Javier Milei is de nieuwe president van Argentinië geworden. Hij wil de hevige Argentijnse economische problemen oplossen.
Milei (WEF) wordt gesteund door Eduardo Eurnekian (WEF), de 90-jarige eigenaar van het conglomeraat Corporación America en op drie na rijkste persoon van Argentinië.
Another fake leader kidding you he’s anti-Establishment when the Cult owns him. https://t.co/uDR5IIinKn pic.twitter.com/ztHsur6WGk
— David Icke (@davidicke) November 20, 2023
Gevormd tot wie hij nu is
De zakenmagnaat, die zijn geld heeft verdiend in de media en luchtvaartwereld, was van 2008 tot 2021 de baas van Milei. Hij werd uiteindelijk de hoofdeconoom van het bedrijf. Volgens analisten heeft Eurnekian hem gevormd tot wie hij nu is.
In een interview met de Financial Times zei hij het volste vertrouwen in Milei te hebben: “Ik denk dat Milei een hele goede president zou zijn.”
Hij voegde toe dat Milei ‘een econoom, een technocraat’ is.
Diverse oud-werknemers van Eurnekian maken onderdeel uit van het topteam van Milei, waaronder zijn aanstaande minister van Binnenlandse Zaken en kabinetschef.
Partnerschap met het World Economic Forum
José Luis Espert, een beleidsmaker die in 2020 en 2021 in dezelfde partij zat als Milei, noemde Eurnekian zijn ‘intellectuele vader’.
Het bedrijf van Eurnekian heeft een partnerschap met het World Economic Forum.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Akkoord over coronawet: Tot 2 weken cel als je niet genoeg afstand houdt
Kamala Harris is het ‘nieuwe boegbeeld van de Deep State’
Waarom iedereen nee zou moeten zeggen tegen de anderhalvemetersamenleving
Graancirkelseizoen begonnen in Groot-Brittannië. Dit zijn beelden van de eerste formatie
Schouwen-Duiveland: koploper besmettingen in Zeeland, één van de hoogste vaccinatiegraden
Hou je vast: DIT is het niveau van beoogd klimaatminister Sophie Hermans (D66)
Zo ziet een hamburger van McDonald’s er na 5 jaar uit
Genetische link gevonden tussen mentale aandoeningen en creativiteit
Kerst in Amsterdam anno 2020: niet zingen en alleen buiten dansen: ‘Bizar en onwerkelijk’