Buitenland

Landbouwinstituut maakt flinke ommezwaai: voeradditief Bovaer toch een risico voor koeien

Help mee door deze informatie met anderen op je social media te delen!

Het Deense landbouwinstituut Seges Innovation heeft honderden klachten van boeren over methaanremmer Bovaer geanalyseerd.

De analyse van het als veilig bestempelde voeradditief, van Nederlandse bodem, toont dat Bovaer in combinatie met een hoog zwavelgehalte het risico op stoornissen bij koeien vergroot, bericht De Andere Krant. De dieren krijgen Bovaer in combinatie met koolzaad, dat zwavel bevat.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
Zwendel

Tientallen boeren hadden geklaagd dat hun koeien ziek werden of zelfs dood gingen nadat ze het “veilige” middel hadden binnengekregen.

Burgerjournalist Kent Nielsen, die hierover als eerste aan de bel trok, zegt tegen de krant dat er ook boeren zijn met koeien die geen koolzaad krijgen en toch ziek zijn geworden of zelfs zijn gestorven.

In de analyse van Seges Innovation blijft Bovaer buiten schot en krijgt koolzaad de schuld. “Het is allemaal een zwendel om Bovaer-gif te promoten, en mensen trappen erin,” verzucht Nielsen.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack voor exclusieve content.

Interessant

Vond je dit belangrijk?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.9 64 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

69 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
J J
J J
2 maanden geleden

Wanneer worden de boeren eens echt wakker?

J J
J J
2 maanden geleden

Samen ben je sterk!!!!

Joost
Joost
2 maanden geleden

En waar blijft de partij voor de dieren ???

Waarom blijft die partij oorverdovend stil ?
Wat een ongelooflijke schande !!!

Dat kan maar één ding betekenen, ook zij zijn gecontroleerde oppositie om stemmen weg te vangen.

Hans
Hans
2 maanden geleden

Wie bedenkt nou zoiets? Koeien een additief in het voer doen om ze minder scheten te laten geven. Een normaal denkend mens zou zeggen: “die scheten zijn er toch niet voor niets, ze hebben een belangrijke functie voor het welzijn van het dier”.
Maar nee hoor, het uitgangspunt van de overheden lijkt tegenwoordig te zijn: “hoe kunnen we de landbouwhuisdieren en de boeren voor ons eigen gewin nog meer pesten?” En daarbij lijken de bureaucraten geen grenzen te kennen. Wat is het toch een walgelijke wereld waarin normale mensen terecht zijn gekomen.

de barmhartige
de barmhartige
2 maanden geleden

Het is in en in triest dat de bevolking zo moet vechten tegen de overheid welke
door ons is aangesteld en betaald om onze zaken te behartigen 🤮
De gevolgen zijn niet mild en zij gaan gewoon door🔔
Zonder te beseffen hoeveel pijn zij de bevolking aandoen 😪

Lin
Lin
2 maanden geleden

Er wordt nog steeds volgehouden dat het “veilig “is voor mensen om het vlees en de melk van deze koeien te eten. En wat nu als ze daar ook op terug komen? Dat het nuttige van BOVAER besmette koeien NIET zo veilig blijkt? De supermarkten die melk producten / vlees producten van BOVAER koeien verkopen zijn : ALDI, AH en JUMBO o.a ; zij verkopen CAMPINA en ARLA producten van BOVAER gebruikende boeren. Eet smakelijk dus.

Iemand die gelooft in een beteren wereld
Iemand die gelooft in een beteren wereld
2 maanden geleden

Nog heel even volhouden allemaal. De instorting komt eraan en dan zijn we van al dit soort idiote af. En vooral ook van de idioten die al die donkere dingen bedenken.

Angel
Angel
2 maanden geleden

Schuld toegeven is heel moeilijk, zeker in die kringen. Al maanden gaan de geruchten dat die arme dieren er ziek van worden of dood gaan, maar er gebeurt pas iets als ze er echt niet meer onderuit komen. En niet alleen de koeien zijn de dupe; wat denk je van ons voedsel? Verontreinigde melk, vlees, etc.

Angel
Angel
2 maanden geleden

En dan nog ben je niet veilig. Geloof mij maar, ook daar wordt de boel mee belazerd!

De melkboer
De melkboer
2 maanden geleden

De melk van deze koeien zou dan ook speciaal en verplicht aan de bedenkers van deze gifzooi iedere dag onder toezicht moeten worden opgedronken. Elke dag weer 2 liter en niets anders dan de bovaer!

Julia
Julia
2 maanden geleden

Dan verkopen dat roken slecht is ik vraag mij af wat nog dodelijker of slechter is de vergiftigde groenten, het bewust vergiftigen van onze veestapel zullen we het daar eens over hebben. Van dat vergiftige voedsel eten miljoenen mensen van jongsafaan maar er zijn geen miljoenen rokers. Hoezo druk op de zorg.

J J
J J
2 maanden geleden

Ben je erbij geweest toen je melk verpakt werd?

Snappie
Snappie
2 maanden geleden

Eerst de koeien uitroeien door laboratorium vreten , als de voedselketen kapot is gemaakt dan rest de mensen laboratorium vreten.
Winst maken is belangrijker dan het welzijn van vee en mensen.

Ook de kippen krijgen laboratorium gifspuiten tegen het in het laboratorium gecreëerde vogelgriep virus.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
2 maanden geleden

Al het klimaat gespuis en hun aanhang voor straf een jaar Bovaer laten vreten.

Gino
Gino
2 maanden geleden

Anders wordt hun melk niet afgenomen ..en dat allemaal omdat koeien scheetjes laten…manman

Paulien
Paulien
2 maanden geleden

Zieke dieren en zieke mensen zijn een verdienmodel .. Gezonde mensen en dieren leveren niets op voor Big Pharma .. en dat is niet de bedoeling.

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
2 maanden geleden

ZIJN DIE BOEREN NOU ZO ARTELIJK “GEWOON NIET VOEREN MET ZIJN ALLEN…PUNT

Realist
Realist
2 maanden geleden

Bovaer, net zo veilig als het cojona vaccin…!

malion
malion
2 maanden geleden

Snap ook niet dat Ekster Ouwehand van de dierenpartij daar nog werkt, misschien een half jaar op een boerderij gaan werken, dan ziet ze hoe het gaat.

meh
meh
2 maanden geleden

Moet je nagaan als een boer zijn dieren niet goed verzorgd krijg die heel veel problemen en nu met dit zullen er geen gevolgen zijn voor de mensen die dit besloten hebben. kromme wereld

bert
bert
2 maanden geleden

Ja, E.A., ze weten precies wat ze doen!!!
“… alleen nog maar biologische melk producten . . .”
Maar melk en vlees zijn allemaal afkomstig van koeien en stieren die geslagen = geslacht worden. De kalveren worden al op de eerste dag van geboorte bij hun moeder weg gehaald (?). Ter zijner tijd rijp voor de slacht (geslagen worden, gedood worden).
Kijk eens in de ogen van al die koeien (en varkens en kippen). Kun je daarmee nog leven (zonder wroeging)? Wil je zelf ook wel zo geslacht worden?

Geurtje
Geurtje
2 maanden geleden

Al is de leugen nog zo snel, de waarheid achterhaalt haar wel

malion
malion
2 maanden geleden

https://beforeitsnews.com/prophecy/2026/02/us-shut-down-florida-beaches-after-mysterious-underwater-discovery-scientists-alarmed-2591296.html

Metaan komt uit de zee naar boven borrelen om Florida heen, misschien kan Nederland ze wel leren hoe je eraf kunt komen, haha.
De natuur heeft ons wat te zeggen i.p.v andersom.
Wij sporen niet met de metaan uitstoot van de boeren, rede om ze weg te pesten, hou op met alles wat hoort te zijn weg te poetsen.

Ariebombarie
Ariebombarie
2 maanden geleden

Ga naar een boerderij, waar je verse melk kunt tappen.

Eric.
Eric.
2 maanden geleden

Ik heb een vraagje krijgt boer een boete als ze bovaer niet geven,
zo ja . Dan kan je de kosten en de baten tegen elkaar afwegen dus boete betalen en geen bovaer geven.

Jonas
Jonas
2 maanden geleden

Bovaer van Nederlandse bodem. Hollandse ‘handelsgeest’. Geen sympathie voor onze boertjes die de weg naar de subsidies wel weten te vinden en ook achterkamerpoltiek bedrijven.

Nog niet!
Nog niet!
2 maanden geleden

Komt vast iets anders met een nog grotere impact voor de volksgezondheid.
Als de mensen maar onvruchtbaar worden. Dat is het doel!

Veenstra
Veenstra
2 maanden geleden

Ik snap sowieso niet,waarom de boeren hierna luisteren.ze weten als geen ander,wat goed is voor hun koeien.de ambtenaren hebben geen verstand van het boerenleven.als ik een boer was,dan zou ik zo’n zak kopen,in de stal zetten,maar mijn koeien er niet mee voeren. Laat de controleurs dan maar bewijzen of je wel of niet geeft,maar misschien denk ik daar te simpel over.ik ben tussen de boeren en tuinders opgegroeid.heb ook de vaccinaties geweigerd,nou ja,zoals de overheid en de rivm het benoemd.heb je praktisch je hele leven gezond gegeten / geleefd met mijn 81 jaar en dan zal ik mijzelf,omdat de overheid dat wil.mijzelf gaan vergiftigen.

Nooit Alleen
Nooit Alleen
2 maanden geleden

Kan dus ook zijn, dat de boer bovaer in de vuilnis dumpt, om zo zijn koeien te sparen. Als de roverheid rot is, mag de boer terugfrauderen. Vind ik persoonlijk. De regering houdt zich niet aan gemaakte afspraken. Waarom de boer nog wel, dan?

Prometheus
Prometheus
2 maanden geleden

Misschien een idee om iedereen die deze troep er door gedrukt heeft op een verplicht Bovaer dieet te zetten?

Humanoid
Humanoid
2 maanden geleden

Mensen incl en vooral boren zijn te stom om voor zichzelf te denken.

Kappen, nu!
Kappen, nu!
2 maanden geleden

Boeren brengen hun stamboek om door ze Bovaer te laten vreten, sterke en gezonde rassen worden daarmee vernietigd.

Hoe geestesziek is deze wereld te accepteren dat een cabal gangster als Gates hier medezeggenschap over heeft, zelfs ooit bij Rutte een tietje ging halen. Wat deze Satanisten toen besproken hebben zal het, in hun ogen, achterlijke volk nooit te weten komen. Het blijft gissen, maar het zal niet veel goeds zijn geweest en een hoop miljoenen of zelfs miljarden voor Gates zijn club hebben opgeleverd.

Back to top button
69
0
We lezen graag je reactie!x