
Klaus Schwab, oprichter van het World Economic Forum, zei tijdens een interview met voorzitter van de Europese Centrale Bank Christine Lagarde dat Covid-19, klimaatverandering, inclusie en de ‘vierde industriële revolutie’ de ‘belangrijkste uitdagingen’ zijn waar mensen vandaag de dag mee worden geconfronteerd.
De vierde industriële revolutie gaat volgens hem over het benutten van nieuwe technologieën op een manier dat ze ‘de mensheid kunnen dienen en geen schade toebrengen’ en over ‘samenwerken op mondiaal niveau’.
NEW – WEF founder Klaus Schwab declares #COVID19, climate change, inclusion, and the “4th industrial revolution” as the “foremost challenges” humans are faced with today in an interview with Christine Lagarde, the president of the European Central Bank. pic.twitter.com/ujCDsd1dfM
— Disclose.tv (@disclosetv) September 2, 2021
Je geld is in handen van de overheid
Schwab ging dieper in op één aspect van deze revolutie: digitale valuta. De ECB werkt aan een digitale munt die zou kunnen helpen wanneer traditionele betalingsdiensten mogelijk ‘niet langer functioneren’, bijvoorbeeld in het geval van een ‘ramp’.
Een digitale euro, waar de ECB over vier jaar over kan beschikken, zou volgens Lagarde kunnen helpen om de gevolgen van extreme gebeurtenissen, zoals ‘natuurrampen of pandemieën’, te verzachten.
Nieuwsuur wijdde eind mei een item aan deze digitale munt. “Daarmee heb je geen biljetten meer en staat je geld niet op een betaalrekening bij een bank: je geld is in handen van de overheid.”
Schwab: centrale banken zijn wereldverbeteraars
Over ‘klimaatverandering’ zei Schwab: “We bevinden ons niet langer in een situatie waarin we klimaatverandering kunnen bestrijden. We hebben mogelijk al onherstelbare schade toegebracht aan onze planeet’.
Hij zei ook dat centrale banken ‘echt een bijdrage leveren aan het verbeteren van de wereld’ en dat de ECB daarbij ‘voorop loopt’.
Heel gevaarlijk, je kunt zomaar alles kwijt zijn waar je hard voor gewerkt hebt. Kan me niet voorstellen dat je dan gelukkig bent, alleen de profiteurs die alles zullen bezitten en bepalen zijn dan gelukkig.
Lkaus Schwab zelf is onderdeel van de grootste ramp die ons tot nu toe getroffen heeft. Mensen als hij zijn het echte probleem.
Draai al die beweringen maar gerust 180 graden om !
Pak die engerd op aub. Wat een vreselijke ouwe zak.
Hij moet boeten voor wat hij aanricht. Het heeft niks met het klimaat te maken.
Klimaat is net als Cajona een HOAX.