In de periode van de toeslagenproblematiek zijn er – voor zover we nu weten – 413 kinderen overleden. De ouders en in enkele gevallen partner en kinderen van deze overleden kinderen hadden naast het verwerken van dit verlies ook nog om te gaan met de toeslagenproblematiek, valt te lezen in een nota van het ministerie van Financiën die dateert van 30 november 2022.
“Bizar!” reageert klokkenluider Huig Plug. In de nota wordt een voorstel gedaan om de 413 overleden kinderen te erkennen als getroffenen. Van deze kinderen vielen er 314 in de leeftijdscategorie 0 tot en met 5 jaar.
Bizar! In de periode van de toeslagenproblematiek zijn er
413 kinderen overleden! Bron: Rijksoverheid 25 april 2023. https://t.co/jBnOWkid82 pic.twitter.com/dakCgtubt4— Huig Plug (justitie-klokkenluider) (@huig_plug) May 8, 2023
Ik zou er complotdenker van worden
Er wordt verder een regeling voorgesteld waarbij 10.000 euro wordt uitgetrokken voor alle overleden kinderen. Deze regeling zou dan maximaal 4,1 miljoen euro kosten, ‘wat ook binnen de beschikbare middelen voor de kindregeling kan worden ingepast’.
“Na een check, want ik kon het niet geloven, staat het toch echt in officiële documentatie van de Rijksoverheid; hoe is het in hemelsnaam mogelijk dat er 413 (!) kinderen van de gedupeerden van de toeslagenaffaire, waarvan 314 (!) tussen de 0 en 5 jaar, overleden zijn?” vraagt Annelies Strikkers zich af.
Neuroloog Jan Bonte vraagt: “En waar zijn die kinderen dan wel aan overleden? Ik zou er complotdenker van worden.”






Kijk: GroenLinks-PvdA-Kamerlid noemt PVV-minister ‘knettergek’, D66-voorzitter grijpt niet in
Mazelen bezig aan opmars. Hoe komt dat? Nooit gepubliceerde gegevens brengen waarheid aan het licht
Is een wortel het geneesmiddel voor diabetes? Deze combi is veilig, heeft geen bijwerkingen en is net zo effectief als medicijnen
Je kunt bijna niet anders dan concluderen dat we bewegen in de richting van een dictatuur. Dit is waarom
Vaccinatiekampioen Denemarken registreert meer coronadoden dan ooit tevoren
Door CIA gesteunde huurlingen ‘verspreidden hiv in Afrika door middel van nepvaccins’. Dit was het doel
Noorwegen bedolven onder meters sneeuw. Dit is nu cherrypicking wat de NOS doet
“Elk jaar krijgen 1500 Britten contact met buitenaardse wezens”
‘Franse politieagenten sluiten zich aan bij protest tegen coronapas’