Mens en Dier

Kijk en huiver: het schokkende verleden van WHO-baas Tedros

Help door dit met iederen die je kent op je social netwerk te delen!

De WHO bestempelde de uitbraak van apenpokken in de Democratische Republiek Congo eerder deze week als internationale noodsituatie. WHO-baas Tedros omschreef de situatie als ‘zeer zorgwekkend’.

Toen Tedros in 2017 aan het hoofd van de WHO kwam te staan, genoot hij de steun van het Chinese regime. In datzelfde jaar benoemde hij tiran Robert Mugabe van Zimbabwe tot goodwill-ambassadeur van de WHO.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Geen arts

Tedros kwam onder vuur te liggen omdat hij als minister van Volksgezondheid in Ethiopië niet één, niet twee, maar drie cholera-epidemieën zou hebben verdoezeld.

Hij is de eerste directeur van de WHO die geen arts is.

Controversieel verleden

Voor zijn benoeming was hij een hooggeplaatst lid van het Bevrijdingsfront van Tigray, een wrede en corrupte groep verantwoordelijk voor misdaden tegen de menselijkheid, waaronder bomaanslagen, ontvoeringen, martelingen en moorden.

Hoe komt een man met zo’n controversieel verleden op de toppositie terecht van ’s werelds meest invloedrijke gezondheidsorganisatie?

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

4.9 173 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

78 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Karl
Karl
1 jaar geleden

‘Zeer zorgwekkend’, zo iemand wordt geplaatst omdat wereldleiders een pathocratie hebben gevormd.
Elke gezonde leider die er tegenin gaat wordt ‘kaltgestelt’. Maar zieke geesten zoals deze psychopaat mogen de scepter zwaaien…..het moet natuurlijk precies andersom.

Kwestie van tijd;

of het einde van de mensheid als gezonde, vredelievende, liefdevolle, constructief creatieve levensvorm

Psa
Psa
1 jaar geleden

Dat is in ons land toch niet anders?

C N
C N
1 jaar geleden

In het verleden ligt de toekomst, Het hele WHO ,WEF, VN is fout…..mensen en alleen SAMEN kunnen we WINNEN. Verdelen is hun machtigste wapen.Kleur of versch geloof is ineens NIET belangrijk meer ….SAMEN. fijne Zondag.

Annette
Annette
1 jaar geleden

Hoe komt een man met zo’n controversieel verleden op de toppositie terecht van ’s werelds meest invloedrijke gezondheidsorganisatie?

JA…. Ik denk, dat dat op zich niet zo moeilijk te beantwoorden is, als je kijkt naar WIE de personen, zijn die (helaas) nog steeds de touwtjes in handen hebben.

Hoe GROTER de crimineel, hoe méér macht en aanzien.

Dat geldt dan natuurlijk wel voor het enge kringetje, waarin deze super schoften zich bewegen. Ik denk dat het grootste deel van de wereldbevolking daar wel eventjes anders over denkt.

Als ik het indertijd goed gelezen heb, is die Tedros in zijn eigen land al lang persona non grata vanwege alle misdaden, die hij zelf of waar hij opdracht toe heeft gegeven.

Het hele verhaal van de apenpokken is natuurlijk ook niets anders dan lachwekkend, ware het niet, dat het vermoedelijk weer een zelfde situatie zal veroorzaken als viereneenhalf jaar geleden met het zogenaamde “corona”-verhaal.

Er wordt nu weer een wereldwijde noodsituatie gefabriceerd, omdat er in Afrika in de Congo de nodige mensen ziek zijn geworden. Doordat de wereld door het vliegverkeer zo klein is geworden, is het niet zo moeilijk te bedenken, dat dat zich dan kan verspreiden.

Maar waar hebben wij het dan over? Over een ziekte, waarbij het werkelijk zeldzaam knap is om daar überhaupt aan te overlijden.

NEE…. waar de mensen werkelijk dood aan gaan, zijn de (nog steeds) bijwerkingen van de experimentele gentechinjecties.

En DAN is het cirkeltje rond. Want die hele apenpokken zijn ook niets anders dan een bijwerking.

Ziezo: Nu is het verhaaltje uit. Oogjes dicht en snaveltjes toe.

Judith
Judith
1 jaar geleden

Ja, precies, hoe komt ie daar?

Wouter Kabouter
Wouter Kabouter
1 jaar geleden

Zolang Tedros precies doet wat hem opgedragen wordt, zullen ‘ze’ niet vallen over zijn verleden. Hij is hartstikke chantabel en zo’n man moeten ze hebben. Hij krijgt alleen een ‘functie elders’ als de druk vanuit de publieke opinie te groot wordt. Als hij het spelletje niet langer mee zou spelen, wat hij wel uit zijn hoofd laat, dan is de kans groot dat ze hem voor het internationaal strafhof in Den Haag zullen brengen.

Chris
Chris
1 jaar geleden

Is de WHO invloedrijk dan? Niet door Tedros maar door het geld van Big Pharma en kwezel Gates.

Wil Obdam
Wil Obdam
1 jaar geleden

Dat is niet zo moeilijk, satanisten zoeken naar satanisten. Dat is ook de reden waarom al die organisaties het tot nu toe zo goed doen, tot de meerderheid van de wakkeren hier niet aan mee doen.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
1 jaar geleden

“Hoe komt een man met zo’n controversieel verleden op de toppositie terecht van ’s werelds meest invloedrijke gezondheidsorganisatie ?”

Ten eerste : OMDAT hij zo’n verleden heeft is hij dus heel makkelijk af te persen en te sturen.

Ten tweede : OMDAT hij in het verleden al meermaals heeft laten zien dat mensenlevens voor hem helemaal niets waard zijn, is hij dus de ideale kandidaat voor de who.

Ten derde : sinds wanneer is de who een gezondheidsorganisatie ?

Han
Han
1 jaar geleden

Tedros is NIET de WHO-baas. Dat is Bill Gates. Tedros is de loopjongen van Bill Gates.
Bill Gates benoemde Tedros Adhanom Ghebreyesus WHO Directeur Generaal

https://www.armstrongeconomics.com/world-news/conspiracy/bill-gates-has-been-controlling-who/

Bill Gates is een ZEER ERNSTIGE bedreiging, niet alleen voor de wereldeconomie, maar ook voor de wereldvrede. Hij heeft gebruik gemaakt van een maas in de wet waardoor gezondheidsorganisaties de indruk kunnen wekken dat het overheidsinstanties zijn, maar niet onafhankelijk zijn en feitelijk door Gates worden gecontroleerd.

Je zult zien dat 80% van de financiering van de WHO niet afkomstig is van overheden, maar van donaties. Dan zie je dat Gates de grootste donor is na de landen die op hun website staan ​​vermeld. Achter de schermen wordt de WHO onder druk gezet door Bill Gates.

Bill Gats is degene die een wereldwijde Pandemie kan uitroepen met alle gevolgen vandien.
Bill Gates is in feite de dictator van de wereld.

Steven
Steven
1 jaar geleden

Nou simpel, het staat al beschreven in de omschrijving waarvoor hij is aangesteld, dan hoef je alleen maar even naar zijn verleden te kijken!

dwd
dwd
1 jaar geleden

Hoe? Wel dat is makkelijk deze positie geeft hem imumiteit voor vervolging en is makkelijk controleerbaar plus deze man heeft geen geweten. Voor de elite sie de who Controleren is er geen betere match te vinden. Tedy voert alles netjes uit zonder vragen.

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
1 jaar geleden

tedros = een terrorist, gekozen door de terrorsten ,
DE WERELD WORDT GERUND DOOR TERRORISTEN….MAAR HET IS GAME OVER !!

Verzet is niet zomaar
Verzet is niet zomaar
1 jaar geleden

Iedereen weet toch wie die massamoordenaar is‼️

Draak
Draak
1 jaar geleden

Hier nog een voorbeeld van onvoorstelbare minachting van het volk, mensvee.

In 2007 zou de UK zo’n 77 tot 80 miljoen inwoners hebben in plaats van de officiele 56 miljoen. https://www.sott.net/article/494032-2007-Report-UKs-real-population-could-be-as-high-as-80-million-people Allemaal keurig netjes uitgerekend via betrouwbare logica.

Nu naar vandaag, naar de huidige cijfers met betrekking tot de UK … en wat er in Nederland gerommeld wordt.
Mensen weten dat ze al heel lang belazerd zijn, dat de al dan niet alternatieve media stug doorgaan met liegen.
Er is een mooie term voor: https://nl.wikipedia.org/wiki/Gaslighting !!! Waarin de normies eigen negatieve emoties wegdrukken en dit ook van anderen verwachten.

Een grote boevenbende bestuurd, door iets dat normale mensen van goede wil, u en ik, zeg maar, nauwelijks kunnen bevatten.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Hoe dat komt? Veel Nederlanders beseffen het niet maar het is heel simpel: de Verenigde Naties is corruptie tot de vierde macht, nog veel erger dan de Europese Unie (corruptie tot de derde macht). De 17 Sustainable Development Goals worden op een doortrapte manier gebruikt om de wereld hun wil op te leggen en die arme gemeenten, scholen en natuurorganisaties in Nederland die denken goed bezig te zijn, komen van een koude kermis thuis. Het duurt alleen even voor ze dat beseffen maar gelukkig luidt het spreekwoord: beter laat dan nooit!!

de leugen regeert
de leugen regeert
1 jaar geleden

De Tedros – WEF en WHO leugen regeert onder de supervice van de kleine groep Fascistische ELITE waar alleen Geld en Macht gelden en het liefst meer en meer

Kees
Kees
1 jaar geleden

Is toch logisch, bij een criminele organisatie wil je toch wel een crimineel als leider hebben, iemand met een empathisch vermogen zou dit niet kunnen

Andre
Andre
1 jaar geleden

De WHO is geen dwmocratisch instituut. Het heeft zn inkomen uit prive donaties maar neemt hele belangrijke beslissingen in het publieke segment. 88% komt van Bill Gates. Corrupt dus tot op hdt bot met maar 1 belang en dat is lalala geld verdienen. Kortom Texros is de juiste man op de juiste plaats.

Wimpie
Wimpie
1 jaar geleden

ACH JA, HETZELFDE ALS HIER IN NEDERLAND TOCH?
Degene, die ons de prikken gepusht/aangeluld hebben, waren toch ook GEEN ARTSEN hooguit VIROLOGEN! en bekijk nu eens het enorme menselijke leed en/of schade die hierdoor is aangericht.
De ECHTE ARTSEN, die wel hun mond open deden, werden toch beboet en/of eventueel vervolgd…………..of niet dan????
Er werd zelfs gevraagd, in het parlement, of het mogelijk was om hun BIG REGISTRATIENUMMER af te nemen van deze ARTSEN!!!

LATEN WIJ DAAROM A.U.B. NIET VERGETEN, WAT HIER IN NEDERLAND ALLEMAAL GEBEURD IS TIJDENS DE CORONA PERIODE.!!!

Julia
Julia
1 jaar geleden

Wordt dat nu pas gepubliceerd dit is allang bekend het probleem en een catastrofe is dat de smeerlap Tedros is beloond met een top baan en niet is veroordeeld tot levenslange gevangenisstraf. De Amerikaanse journalist en Ethiopië-kenner David Steinman heeft de topman van de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO), Tedros Adhanom Ghebreyesus, aangeklaagd bij het Internationaal Strafhof (ICC) in Den Haag. Steinman zei op een digitale persconferentie dat Tedros zich schuldig heeft gemaakt aan genocide en misdaden tegen de menselijkheid doordat hij niets deed om wandaden van regeringsfunctionarissen te voorkomen in zijn periode als minister van Buitenlandse Zaken van Ethiopië van 2012 tot 2016. Tot op heden is ligt alles op de plank. Al dit soort smeerlappen zo ook Rutte een landverrader worden op de hoogste posities geplaatst om hun misdaad de ziekelijke machtswellust door te voeren.

Grens
Grens
1 jaar geleden

Het zijn allemaal charlatans met één duivelse Curriculum vitae net als Rutte die ook geen echte MP was
maar een dienaar en kontenlikker van de Globalisten is!!!

Dat
Dat
1 jaar geleden

Ik stel liever de vraag, hoe krijgen we hem weg ? Hij is niet gekozen ….

Tech Noir
Tech Noir
1 jaar geleden

Door lid te worden van De Orde kom je hogerop, ongeacht je smeriger verleden. Jan Modaal zonder Orde lidmaatschap kan dit niet, bij een vuile CV ben je dan lastig op de arbeidsmarkt te parkeren.

Waaromniet
Waaromniet
1 jaar geleden

En ik stel ook liever de vraag , hoezo op een belangrijke positie maar macht ? En geen bestuur met onderlinge overleg.

Rose
Rose
1 jaar geleden

Samen met Bill Gates (antropoloog) is deze met zijn vaccinmoorden van heel vele jaren in Afrika ook al niet beter.

Piet
Piet
1 jaar geleden

Hoe hoger in de top, hoe rotter het wordt. Dat zei mijn moeder vroeger al. En ze had helemaal gelijk. Ons kent ons en de ene hand wast de andere vlerk.

Tom Poes.
Tom Poes.
1 jaar geleden

Te meer een crimineel, een goede baan is je deel. Hier op deze totaal verdorven wereld.

Paul
Paul
1 jaar geleden

Hoe dat kan? Nou, simpel: zijn verleden maakte hem juist heel geschikt voor deze positie waarin hij een nuttige marionet is. Overigens bedenk ik me net dat het woord marionet een heel dopvallende inkijk geeft in het functioneren van een andere puppet: Marion Koopmans…. 🙂

Vagevuur...
Vagevuur...
1 jaar geleden

Het zijn puppet-masters Tedros maar ook bij ons verdachte Hugo de J ,deze nemen deel aan kwakzalverij…

Agenda 20-30 met z’n SDG’s is de killing playground !

koddebeier
koddebeier
1 jaar geleden

Die klojo hoort in de gevangenis.

Helga
Helga
1 jaar geleden

Er is een wijde kring van mensen nodig om zo iets te bewerkstelligen, alleen zo iets voor elkaar krijgen gaat never nooit werken, dus moet er een grote groep van corrupte en zieke geesten om hem heen zijn die dit willen. Deze zieke geesten houden het systeem draaiende. Goed voorbeeld, onze regering..

Prometheus
Prometheus
1 jaar geleden

Hoe komt Tedros aan zo’n hoge functie bij een criminele organisatie? Retorische vraag……

Charlotte
Charlotte
1 jaar geleden

Het is ook een criminele organisatie… Tedros is niet de enige, er zitten meer van deze figuren met een verleden waar je broek van afzakt!!.. Allemaal met een crimineel verleden waar hij de ergste van is…

Thoughtful
Thoughtful
1 jaar geleden

En dan komt de vraag: Waarom zou u de orders van criminelen opvolgen?

Anne
Anne
1 jaar geleden

Wanneer worden die criminelen eens opgepakt?

tbja
tbja
1 jaar geleden

wie het hardst liegt, bedriegt, corrupt en narcist is komt het hoogst op de apenrots.

San
San
1 jaar geleden

Dat zeg ik, criminelen!!

Ria
Ria
1 jaar geleden

Ik sta echt nergens van te kijken. Als ze al die zgn. wereldleiders zouden doorlichten, stuk voor stuk, ook dat tuig hier in Nederland, over hun verleden dan kwam er een stank naar boven waar de honden geen brood van lusten. Hier in Nederland als je als burger ergens ging solliciteren moest je altijd een VOG ( verklaring Omtrent Gedrag) kunnen overleggen, aan te vragen bij je gemeente. Maar ben je ( door ernstig zwaar crimineel verleden) een rijk persoon geworden en daarmee de macht gekocht, behoor je tot de grootste Criminele organisaties ter wereld en is dat natuurlijk allemaal niet nodig. Maar goed, deze Tedros is geen arts, maar heeft zich dus schuldig gemaakt net als allen die verbonden zijn met hun crimineel verkregen rijkdom en macht. WAT GAAN OF WIE GAAN ER WAT AAN DOEN??. DE LEDEN VAN HET WEF EN DE WHO BESTAAT UIT EEN GROTE ZIEKELIJKE LEUGENMASSA, OOK DE RECHTSSTAAT. Krijgen wij allemaal weer gewoon de volgende pandemie “het apenpokkenvirus” vaccin? en zeggen wij wereldwijd NEE NEE NEE, ongeacht waar deze criminele organisatie mee “DREIGEN” GENOEG IS GENOEG!!!

Laatste Harmonicaan
Laatste Harmonicaan
1 jaar geleden

Georganiseerde misdaad heet dat toch?

Guus Velraeds
Guus Velraeds
1 jaar geleden

Nog te weinig mensen beseffen het. In de top van politiek, bedrijf, ngo’s, wapen industrie, “gezondheid” industrie, leger en geld industrie raak je alleen als je door de ballotage gekomen bent van geheime criminele genootschappen. Met hulp van de mockingbird media waar in de top hetzelfde uitschot zit worden de profielen richting the sheeple opgepoetst.

Snappie
Snappie
1 jaar geleden
ijsbeer
ijsbeer
1 jaar geleden

En daar heeft d66 zonder overleg voor getekend WHO Dijkstra

malion
malion
1 jaar geleden

Omdat die top nog erger is, ze zoeken altijd mensen uit door wat die hebben gedaan in hun verleden zodat ze die onder controle kunnen hebben, dat is al eeuwen zo.
DAT IS MET HEEL VEEL INSTELLINGEN DIE HOOG IN DE TOP ZITTEN, WE WETEN HET ALLEMAAL.
Daarom willen wij die ook weg hebben. Die lui betichten ons ervan nutteloze opvreters te zijn, spreken dus over zichzelf, want alles is omgedraaid.

salvar
salvar
1 jaar geleden

komt wel vaak in beeld de laatste tijd?
zou hij iets van plan zijn?

yvja
yvja
1 jaar geleden

Omdat Tedros doort hetzelfde gevaarlijkste zootje benoemd en geïnstalleerd is hé!!!
En de massa slikt maar weer alles wanneer de boef Tedros verkondigd!

Ronald
Ronald
1 jaar geleden

VN, WHO, alle mensen van hoog tot laag arresteren. Zij Liegen in woord en beeld, ziektes verzwijgen en kinderen gebruiken en mishandelen. Er is nog veel meer!

zona
zona
1 jaar geleden

“Hoe komt een man met zo’n controversieel verleden op de toppositie terecht van ’s werelds meest invloedrijke gezondheidsorganisatie?”
Nou, omdat alle mensen die een toppositie hebben allemaal van het padje zijn en daar hoort Tedros ook bij.

Spooked
Spooked
1 jaar geleden

PULL OUT ALL THE STOPS!!!!!

Wij zijn apen!

Friet
Friet
1 jaar geleden

De vraag stellen is hem beantwoorden. Hij was geknipt voor de vacature. Als je dat nu nog niet inziet. Tsja. Veel plezier met je Stockholm syndroom. Het feit dat iemand een titel heeft wil nog niet zeggen dat iemand een leider is nog de waarheid verkondigd. Ja zoals de Klene reclame vraagt: er is inderdaad niets meer echt. Het is zo corrupt als weet niet hoe! Gewoon niet naar dat soort mensen luisteren. Als maar genoeg mensen dat doen dan worden ze vanzelf tandeloos.

Loes
Loes
1 jaar geleden

Tedros is niks meer dan een pop van de Big Pharma en gates Foundation. Who is niet zijn bezit. Hij moet slechts orders uitvoeren. En met zo een verleden ben je de perfecte kandidaat. Business is business.

Loes
Loes
1 jaar geleden

Bill foundations bezit onder andere behalve big Pharma, en tech bedrijven waarin hij onze zon wilt verduisteren door middel van technieken, ook abortus klinieken, zit ook in de voedsel industrie agrarische cultuur, van gmo gepanteerde zaadjes (Indonesië) , het Nederlands boodschappen bedrijf pic-nic. Die heeft overal zn aandelen van wat je eet, inademt, injecteert, who. Je kan zeggen hij gaat over onze gezondheid. Een echte zakenman die het beste heeft met het volk.

Jesus is Lord
Jesus is Lord
1 jaar geleden

Satan weet zijn mannetjes op plaats te zetten

Peter.
Peter.
1 jaar geleden

Zie aan de hele rotkop dat hij niet deugt.

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
1 jaar geleden

De verwerpelijke boosdoeners, hebben elkaar gevonden.
Houden door gebruik van geld en macht elkaar de hand boven het hoofd.
Hun meelopers( lakeien) voeren het vuike werk uit.
En de cirkel is rond.

Hans
Hans
1 jaar geleden

Men zocht een geschikte crimineel voor deze functie, hij had de beste CV.

Ongepriktdekistin.
Ongepriktdekistin.
1 jaar geleden

“Hoe komt een man met zo’n controversieel verleden op de toppositie terecht van ’s werelds meest invloedrijke gezondheidsorganisatie?” Wel, als het de bedoeling is om een groot deel van de mensheid om zeep te helpen, is dit natuurlijk de allerbeste keuze. Hoeft bovendien geen arts te zijn. De basis vaardigheden van een moordenaar zijn voldoende.

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
1 jaar geleden

Niet zo gek dat Tedros daar zit: criminelen benoemen criminelen, niks geks aan toch?

Jeroen
Jeroen
1 jaar geleden

Ik heb ook het idee dat Tedros niet op die positie terecht is gekomen ONDANKS dat hij een misdadiger van het allerergste soort is. Maar DANKZIJ.

M11
M11
1 jaar geleden

De apenpokken zijn niks anders dan een voorloper van de vogelgriep. Eerst weer mensen bang maken en dan het vogelgriepvirus. Iedereen weer aan de spuitjes, en nu de meest dodelijke, want het ging niet hard genoeg….
Mensen moeten dood, koste wat kost.

Snappie007
Snappie007
1 jaar geleden

Marion Koopmans zou zeggen ”Wat een complot van NineForNews!”

Brunhilde
Brunhilde
1 jaar geleden

Via de paus? Die katholieken wringen zich momenteel weer in allerlei organisaties vnl als ‘leidinggevende’ (zonder knowhow, daar is een ondergeschikte voor).

t.m.
t.m.
1 jaar geleden

zo iemand op zo’n plek… dan heb je wel een paar steekjes …opzettelijk… laten liggen

met medewerking van defensie…?! (LIMC: de mensheid is toch slechts sentiment..)

Back to top button
78
0
We lezen graag je reactie!x