Op 3 februari hebben vrijheidsstrijders in Ecuador een grote juridische overwinning geboekt tegen het ministerie van Volksgezondheid, dat nu de contracten met de vaccinmakers moet openbaren. Dat schrijft professor Mark Crispin Miller van de New York-universiteit op Substack. “In Ecuador gebeurt iets prachtigs!” zegt hij.
De overheid van Ecuador verplichtte de ‘vaccinatie’ op basis van die contracten voordat deze maatregel een juridische grondslag had. Het ministerie van Volksgezondheid verbood bovendien obductie bij ‘coronadoden’.
Grove aanval op het volk
Eind 2021 verplichtte het land het coronavaccin als eerste ter wereld voor alle inwoners vanaf vijf jaar.
Professor Miller verwijst naar een filmpje waarin een advocaat het vonnis aankondigt. “Dit is niet alleen absurd, maar ook in strijd met de rechtsstaat, en een grove aanval op het Ecuadoraanse volk,” aldus de advocaat.
Inspireren
De advocaat voegde toe dat er op 3 februari slechts één slag is gewonnen, maar dat de overwinning ‘onze broeders en zusters in andere landen’ zal inspireren om ook de strijd aan te gaan.
Onze strijd is gericht tegen een internationaal controlesysteem dat de bevolking wil reduceren en de hele mensheid tot slaaf wil maken, benadrukte de advocaat.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kijk: Viktor Orban weigert te klappen voor president Zelenski
Ex-topfunctionarissen komen met grootse onthullingen over UFO’s. Is disclosure nabij?
D66-voorzitter dreigt Forum voor Democratie in Tweede Kamer het woord te ontnemen: ‘Daar gaan we weer’
‘Poort naar de hel’ kan ieder moment uitbarsten, experts waarschuwen voor ‘grote ramp’
Wifi kan vruchtbaarheid schaden
Waarom een stem op de VVD een stem op D66 is (en dit willen ze)
Big Pharma heeft nog veel meer mRNA-vaccins in de pijplijn zitten, dit zijn er een aantal
Waarom is alles weer normaal in China, maar hier niet? ‘Wij hebben ministers met belangen in vaccins’
Ben je een extremist als je verwacht dat de overheid eerlijk en transparant is? Volgens EU-baas Von der Leyen wel