Ken Paxton, de minister van Justitie in Texas, heeft vaccinmaker Pfizer aangeklaagd. Hij beschuldigt het bedrijf van Albert Bourla ervan een verkeerde voorstelling van zaken te hebben gegeven over de werkzaamheid van zijn coronavaccin.
Paxton heeft Pfizer ook voor de rechter gesleept wegens het censureren van mensen die de waarheid naar buiten brachten.
Pfizer deed onjuiste en misleidende beweringen over het coronavaccin die in strijd zijn met de wet. Het bedrijf beweerde onder meer dat het vaccin 95 procent effectief was tegen besmetting. Op intimiderende wijze werd mensen op het hart gedrukt dat ze een prik moesten halen om hun geliefden te beschermen, merkt Paxton op.
BREAKING:🚨 I am suing Pfizer for misrepresenting Covid-19 vaccine efficacy and conspiring to censor public discourse. pic.twitter.com/63mZ1y6FNC
— Attorney General Ken Paxton (@KenPaxtonTX) November 30, 2023
De feiten spreken voor zich
Hij wijst er verder op dat de sterfte onder gevaccineerden in sommige gebieden hoger was dan onder ongevaccineerden. Toen bleek dat Pfizer de beloften niet kon waarmaken, begon het bedrijf critici de mond te snoeren. Mensen die feitelijke juistheden verspreidden, werden ‘criminelen’ genoemd en beticht van ‘misinformatie’. Sterker nog: Pfizer dwong social-mediaplatforms om deze mensen het zwijgen op te leggen.
“Tirannieke vaccinatiemandaten dwongen mensen om een gebrekkig product te nemen dat werd verkocht met leugens,” zegt Paxton. “De feiten spreken voor zich. Pfizer heeft niet de waarheid verteld over zijn coronavaccins.”
Daar zal het niet bij blijven
De minister kan rekenen op veel steun. “De procureur-generaal van Texas gaat achter Pfizer aan. Wens hem alstublieft sterkte en gedenk hem in uw gebeden!” reageert plastisch chirurg Jeff Hoeyberghs.
Tweede Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD) voegt toe: “Eindelijk en onvermijdelijk. Na meer dan twee jaar wachten is het zover. Texas bijt de spits af en daar zal het niet bij blijven.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





De verontrustende waarheid over digitaal geld in 2 minuten
De reïncarnatie van Mahatma Gandhi
Deep State verkeert in paniekmodus. Ex-CIA-agent onthult wat er achter de schermen gebeurt
Gemuteerde baby’s? Onderzoekers leggen huiveringwekkende risico’s mRNA-vaccins bloot
Julian Assange: “Duizend procent zeker dat Rusland niet achter verkiezingshack zit”
Klokkenluider komt ‘door foutje OM’ in bezit van vertrouwelijke corona-correspondentie: ‘Hugo, je staat er gekleurd op!’
Geweldig nieuws: Stofje in kaas doodt kankercellen en superbacteriën
VIDEO: Neurowetenschapper legt uit waarom aluminium niet in vaccins hoort te zitten
VIDEO: Waarom bezoeken politieke en religieuze leiders Antarctica?