CoronaBinnenland

Massaal protest in Sittard: ‘Vóór vrijheid! Tegen onderdrukking!’

Help door deze informatie met iedereen op je socials te delen!

De binnenstad en Markt van Sittard waren woensdagavond het toneel van een massaal coronaprotest. Ook op talloze andere plekken werd gedemonstreerd. In Sittard gaat het om een voorschot op de aangekondigde protesten van zaterdag waarbij de horeca en winkels de deuren openen, bericht 1Limburg.

In het centrum kwam een grote groep mensen bijeen om hun onvrede te uiten over de lockdown. Op de Markt was het één groot feest, dat werd afgesloten met zwaaiende lichtjes. Volgens de organisatoren waren er tot 2000 mensen op de been.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Nog veel meer mensen

Als vrijdag tijdens de persconferentie geen versoepelingen worden aangekondigd, wordt er volgende week woensdag opnieuw een protest georganiseerd. “Dan komen er nog veel meer mensen,” zei één van de organisatoren.

Een aantal winkels in de Steenstraat deed woensdag de deuren volledig open. Om 15.30 uur grepen handhavers in. Zaterdag gaan nog meer winkels in de stad open. Winkeliers ondervinden naar eigen zeggen weinig steun van de gemeente.

Mensen zijn het zat!

“Sittard viert een ouderwets gezellig feestje tijdens de lichtjestocht. Mensen zijn het zat!” schrijft advocate Amira Lotfy op social media. “Vóór vrijheid! Tegen onderdrukking! Ik ben trots op mijn stad.”

In Utrecht, Maastricht, Arnhem, Sneek, Deventer, Roermond en talloze andere plaatsen werd een lichtstoet georganiseerd, waarbij mensen met fakkels door de straten liepen. Ook groepen boeren sloten zich aan bij de protesten.

4.9 79 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze informatie interessant?
Deel het met anderen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

107 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Leo Smink
Leo Smink
3 jaren geleden

Heerlijk om dit te zien, het gebeurt nog te weinig. Het wachten is op de kanteling van de zienswijzes in de gemeentes

Henk
Henk
3 jaren geleden

Als ik het had geweten, dan had ik wel mee willen doen.

De realist
De realist
3 jaren geleden

Hartverwarmend!

Fantastisch, je even weer gelukkig voelen!

Ze kunnen ons niet als gekken blijven beschouwen!

Positieve vibes aan iedereen!!!

Caesar Lion Cachet
Caesar Lion Cachet
3 jaren geleden

LS…

Het wordt tijd dat Nederlanders weer Nederlanders worden en geen slaven van de Cabal !

Malion
Malion
3 jaren geleden

Lachen, leuk om te zien en te horen, lekker los allemaal!

Wilbert thijsen
Wilbert thijsen
3 jaren geleden

Kijk uit met die fakkels ! Straks wordt kaag bang en worden we allemaal opgesloten en de fvd verboden ?nee serieus ik ben klaar met de leugens en woedend over wat er nu kinderen wordt aangedaan! Weg met de censuur weg met de leugens weg met deze manipulators ! Nederland is van haar bevolking en deze regering verkracht ons allen ! Waar blijft t tribunaal ! We moeten ons losmaken van t WEF en Brussel . Besef dat door t inhouden van medicatie en t opdringen van experimentele geheime dna veranderende spuiten we met moordenaars te maken hebben ! Levenslang id eigenlijk nog te humaan

Pazmaster
Pazmaster
3 jaren geleden

Steeds meer mensen worden het zat en gaan de ogen openen. Gister was ik hier in Leiden op het plein en zag dat veel winkels gewoon open waren. En niemand die nog zeurt omdat ik geen muilkorf draag. Prachtig! The great awakening is happening! ??

Mike
Mike
3 jaren geleden

Vrijdag komen er dus een paar kleine versoepelingen 2g ofzo.de mensen weer tevreden..WORD 1 GROOT FIASCO!!je kunt nog steeds na 20:00u geen bier halen+8u zijn supermarkten dicht+er zijn geen koopavonden meer…

rop
rop
3 jaren geleden

Zij [overheden] hebben al genoeg dood en verderf gezaaid met het vaccin en maatregel gedoe, laten we maar hopen, en eigenlijk moeten de verantwoordelijke gewoon opgepakt worden,, zo word een Beetje Rechtsstaat nog een beetje gered van deze kwalijke door overheden dwazen onverantwoordelijke dwaasheden.

rein
rein
3 jaren geleden

Mensen halen zich de spuit voor hun vrijheid.
Demonstratie voor vrijheid en tegen onderdrukking.
Zouden mensen zich niet langzaam afragen dat dit geen democratie maar een dictatoriale tirannie is.

Steve Schaisse
Steve Schaisse
3 jaren geleden

Trots op os Limburg !
Den Haag ken noa de kloeten lopen…
Stech ung regeltjer mer in de vot.
Jruss oes parkstad !

Ed C....
Ed C....
3 jaren geleden

Mooi werk mensen ,bedankt voor alle info ,ga zo door!

Mikkel
Mikkel
3 jaren geleden

Iedere ondernemer alles zelf openen! Dan kunnen de terroristen niets meer!

Ronald
Ronald
3 jaren geleden

Heerlijk, ik kan dit alleen maar aanmoedigen. Alleen deze stap helpt ons ‘samen tegen de overheid’. Die club van volledig ongekozen mensen, deze laatste passage moet iedereen maar even zelf uitzoeken, maar onze overheid en dienders bestaan voornamelijk uit niet door ons gekozen personen! Dit zijn naar voren geschoven personen die dan ook nog beëdigd worden door het koningshuis.

Portugee
Portugee
3 jaren geleden

“Professor” Klaus Schwab van het world economic forum bestuurd dit land en die wil het niet hebben, aangezien er in dit kabinet een groot aantal gehoorzame volgelingen van deze psychopaat zitten. Rutte is hiervan de grootste. Hij heeft Nederland uitgeleverd aan de …………. en zal de schade dus nog veel groter worden.

Yola
Yola
3 jaren geleden

Het is hier in Amersfoort ook geweest, maar ik had gelezen dat het niet door mocht gaan van de gemeente en toen heb ik een andere afspraak gemaakt.
Als ik geweten had dat het toch door zou gaan was ik zeker van de partij geweest.

Ik vind het persoonlijk een heel goede ontwikkeling dat er in meer steden geprotesteerd gaat worden. Niet iedereen kan immers steeds naar Amsterdam, Utrecht of Den Haag reizen.

Edward
Edward
3 jaren geleden

Niet meedoen met ‘hun’ systeem is het ultieme vorm van protest. En gooi die winkels en horeca open voor iedereen, nu !!

salvar
salvar
3 jaren geleden

het nieuwe (zelfde) tuigkabinet kan goed vrijdag versoepelen om niet niet af te gaan als een gieter.

de kl**tzakken willen rust en niet dat de burger echt in opstand komt.

Loisss
Loisss
3 jaren geleden

Mijn stad! Heel trots!

Montesquieu
Montesquieu
3 jaren geleden

Heerlijk om te lezen! Goed ook dat een en ander geweldloos was!! Maar dat is mijn fellow Sittardenaren wel toevertrouwd!!

Ron
Ron
3 jaren geleden

Wat mij betreft mogen de maatregelen nog harder en nog meer lockdown! Want nu na 2 jaar zie je eindelijk dat mensen wakker gaan worden en in verzet komen. Wij komen al 1,5 jaar op voor onze vrijheid en gezondheid. Nóg meer lockdown, nóg meer bedrijven op het randje van de afgrond en dan volgt de rest vanzelf in het verzet tegen deze totalitaire staat.

Max
Max
3 jaren geleden

Het werd tijd betreft dit gebeuren.
Nog even en heel Nederland staat op z’n kop en terecht.

H. Vaes
H. Vaes
3 jaren geleden

ALLES OPEN GOOIEN . DIT IS DE KANS OM HET HEFT IN EIGEN HANDEN TE NEMEN DOOR BURGELIJKE ONGEHOORZAAMHEID .
ALS IN HEEL NEDERLAND DE WINKELIERS EN HORECA BEREID IS OM DAT TE DOEN DAN IS DE VERZONNEN CRISIS VOORBIJ.

Edward
Edward
3 jaren geleden

Ze mogen open met 2G, let maar op !

Klaas waak
Klaas waak
3 jaren geleden

kan me niet herinneren dat ik ooit dit soort giga grote bijeenkomsten gezien heb en ook nog eens wereldwijd!

They are F*cking with a whole LOT of people! and they are not even angry yet.

Jan Jean John
Jan Jean John
3 jaren geleden

Hugo kent de postcodes en belast met huisvesting kan hij de stroom, water en gas naar de postcodes af laten sluiten, als hij dat wil.

Carolina
Carolina
3 jaren geleden

Burgermeesters zijn de angsthazen.

Bang voor hun goed betalend baantje.

Afgelopen Vrijdag betoogd in Sluis
Opkomst tegenvallend.

Nu Dinsdag weer en nu veel drukker.

Het komt op gang.

We gaan winnen

Ik denk, mede door Forum, de enigen
die ook in de 2 de kamer die de smeerlapperij boven water krijgen.

Zegt het voort.

Sen
Sen
3 jaren geleden

Ik las inderdaad verschillende artikelen dat Nederlanders massaal gingen shoppen in Antwerpen en Duitsland. Winkeliers in Antwerpen superblij met mega-omzet tijdens feestdagen, terrasjes en restaurants vol. Zelfs extra treinen moesten worden ingezet omdat Belgische winkelcentra massaal werd bezocht door Nederlanders, moet heel erg zuur zijn voor Nederlandse ondernemers, die hebben het nakijken.

Ik zag trouwens ook een heftig protest in Bulgarije inzake verplichte prik dacht ik en maatregelen, niet zoveel beelden beschikbaar, in de buurt van parlementsgebouw, hoofdstad Sofia, superveel politie daar, leek of ze het parlementsgebouw wilden bestormen, ik weet het niet zeker maar ik dacht parlementsleden voor het raam te zien die behoorlijk nerveus waren, leek zelfs een handgemeen te ontstaan.

Hier de beelden die ik kon vinden, er zijn meer video’s op youtube maar ongeveer hetzelfde, deze waren het heftigst van wat ik heb gezien.

Bulgaria: Protesters hold rally near parliament in capital Sofia to protest against vaccination
Crannofonix kanaal/ 12-01-2022

https://youtu.be/d3ej_BwQzao

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Mijn dag kan niet meer stuk! Heel blij dat steeds meer mensen gaan zien wat er werkelijk aan de hand is. Er is maar 1 wapen,nergens aan meedoen wij zijn de meerderheid en hier zijn ze dan ook bang voor!

Elise
Elise
3 jaren geleden

Hier in Eindhoven gebeurt weinig. Of is die lichtjes/fakkeltocht wel geweest?
Ben net ergens geweest qua zorg en die zijn er ook helemaal klaar mee.
Denk dat het kantelpunt nu bereikt is en nu moeten we goed gaan opletten en doorpakken. Veel succes allemaal!

Only Truth
Only Truth
3 jaren geleden

Fantastisch dit. Bravo voor Sittard

-= GensNet =-
-= GensNet =-
3 jaren geleden

Kijk dit is een goede manier om te demonstreren. Niets aankondigen en dan kunnen de autoriteiten geen voorbereidingen treffen om dit te dwarsbomen.

Tica
Tica
3 jaren geleden

Jammer dat ik geen winkel of horecabedrijf heb,want ook ik ging dan open ongeacht de regels. Ik heb rechten om te leven zoals ik wil,doen wat ik wil, reizen naar toe Ik wil zonder dat iemand of iets mij dat belemmert. En laat het duidelijk zijn daar in Den Haag: ook ik ben niet hun soldaat !!

Vrijheid is ver te zoeken
Vrijheid is ver te zoeken
3 jaren geleden

Overduidelijk, allemaal nazi’s, rechtsextremisten 😉 Er moeten geen versoepelingen komen, nee, ze moeten KAPPEN met die covidhoaxONZIN!

Hugo
Hugo
3 jaren geleden

Valt wel op dat de provincies Friesland en Limburg wel het lef hebben om het voortouw te nemen, hier in Zuid Holland laten de winkeliers zich de oren wassen door de OMT en regeringen Rutte de landverraders. Neem een voorbeeld aan Friesland en Limburg. Top.

Peter
Peter
3 jaren geleden

Handhaven ,en dat alles door dikke volgevreten Boas die met hobben en tobben de lagere school hebben doorlopen ,en zich heel wat voelen,anders waren ze wel iets anders als ze iets hun mars hadden .

omashaman
omashaman
3 jaren geleden

Eindelijk! de ommekeer is daar! Ik wist het niet, anders was ik er zeker heen gegaan. a.s. woensdag zal ik erbij zijn. Waar vind ik de data van tochten door Maastricht?

kodebeier
kodebeier
3 jaren geleden

“weinig steun gemeente, dat wordt kartel partijen ruimen bij de gemeenteraad verkiezingen .
Weg met de partijen die tegen het volk zijn !!!!!

Nehemia
Nehemia
3 jaren geleden

Een feest is pas een feest als de M.E niet is geweest.

Wim bierman
Wim bierman
3 jaren geleden

Lach het juk uit. Daar kunnen ze niet tegen. Gewoon lachen. Word wakker, we WERDEN er allemaal ingeluisd. Maak ze gek.

Charlotte
Charlotte
3 jaren geleden

Open gooien alles QR code weg geen testen meer, leven! ?

Wappie
Wappie
3 jaren geleden

Ik was er al klaar mee 20 maanden geleden. Weg met de bezetter

Engelsie
Engelsie
3 jaren geleden

fantastisch, super en zo gaan we door

NoVax
NoVax
3 jaren geleden

Het begint langzaam door te dringen dat als we maar allemaal van ons laten horen dat er geen grotere macht is dan de massa. Dit is niet (meer) te onderdrukken of tegen te houden. Ik hoop dat de politie en de BoA’s dat ook gaan inzien. Ze staan in dienst van ons, niet van de regering. En WIJ laten zien dat het genoeg is geweest. Politie, word wakker en doe mee met het feestje, dan is het respect ook weer snel terug. Orders van de corruptie blijven opvolgen is een doodlopende weg.

Billy
Billy
3 jaren geleden

Born to be free???

Joost
Joost
3 jaren geleden

WERD TIJD

TBF
TBF
3 jaren geleden

Bladzijde 80 the great reset……

Linda
Linda
3 jaren geleden

Gewoon carnaval vieren dan!

Rapper
Rapper
3 jaren geleden

Er is alleen onderdrukking als het volk het toestaat.

Mikkie
Mikkie
3 jaren geleden

Nederlanders worden platgespoten om plaats te maken voor de MILJOEN asielzoekers die Hugo wil binnenlaten volgens FVD.

Peter
Peter
3 jaren geleden

Ach lieve deugd. Dat gestamp uit luidsprekers. Nederlanders ten voeten uit. Intelligentie NUL. Terug naar het oude normaal, wat helemaal niet normaal WAS. Moet ik het woord “oudjaar” ook nog zeggen? Gezellig hoor die typisch Nederlandse “sfeer”. Ik denk dat ik maar op de vlucht sla dat was ik toch al meer dan dertig jaar van plan. Ik blijf rennen totdat ik Nederland niet meer in mijn gehoorgangen heb. Nederland ga lekker door zo maar niet met mij erbij. Jullie komen er nog wel een keer achter dat die zogenaamde “muziek” óók van ZION is. Men heeft overduidelijk niks geestelijks opgepakt van die lockdowns. Terug naar dat feestgedruis in een tent, met bierzuipend volk. Dan wordt het dit jaar maar de natuur die er een schep bovenop zal moeten doen.

Kans
Kans
3 jaren geleden

Nu dat zooitje in Den Haag nog even oppakken en we zijn klaar, eindelijk weer leven en gerechtigheid !

Danny
Danny
3 jaren geleden

Jammer genoeg zal het opengaan van de samenleving gepaard gaan met controles. Die zullen niet verdwijnen op deze manier.

Danny
Danny
3 jaren geleden

Elke woensdag vanaf 7 uur op de Schootsvelden te Sittard en iedereen is welkom!! Ze kunnen ons hier niet meer stoppen.

govert
govert
3 jaren geleden

en gelijk hebben ze !!

Peter
Peter
3 jaren geleden

Ja super en we gaan er mee door, zelfs als dit “lieve” kabinet de politie nog veel meer verschillende wapens ter beschikking gaat stellen om ons in elkaar te raggen, dan wel een taser in de rug te knallen en zelfs de komende rubberen kogels houden ons niet meer tegen kabinet. Het ema zegt al dat boosterprikken toch niet zo best lijken maar de ezels hier blijven prikken opdringen. We gaan eens langzaam aan de burgerlijke ongehoorzaamheid uitbreiden anders gaan alle zaken en leuke dingen in dit land kapot.
En dat WEF, vlak niet uit dat meerdere mensen uit onze politiek daar mee in zitten net als Rutten, Kaag en Maxima. We zullen dus wel het heft in eigen hand moeten nemen om niet geëlimineerd te worden. De vele steden en burgemeesters zijn nu eindelijk goed bezig, mooi!

Janszn
Janszn
3 jaren geleden

Het volk moet de BOA’S, de eigen bevolking, ernstig toespreken bij hun zgn handhaving.
Worden zij binnenkort “kaalgeschoren”?

Anna
Anna
3 jaren geleden

Geweldig om te zien. Wat heb ik dit gemist. Tranen. Moet op veel meer plaatsen gebeuren. Hoop dat dit het begin is.

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

Ich kom ut Broenssem vlak bie Zitterd. Ich mot och ma ins do her goan.

Patjuhhh
Patjuhhh
3 jaren geleden

Was mooi om te zien ..trots op mijn stad.. ???

Christel
Christel
3 jaren geleden

We hebben ons grandioos vermaakt. Gevoel van verbondenheid met allemaal gelijkgestemden voor de vrijheid!

Christel
Christel
3 jaren geleden

Laat de burgemeester van op Urk een voorbeeld zijn voor onze burgemeester. Deze man komt met zijn gemeenteraad op voor zijn mensen in zijn gemeente. Een echte burgervader!!!

ralf
ralf
3 jaren geleden

alleen samen krijgen we de overheid onder controle

Ulco
Ulco
3 jaren geleden

Trots op Sittard !!

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
3 jaren geleden

Stad voor stad opkomen voor vrijheid anders krijg je repressie

Greet
Greet
3 jaren geleden

Ja hoor! maak er maar weer vooral een feestje van.
Dat zal ze leren.
Zij trekken zich er geen ene reed om.
Zij denken dan Pffff jongens we pakken ze nog effen harder.

Bart
Bart
3 jaren geleden

Het is klaar. Eindelijk lijkt de kanteling er te zijn. Iedere horecazaak zou z’n deuren open moeten gooien. Boetes zijn sowieso niet geldig en om jezelf helemaal te coveren als horecaondernemer, kan je een pot bij de deur zetten zodat iedere bezoeker 1 euro extra doneert om eventuele boetes op te vangen. Hiermee verklein je het risico op een strop met z’n allen tot een minimum. Uiteindelijk kan je niet alleen de ondernemer het risico laten lopen.. We doen het met z’n allen 😉 (Waar ken ik die slogan van? ) Hou dit een paar weken zo vol dan verandert alles en komen we terug bij ons oude bekende normaal. Oja, zonder 2G!

Onbek
Onbek
3 jaren geleden

Vier feest heb schijt aan de regels gooi de boel open voor altijd

ape.c-age
ape.c-age
3 jaren geleden

‘Volwassen’ ondernemers die twee jaar lang hebben meegewerkt aan uitvoering plandemie moet gewoon voor altijd opgedrongen maatregelen uitvoeren.
Dit zijn niet diegenen die gehoord moeten worden.

Gewoon braaf maatregelen blijven opvolgen en door blijven voeren voor werknemers!

Ik zie graag de kloof. Hou tegenstanders zich gaan redden als ze niets meer kunnen is aan hen zelf om gezamenlijk op te lossen.
Laten we vooral juist WEL een tweedeling houden. Want mensen die maar lacherig deden/doen om wappies, kunnen wel meer en meer wat tot dezen komen.
Maar dat gaat dan maar om een paar dingen.

Zij hebben alle bestaande complot/compleettheorieen vaak als waanverzinsel bestempeld. Ze kunnen zich nog amper een fulltime dag inlezen over alternatief nieuws omtrent corona, laat staan om al het andere.

Dus ik hoop dat er echte tweedeling komt, en dat eerdere voorstanders gewoon lekker bij de voorstander massa blijft.

Het is tijd voor een tweedeling van mensen die puur natuurlijk en minimaal willen leven en van verwende mensen die eeuwig in onnatuurlijk turbo-maatschappijen willen leven.
Van mij mag dit geregistreerd worden door Overheid. Dan maar kans op echte zaken als er in de WW2 gebeurden.

Nederlander
Nederlander
3 jaren geleden

Ik ben trots op Urk, daar gebeurt door niets tenminste wat.

AnnoNimbus
AnnoNimbus
3 jaren geleden

Vrolijke boel!

Back to top button
107
0
We lezen graag je reactie!x