
Op internet is discussie ontstaan over oude voetafdrukken en een afbeelding van een mysterieus vliegend object, beide gevonden in een plaatsje in Centraal-India.
In Piska Nagri in de Indiase deelstaat Jharkhand doet geoloog Nitish Priyadarshi onderzoek naar grote voetafdrukken, die volgens folklore laten zien dat er ooit goden uit de lucht zijn geland.
Eén paar voetafdrukken is 28 centimeter lang en 12,7 centimeter breed, een ander paar is 25,4 centimeter lang en 11,4 centimeter breed. In de Indiase mythologie zochten goden van de koning Rama en Lakshamana in het gebied naar Rama’s echtgenote, Sita.
Vliegend object
De voetafdrukken zijn gevonden in graniet. Priyadarshi vermoedt dat lokale bewoners ze indertijd in het gesteente hebben gegraveerd als herinnering aan de bezoekers. Hij wijst verder op een afbeelding van een vliegend object naast de voetafdrukken.
“De voetafdrukken en het vliegende object bevinden zich op hetzelfde stuk gesteente,” zei hij. “Misschien werden ze erin gegraveerd om te laten zien dat twee goden van de koning arriveerden in een vliegend object.”
De voetafdrukken zijn nog niet gedateerd, maar volgens Priyadarshi kan op basis van de verwering worden gezegd dat ze mogelijk duizenden jaren oud zijn.
Over de hele wereld zijn oude voetafdrukken gevonden, waarvan de meeste duizenden jaren oud blijken te zijn. “We leven in een zeer geavanceerde technische wereld, maar toch zijn er om ons heen nog veel onopgeloste mysteries,” zei Priyadarshi. “Oude plaatsen en mysterieuze wezens, verzonken werelden en culturen, landschappen vol symboliek, onverklaarde verschijningen en ongelooflijke vondsten uit vergane tijden. Ondanks uitvoerig onderzoek blijven ze voor de mensheid een mysterie.”
Bron: Theepochtimes.com Foto: Nitish Priyadarshi
Gerelateerd:
- ‘India verzwijgt aanwezigheid van buitenaardse basis’
- Gele bollen aan Sino-Indiase grens blijven mysterie
- Kongka La: Buitenaardse basis in de Himalaya?
- Oud continent verschuilt zich onder Indische Oceaan
- Waar kwamen de sterrengoden vandaan?
“Crack van de zuivelindustrie”: De reden waarom kaas even verslavend is als drugs
Attje Kuiken (PvdA) noemt huisartsen die ivermectine voorschrijven als coronamedicijn ‘idioten’
Megabanken nemen langzaam de wereld over
Dodelijk ongeval prinses Diana één grote doofoperatie. Inspecteur verbreekt na 22 jaar stilzwijgen
9/11: Een ongelooflijke cover-up die reikt tot de top van de Amerikaanse inlichtingenwereld
Amerikaanse Democraten en hun bondgenoten in Kiev waren verwikkeld in duister complot. Oekraïense functionarissen komen met onthullend bewijs
‘Niet alleen Apeldoorn, maar ook Enschede is een WEF Smart City’
Bij velen dringt door hoe eenzijdig we al die jaren zijn geïndoctrineerd met de schrikbarend eenzijdige NPO-visie. Dit is de kracht van propaganda
Onderzoeker aan vooravond van coronadoorbraak op bizarre wijze gedood