
Recente Israëlische wetten zijn vergelijkbaar met het Derde Rijk in nazi-Duitsland. Dat zei hoogleraar Ofer Cassif van de Hebreeuwse Universiteit in Jeruzalem.
“Dit is een kwestie van feiten, niet van meningen,” zei hij. “Mijn mening over deze zaak gaat nog veel verder.”
Zo is een wetsvoorstel over het statuut van de Israëlische natiestaat volgens hem vergelijkbaar met de manier waarop in Duitsland in de jaren dertig burgers werden onderverdeeld.
Huizen
De hoogleraar was ook buitengewoon kritisch over wetten die de bouw van duizenden huizen in koloniale nederzettingen op de bezette Westelijke Jordaanoever goedkeuren.
“Deze wetten stellen Joden in staat land van de Palestijnen in te nemen, net zoals de Ariërs in Duitsland toestemming kregen om Joden uit hun huizen te verdrijven,” zei Cassif.
Hij ging ook in op een recent voorstel van Netanyahu om de financiering van buitenlandse ngo’s te verbieden.
Debat
Dr. Cassif legde uit dat dit wetsvoorstel doet denken aan wetten die in nazi-Duitsland werden aangenomen om organisaties die het regime bekritiseerden aan banden te leggen.
Hij wilde met zijn uitspraken naar eigen zeggen een debat op gang brengen. Hij pleit al enkele jaren voor een beëindiging van de bezetting.
Verbieden
In 2015 noemde de professor minister van Justitie Ayelet Shaked een ‘smerige neonazi’.
Minister van Onderwijs Naftali Bennett is van plan om professoren te verbieden tijdens de les hun politieke standpunten te verkondigen.
Bennett en Shaked richtten in 2010 Mijn Israël op, een rechtse beweging die het zionisme wil bevorderen.
[De Wereld Morgen via The Jerusalem Post]
Tja, het Nazisme is een instrument gecreëerd door Asjkenazische joden om “aantallen te ruimen”. Deze Talmud zieke Zionisten hebben maar een doel voor ogen; NWO!
En ALLES wat door voor “geruimd” moet worden gebeurd…
De creatie van Commando Centrum Israel na de 2e wereld oorlog, was een van de doelen destijds. Maar de zieke Elite Zionisten hebben Israel met nog een doel neer gestampt!
Om het in de toekomst weer volledig (ZELF) te vernietigen en dan oa. Iran de schuld te kunnen geven.
Het nieuwe “beloofde” land zijn ze alweer veilig aan het stellen, dat is namelijk de Krim in Oekraine. Dat is de reden dat dit land is binnengevallen door de EU en VS Vazallen!
De Krim is namelijk het vroegere Chazarie en dan valt alles op zijn plek!
De financier van het neerhalen van MH17 is overigens ook zo’n zieke Zionist. Ihor Kolomoyskyi is de man. Multimiljardair en Oligarch. Tevens eigenaar van zijn prive neo-nazi leger, het AZOV Bataljon.
Ook de eigenaars van de Twin Towers waren Zionisten die enkele weken ervoor de verzekeringswaarde van de Towers omhoog geschroeft hebben. Oh nee, is zeker toeval 😉
Helaas weten zeer veel Joden hoe het zit en doen ze net of hun neus bloeit…..
Beware an Awaken before it’s to late!!
Als de de “Joden”die nu in Israël wonen Khazar joden zijn, wat is dan eigenlijk de staat Israël?
De christenen in de wereld zouden dit eens moeten begrijpen en als de financiële stromen naar Israël nu eens werden afgesneden, zou dit land eens in positieve zin opdrogen denk ik.
Minister van Onderwijs Naftali Bennett is van plan om professoren te verbieden tijdens de les hun politieke standpunten te verkondigen.
je mag je mening (persoonlijk) niet opdringen aan een ander.
maar wat Naftali Bennett doet is op een nette manier je mond snoeren.
Netanyahu mist nog enkel een snorretje.