De vluchtelingenstroom naar Europa is onderdeel van een sinister plan voor een Europese superstaat. Dat zegt de bekende samenzweringstheoreticus David Icke, zo meldt de Britse Daily Express.
De voormalig tv-presentator claimt dat de oorlogen in het Midden-Oosten zijn gestart om de stroom vluchtelingen en economische migranten uit Afrika en andere gebieden aan te wakkeren. “Doordat de VS, NAVO en Groot-Brittannië het Midden-Oosten bombarderen zien grote aantallen mensen zich gedwongen het gebied te verlaten,” zei hij.
“De vluchtelingengolf naar Europa bestaat niet alleen uit mensen die onze hulp verdienen, maar ook uit grote groepen andere mensen die geen vluchteling zijn en Europa willen binnenkomen,” zei Icke. “Men wil een wereldregering, wereldleger en een wereldbank.”
Superstaten
Icke stelt dat er krachten actief zijn achter de schermen die een aantal superstaten willen, waaronder de VS en de EU. “Die superstaten moeten onder een wereldregering gaan vallen,” legde hij uit.
Hij zei dat een aantal jaren geleden al door de regering-Blair was besloten tot ongebreidelde migratie naar Groot-Brittannië. “Niet om de immigranten te helpen, zij waren zonder het zich te realiseren de pionnen in het spel.”
Verdeel en heers
Volgens Icke heeft de Duitse bondskanselier Angela Merkel dezelfde tactiek geadopteerd door miljoenen migranten het land binnen te laten. Hij zei dat het allemaal onderdeel is van een tactiek van verdeel en heers.
“Hoe meer chaos er heerst, hoe sneller unieke culturen verdwijnen en plaatsmaken voor een politiestaat,” besloot hij.
Tegenstanders zijn van mening dat de theorieën van Icke niets meer zijn dan hersenspinsels.
[Express]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Staatssecretaris van Defensie Tuinman zet oorlogsretoriek door en weigert steun aan Zelensky op te schorten
Geheime plannen voor totalitaire wereldregering onthuld. Deze oud-minister zet je wereldbeeld finaal op zijn kop
Oeps, CNN doet het gewoon weer. Kijk hoe de mainstream media zich compleet belachelijk maken
NFN INFO – Noteer onze uitwijkdomeinen voor het geval dát
Duizenden bij grote Epstein-demonstratie in Berlijn tegen pedo-elite, media zetten betogers weg als “complotdenkers”
We worden geregeerd door een stelletje slappelingen. Baudet haalt snoeihard uit
Oud-rechter over de duistere kant van orgaandonatie: ‘Hoe kun je hieraan meewerken als mens?’
‘Vandaag slepen we de Staat voor de rechter’: Tom Zwitser vertrouwt op goede afloop
VIDEO: Deense bioboer (79) runt boerderij op basis van stand hemellichamen en oerinstinct dieren