….
en deze zullen niet mals gaan zijn….

Earthlady
Earthlady
4 jaren geleden

Hopelijk wordt op enig moment de ’titel’ van deze mensen afgepakt!

FRUNK
FRUNK
4 jaren geleden

HALLO DEZE MEVROUW HEB IK OP HAAR VINGERS LATEN TIKKEN OMDAT ZE RONDUIT ALVAST STAAT TE VERTELLEN DAT VACCINS OK WAREN TERWIJL ZE GEEN ONDERZOEK HEEFT VERRICHT> ZE IS VAN DE WEBSITE: http://WWW.UNIVERSITEITVANNEDERLAND.NL

ADHV MIJN VRAGEN AAN DE REDAKTIE EN MIJN MEDEDELING DAT ZOEIST OOK STRAFBAAR GESTELD KAN WORDEN IS ZE GELOOF IK GEBLOKT… 🙂

FRUNK
FRUNK
4 jaren geleden

nogmaals deze mevrouw verkoopt doodleuk onzin> terwijl ze als professor geeneens onderzoeken doet…. reageert u alstublieft op http://www.universiteitvannederland.nl naar de redaktie vermeld daarbij dat het strafbaar kan zijn om fakenieuws als professor te verkondigen!!!!!

FRUNK
FRUNK
4 jaren geleden

viroloog Marion Koopmans blijkt vee-arts te zijn geweest net als de heer van Dissel> dus geen verstand van het menselijk lichaam en geachte lezers er is er nog zo een>de heer dr.leon vander toorn van het NVALT vereniging longartsen weigert de vaccins te onderzoeken uit angst dat hij straks niks meer kan verdienen in Rotterdams ziekenhuis doodleuk op Jinek onzin staan te verkopen vanwege steekpenningen bij Pfizer.
Ok> hij is longarts en ok> al die ziekenhuizen vol dat is lastig > het personeel krijgt 1/4 betaald en loopt 10 keer zoveel risico> hypocriete SS-er want zo ziet hij eruit en zeker niet gezond.

IEDEREEN VERGEET EVEN DAT IEDEREEN VOORDAT DE VACCINS ER WAREN ALLEMAAL ONGEVACCINEERD WAREN EN DAT HET DODEN AANTAL INWERKELIJKHEID EXTREEM LAGER IS ALS MEN IEDEREEN LAAT GELOVEN> DE TRUUK OM MILJARDEN VERDIENEN > TELEFOONTJE VAN PFIZER MET VERZOEK VACCINS AAN TE SMEREN VOOR ROYALTIES OP JE BANKREKENING

Guus Velraeds
Guus Velraeds
4 jaren geleden

Kinderartsen. Die had ook in Auschwitz.

Jacky
Jacky
4 jaren geleden

Marjolein van Egmond moet uitgebannen worden. Zij had kunnen weten dat je nooit moet vaccineren in een pandemie.
Neurenberg 2.0.

marco
marco
4 jaren geleden

Deze Marjolein van Egmond geeft zich duidelijk over en ziet in dat dit niet werkt.Nu de leugenaar Rutte en de clown Hugo nog.

Gregor
Gregor
4 jaren geleden

Goed nieuws dat viroloog Marion Koopmans, nu inziet dat het fout was, de vaccinaties tegen Cocid19. Nu de andere nog, waaronder Jaap van Dissel.

Mirjam
Mirjam
4 jaren geleden

Deze psychopaten straks allemaal voor een tribunaal gooien…

Longrider
Longrider
4 jaren geleden

Zij probeert zich alvast in te dekken voor het geval dat…

Maar dat gaat niet helpen mevrouw. Dan weet u dat alvast. De deskundige roept de ene keer dit en de andere keer dat. ” we hadden gehoopt ” .Zij wist het dus niet zeker en heeft toch gesproken alsof zij het zeker wist en zo velen beïnvloed om een dodenspuit te halen. Terugkrabbelen gaat niet helpen mevrouw de deskundige. Er is teveel gebeurd.

Baas
Baas
4 jaren geleden

Het virus is er al niet meer vanaf mei 2020. Van Dissel laat een grafiek zien dat mei 2020 de “Pandemie” weg is. Wat overblijft is de plandemie. Stop met deze onzin en gooi de wereld open. Het is genoeg geweest. Stop de vaccinatie.

Punching Bag Factory
Punching Bag Factory
4 jaren geleden

Veel schapen kiesen op moment eieren voor hun geld, wat dat betreft respec voor onze diernarts appie oberwaus, man van zijn woord, kan ook niet anders als je paar miljoen hebt aangepakt

Jan
Jan
4 jaren geleden

Ze is helemaal geen immunuloog.
Ze is gespecialiseerd in kanker.
Ze is wel een walgelijk persoon, dat zeker 😉

Wakie Wake
Wakie Wake
4 jaren geleden

Viruses=death cell debris
Bacteria=debris eaters

Wakie Wake
Wakie Wake
4 jaren geleden
Pistolen Paultje
Pistolen Paultje
4 jaren geleden
Ron
Ron
2 jaren geleden

Ze voelt nattigheid en wil haar straatje schoonvegen.

Hamala
Hamala
6 maanden geleden

Virussen zijn NOOIT uit te bannen en vermenigvuldigen zich ook in de buitenlucht!
Dom dommer en domst van alle medici zijn de wetenschappers sorry pseudo wetenschappers die MOORD op hun geweten hebben!
God zal ze straffen!

Back to top button
117
0
We lezen graag je reactie!x