Mens en Dier

Hugo de Jonge: 2 leugens en 1 schandaal binnen 30 seconden

Help mee door deze informatie met kennissen op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Twee GGD-medewerkers zijn opgepakt door de politie omdat ze ervan worden verdacht gegevens te hebben doorgespeeld van mensen die in de GGD-database staan. De gegevens zijn van mensen die via een coronatest of bron- en contactonderzoek bekend zijn bij de GGD.

Criminelen gebruiken deze gegevens voor identiteitsfraude, onder meer bij het doen van grote aankopen. Volgens RTL Nieuws, dat het schandaal ontdekte, worden GGD-medewerkers actief benaderd om gegevens te delen tegen een hoge beloning.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png
Grof schandaal

Wat doet verantwoordelijk minister Hugo de Jonge als hij met deze feiten wordt geconfronteerd? Liegen en draaien. “Hulde voor Daniël Verlaan, journalist van RTL, die melding maakte bij de GGD zodat de GGD aangifte kon doen, zodat de politie onderzoek kon doen en zodat er inmiddels twee aanhoudingen zijn verricht die verband houden met deze zaak,” zei de minister in de Tweede Kamer.

“Zo spint de politiek een grof schandaal. Ik stelde kritische vragen, ik heb ze niet getipt,” reageert Verlaan op social media. De Jonge zei in de Kamer dat alle GGD-medewerkers die toegang hebben tot de gegevens een Verklaring Omtrent het Gedrag hebben ingeleverd. Dat is volgens Verlaan onjuist. “Van meer dan 10 personen weet ik dat ze er werken of hebben gewerkt zonder ooit een VOG te hebben ingeleverd.”

Leugens

De Jonge zei dat ‘de GGD het gebruik van de systemen continu controleert’. Dat is ook een leugen. “Ze doen steekproeven,” aldus Verlaan. De minister beweerde bovendien dat GGD-medewerkers alleen toegang hebben tot persoonsgegevens wanneer dat noodzakelijk is. Nog een leugen: “Medewerkers hebben veel te veel toegang tot informatie.”

De journalist ontdekte verder dat er een speciale functie was waarmee je grote hoeveelheden gegevens kon wegsluizen. De Jonge beweerde met droge ogen dat je niets aan die datahandel kunt doen: “Uiteindelijk is tegen dit type misdaad gewoon geen kruid gewassen.”

Interessant

Vind je dit goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 71 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

57 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
robroyofireland
robroyofireland
4 jaren geleden

Ja maar wacht even ..Hugo doet wat inmiddels van hem verwacht word en hij mocht toch altijd liegen? Daar is hij toch voor aangenomen ,ons in de lockdown vaccinatieval te dwingen en zo….

Lucky
Lucky
4 jaren geleden

Ach Hugo Mengele, uit het rariteitenkabinet van Pinokkio. Schoolvoorbeeld van liegen, bedriegen, verdraaien en verzwijgen. Wat verwacht je van deze continu falende corrupte idioot? In een normale wereld was hij er al lang uit getrapt.

kuus
kuus
4 jaren geleden

Ja als je opgeleid word door Rutte krijg je eerst een cursus zoveel mogelijk goed liegen ander pas je niet in Rutte`s systeem.

Petrus
Petrus
4 jaren geleden

Hun arrestatie komt steeds dichterbij!

Geert-Jan
Geert-Jan
4 jaren geleden

Onpasselijk wordt ik als ik kabinet Rutte zie
De duisternis in ze
Ik ben een voorstander voor mensen die worden uitgezocht om hoge posities te bekleden
Om te kijken naar wat voor ziel ze hebben
Is het een lichtende ziel of donkere
Voordat je iemand aanneemt voor een verantwoordelijke positie

Negatieve intelligentie wordt teveel gewaardeerd in de wereld
Omdat je op een bepaalde manier moet denken om de deep state te dienen
Bestaande uit psychopaten pedofielen satanisten,ec
Het onderwijs systeem die we hebben die daar op aansluit begint al als voor het eerst naar school moet

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
4 jaren geleden

Leugens zijn zo’n beetje de norm in den haag

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
4 jaren geleden

Rutte, Hugo werkt mee aan de Covid genocide agenda, ..

Human Rights Tribunal
All Articles of UDHR, war crimes with intent to commit mass genocide
http://humanrightstribunal.international/?wpfb_dl=809

Dubito
Dubito
4 jaren geleden

Ha, een voorproefje van zijn gedrag tijdens het Coronatribunaal 2022.

Fred Doe
Fred Doe
4 jaren geleden

Hij is niet van zijn eerste leugen gebarsten. Deze witte boorden crimineel dient gestopt te worden.

Ondergronds
Ondergronds
4 jaren geleden

Kijk alleen maar eens naar de ogen van dit enge mannetje Hugo. Die spreken boekdelen en geven precies aan tot welk clubje Hugo behoort. In Genesis 3 lees je voor het eerst over hem.

Charlotte
Charlotte
4 jaren geleden

Ik begrijp überhaupt niet dat hij voor zo’n post in aanmerking komt, zo zijn er meer, ze weten totaal niet wat er aan de hand is, nergens voor opgeleid, heeft géén medische kennis, het wordt hem allemaal voorgekauwd, dan mag hij z’n zegje doen, zet iemand neer die een medische achtergrond heeft!..

Maria
Maria
4 jaren geleden

Het is gewoon de firma :List en bedrog!

Andre Schoutsen
Andre Schoutsen
4 jaren geleden

voorspelbaar junkie-gedrag

Kundalini
Kundalini
4 jaren geleden

Tegen de corrupte regering is geen kruid opgewassen

salvar
salvar
4 jaren geleden

en blijft maar zitten.

Lees
Lees
4 jaren geleden

Het oude normaal kunnen we vergeten beste mensen. Geloof niet in de trekpoppen in de 2e kamer, ze voeren uit wat hun baasjes zeggen.
In de introductie van de boek “the great reset” van onze grote duitse vriend schwab. Word glashelder uitgelegd wat de bedoeling is voor de aankomende jaren.

En 1 van de eerste vragen die beantwoord word is: komt het oude normaal terug? Met als antwoord : NOOIT MEER.

Hieronder een aantal zinnen “vertaald” via google, van een stukje uit de introductie van het boek.

De wereldwijde crisis die is veroorzaakt door de coronaviruspandemie kent geen parallel in de moderne geschiedenis. Wij kan niet van overdrijving worden beschuldigd als we zeggen dat het onze wereld in zijn geheel en ieder van ons onderdompelt individueel in de meest uitdagende tijden die we in generaties hebben meegemaakt. Het is ons bepalende moment – wij zal jarenlang te maken hebben met de gevolgen ervan, en veel dingen zullen voor altijd veranderen. Het brengt economisch verstoring van monumentale proporties, waardoor een gevaarlijke en vluchtige periode op meerdere fronten ontstaat – politiek, sociaal, geopolitiek – diepe bezorgdheid over het milieu opwerpen en ook de bereik (schadelijk of anderszins) van technologie in ons leven. Geen enkele industrie of bedrijf zal worden gespaard de impact van deze veranderingen. Miljoenen bedrijven dreigen te verdwijnen en veel industrieën worden geconfronteerd met een onzekere toekomst; enkelen zullen gedijen. Op individuele basis, voor velen, het leven zoals ze het altijd hebben gekend ontrafelt met alarmerende snelheid. Maar diepe, existentiële crises bevorderen ook introspectie en kunnen de potentieel voor transformatie. De breuklijnen van de wereld – met name sociale scheidslijnen, gebrek aan eerlijkheid, gebrek aan samenwerking, falen van mondiaal bestuur en leiderschap – liggen nu bloot als nooit tevoren, en mensen voelen dat de tijd is aangebroken om opnieuw uit te vinden. Er zal een nieuwe wereld ontstaan, waarvan de contouren er voor zijn ons zowel voorstellen als tekenen. Op het moment van schrijven (juni 2020) blijft de pandemie wereldwijd verergeren.

Jerry
Jerry
4 jaren geleden

als die ademt verteld hij al een leugen!

Hans
Hans
4 jaren geleden

Geen kruid gewassen tegen misdaad? Zegt hij dat ook als hij persoonlijk getroffen wordt?
Wat voor kruid is er trouwens opgewassen tegen zijn misdadig beleid?

word wakker
word wakker
4 jaren geleden

Hugje het Jongkie heeft een goede leermeester aan pinokkio rutte.

wolfje168
wolfje168
4 jaren geleden

Kijkijk, de journalistiek komt in actie …

jtprf
jtprf
4 jaren geleden

Wie zijn die criminelen, hoge beloning, welke aankopen? En wat is een speciale functie in deze? Vaag allemaal, is het ministerie er zelf bij betrokken? Maakt wel verdacht en het smaakt er ook naar.

t de v
t de v
4 jaren geleden

Daar is de man ,de juiste persoon voor . Van wege zijn arrogante en domme gedrag heeft hij niet eens in de gaten dat hij liegt en blunderd En dat komt een RUTTE juist goed uit ,als vandaag of morgen de bom barst .Is bloemschoen het eerste slachtoffer die voor de bus gaat En een RUTTE VIERT HIER WEL BIJ ALS ZIJNDE DE JUISTE MAN OP DE JUISTE PLAATS .De verkiezingen zijn in volle gang .

Peter P. van Oosterum
Peter P. van Oosterum
4 jaren geleden

Vergeleken bij de corona leugen is dit een leugentje van niks. Hugo is gewend te liegen, daar hebben ze hem voor gekozen. Ze vroegen aan hem: Hugo, lieg jij wel eens? Nee, nooit, zei Hugo. Nou en toen werd hij minister.

PREDATOR
PREDATOR
4 jaren geleden

Kun je nagaan wat ie in een hele dag liegt..pff

t de v
t de v
4 jaren geleden

Faalhaas valt steeds meer door de mand ,je vraagt je af hoe werd de man ooit schoolmeester ,Maar ook een RUTTE heeft bij al de regerings leiders in europa een opduvel verkregen .Zijn beeld van een M P die zijn land aardig runde en de bevolking in de hand kon houden zeg maar slaafs .Hij werd gezien als de gene die moeiteloos elke beslising kon doorvoeren alles werd geaccepteerd maar nu is dat beeld gekanteld heel de europese top vind dat hij het bestaande beeld van hem aardig te niet gedaan heeft de laatste maanden .zeg maar hij is een aardig eind gezakt op de ladder.Het zal hem zeker heel wat tijd kosten om wederom weer als vol te worden gezien .Een behoorlijke deuk dus .Zelfs indien hij weer M P word bi de volgendeverkiezingen blijft dit aan zijn imago kleven .Zowel een MERKEL als MACRON en de top i BRUSSEL zien hem niet echt meer als een betrouwbare partner gezien de opstanden van de burger ,Die zijn beleid niet meer accepteren ziet er goed ut voor pinokkio .

Chantal
Chantal
4 jaren geleden

Over steun liegen ze ook ik lees net dat Artis erge problemen heeft. Zou de steun voldoende zijn dan hadden ze geen problemen.

pel
pel
4 jaren geleden

die Daniel Verlaan is verdomt goed bezig wat die de laatste tijd al heeft gevonden ..perfecht de meeste journalisten lopen achter elkaar aan, kijk maar naar het nieuws op tv allemaal het zelfde er bestaat ook nog ander positief nieuws maar het lijkt wel dat alles om corona draait

Lange Fries
Lange Fries
4 jaren geleden

Waarom stemmen Christenen op zo’n partij?

Ine
Ine
4 jaren geleden

Hugo kan beter 5 mondkapjes opdoen en die met ducttape vastzetten, het zou zo’n zegen zijn die man NIET meer te horen praten. Krijgt hij het wel heel erg benauwd natuurlijk maar dat zou ook zomaar een zegen kunnen zijn.

Jacob
Jacob
4 jaren geleden

Wat verwachten we nu van zo’n stuk onbenul als een Hugo de Jonge die nergens verstand van heeft, erger nog: Hij heeft geen verstand want hij psychisch gestoord, net als Rutte, en het domme volk slaapt rustig door en vervolgens “in” en wordt begraven.

Anti-Rutte
Anti-Rutte
4 jaren geleden

Hoe is het toch mogelijk dat ze zo hun gang kunnen gaan terwijl ze zgn zijn afgetreden,dit hele zgn corona gedoe valt toch op geen enkele manier meer serieus te nemen.

Volkert van de Graaf
Volkert van de Graaf
4 jaren geleden

Deze regering is een corrupte criminele dictatoriale club, die direct gearresteerd dient te worden.

Harry van den Berg
Harry van den Berg
4 jaren geleden

Corrupte dictatoriale bende die meteen gearresteerd dient te worden.

Hennie
Hennie
4 jaren geleden

Hugo de jong liegt alles bij elkaar oplichter met zijn corna vaccinaties, die bestaan er niet wat er wordt ingespoten weet niemand maar er veel doden na inenting met zijn toep
dat allemaal om geld die

jan
jan
4 jaren geleden

MENSEN WORDT WAKKER. lees verschillende bronnen en laat het gezonde verstand zegevieren.
Corona is er en zal blijven .maar procentueel gezien zullen de meeste mensen hier van genezen als mn de juiste medicatie kan worden gegeven.
De spuiten zijn echt biet de ENIGE oplossing bij deze virusuitbraak.

Back to top button
57
0
We lezen graag je reactie!x