
De burgemeester van New York heeft dinsdag de medische noodtoestand uitgeroepen vanwege een nieuwe uitbraak van mazelen.
Daardoor geldt nu een vaccinatieplicht voor iedereen in de wijk Brooklyn. Mensen die weigeren riskeren een boete die kan oplopen tot 1000 dollar.
Burgemeester Bill de Blasio zei: “Het vaccin tegen mazelen werkt. Het is veilig, het is effectief, het is beproefd. Hoe sneller iedereen gehoor geeft aan deze oproep, hoe sneller we de noodtoestand kunnen opheffen.”
Autisme
De Vlaamse huisarts Kris Gaublomme is het niet met De Blasio eens.
Hij zei in het VTM Nieuws dat het inenten tegen de ziekte de immuniteit verlaagt en kan leiden tot astma, autisme en gedragsstoornissen.
De huisarts, die tegen verplicht vaccineren is, zei dat vaccins bijwerkingen hebben en de immuniteit van het kind onderdrukken.
Levenslange immuniteit
“Gevaccineerde kinderen lijden vaker aan astma, allergieën, hyperkinetisme, leerstoornissen, slaapstoornissen, gedragsstoornissen en autisme,” zei hij.
Er zijn ouders die hun kinderen doelbewust blootstellen aan de mazelen, zodat ze levenslange immuniteit hebben.
“Ik denk dat dat een veiligere oplossing is dan kinderen te vaccineren,” zei Gaublomme.
Risico’s
Hij voegde toe dat er risico’s verbonden zijn aan het vaccin, maar dat men daar niet over praat.
Minister van Volksgezondheid Maggie De Block, die al vaak heeft laten zien dat ze vooral de belangen van de farmaceutische industrie behartigt, tweette: “Pure schande en gevaarlijk bovendien. Vaccins redden zo veel levens en deze non-believer trekt dat in twijfel.”
[HLN]
Het is zover: Duistere droom van Bill Gates om zon te dimmen komt uit
9/11: Een ongelooflijke cover-up die reikt tot de top van de Amerikaanse inlichtingenwereld
Boer zoekt zijn kat, maar vindt UFO-gat
Braziliaans ‘Atlantis’ gevonden
Kardinaal Martini waarschuwde kerk 200 jaar achter te lopen
Vijf natuurlijke manieren om je bloedsuikerspiegel op peil te houden
Huiveringwekkend: Reiner Füllmich mocht zijn stervende moeder alleen op deze manier bezoeken
Niemand wil nog doneren aan de Clinton Foundation. Wat is de reden?
EU stopt 13 miljard euro in geheimzinnig defensiefonds waar we niks over te zeggen hebben. Waarom dit een illegale beslissing is