In de Amerikaanse mainstream media zijn het afgelopen jaar veelvuldig artikelen voorbij gekomen over UFO’s. De vraag is nu hoe het volk denkt over dit fenomeen.
Uit een nieuwe peiling, uitgevoerd door Rasmussen Reports, blijkt dat 61 procent van de Amerikanen gelooft in het bestaan van intelligent buitenaards leven.
Nooit eerder geloofden zo veel mensen in het bestaan van intelligent leven op andere planeten.
Geen gevaar
Veel van de nieuwsberichten gingen over UFO’s die worden gezien door gevechtspiloten en het gevaar dat de objecten zouden opleveren voor de nationale veiligheid.
Volgens de meeste mensen vormen UFO’s geen gevaar. Slechts 12 procent van de ondervraagden zei dat ongeïdentificeerde vliegende objecten een gevaar zijn voor de nationale veiligheid.
Een andere peiling, afgelopen maand gehouden door YouGov, ging vooral over de vraag of de overheid iets weet over UFO’s wat zij niet deelt met het volk.
Contact
Opvallend genoeg zei meer dan de helft (54 procent) van de respondenten te geloven dat de overheid dingen achterhoudt over UFO’s.
In 2017 stelde YouGov Amerikanen ook vragen over buitenaards leven.
Toen zei 14 procent van de ondervraagden dat ‘we al contact hebben gemaakt met aliens, maar dat de overheid dit geheim houdt’.
[YouGov, People’s Pundit Daily]






Sigaarvormig object verdwijnt in vulkaan Popocatépetl (video)
Lockdowns en afstand houden verzwakken ons immuunsysteem, zegt wetenschapper
Huisarts waarschuwde patiënten in brief voor coronaprik, zo reageerde minister De Jonge
Voorstel om gedwongen onteigening van boeren mogelijk te maken vandaag besproken: ‘Keiharde klap in gezicht’
ISON deelt hemel met Mars
D66 wil euthanasie uit het strafrecht: ‘Deze partij vol slopende ideeën zou verboden moeten worden’
Het internet wordt helemaal kapotgecensureerd door Facebook en Google. Kom in actie voordat het te laat is
VVD-campagnevideo wekt woede en afkeer op: ‘Absurd en ongelofelijk tegelijk’
Nazi’s bouwden ongelooflijke UFO’s. Zijn dit de geheimzinnige ‘foo fighters’ die vaak in Amerika rondvlogen?