Een geoloog claimt in New Mexico stukken van de UFO te hebben gevonden die in 1947 nabij Roswell zou zijn neergekomen. De vondst heeft nu de aandacht getrokken van het Bureau of Land Management, een agentschap van het Amerikaanse ministerie van Binnenlandse Zaken.
“Er zit mogelijk afval tussen, maar een deel kan interessant zijn,” zei geoloog Frank Kimbler.
De afgelopen acht jaar was hij erop gebrand om fysiek bewijs van de UFO te vinden. Meer dan 10 keer reisde hij af naar het gebied waar het object zou zijn gecrasht.
Mogelijk buitenaards
Met behulp van een metaaldetector verzamelde hij zo’n 20 metalen fragmenten.
“Een deel van het materiaal dat ik gevonden heb is getest en vertoont eigenaardigheden die erop wijzen dat het mogelijk buitenaards is,” zei Kimbler.
Hij was bang dat zijn onderzoek gevaar zou lopen toen het Bureau of Land Management zich ermee ging bemoeien.
Waarheid
Kimber zei dat hij op het punt stond achter de waarheid te komen. Toen het bureau hem belde besloot hij de fragmenten te verstoppen.
“Ik dacht dat ze me zouden arresteren en dit materiaal in beslag zouden nemen,” zei hij. Maar dit bleek niet het geval en er werd niets in beslag genomen.
Kimbler, die in meerdere documentaires te zien is geweest, zegt in samenwerking met het bureau te blijven speuren naar wrakstukken.
Foto: NMMIMAJ Wikimedia Commons
[KRQE]






Bill Gates en het WEF ‘bouwen een gigantische digitale goelag voor de hele mensheid’
Johan Derksen noemt Pepijn van Houwelingen een ‘druiloor’: ‘Wat een engerd is dat’
Yardena maakt balans op na booster: ontzettende migraines, hartspierontsteking en ‘ongelooflijk veel’ cystes
Juridisch adviseur verzoekt Rutte voor 11 oktober ontslag te nemen, ‘anders volgen er rechtsmaatregelen’
De Panama Papers: Hoe het volk wordt misleid door de westerse media
D66 wil FVD zo snel mogelijk verbieden: ‘Wat een naar, totalitair partijtje is dat geworden’
Portugese zorgmedewerker sterft 2 dagen na coronavaccin, gezondheidsinstanties ‘alert’
Verpleegkundigen spreken zich uit: dit is wat er echt in de ziekenhuizen gebeurt
World Economic Forum: gasprijzen moeten nog hoger ‘om democratie te redden’