NASA wordt er weer van beschuldigd bewijs voor UFO’s te verdoezelen. Het ruimteagentschap zette het beeld op zwart nadat er een ongeïdentificeerd vliegend object bij het internationale ruimtestation ISS werd gespot.
Streetcap1, die de beelden op YouTube zette, claimt dat er op 30 september een vreemd object langs het ISS vloog tijdens een livestream. In het filmpje is in de verte een blauw licht te zien.
Sceptici stellen dat het gaat om een lensflare, maar dat is volgens Streetcap1 niet het geval. Hij zegt dat het ongeïdentificeerde object vanwege het zonlicht aan de linkerkant helderder is.
Hij voegt toe dat de NASA de feed uitschakelde kort nadat de UFO in beeld was gekomen. Volgens UFO-jagers is het bewijs dat de ruimtevaartorganisatie de aanwezigheid van buitenaards leven wil verdoezelen.
In juli kondigde NASA aan de livestream van het ISS langzaam te willen uitfaseren. Mensen die de stream volgen om te speuren naar tekenen van buitenaards leven claimen dat NASA bewijs voor aliens achterhoudt.
[Mirror]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Video: Inwoners Avdiivka blij dat ze door de Russen zijn bevrijd
De belangenverstrengeling rond het griepvaccin
Er worden nu zelfs zorgwerkers ONTSLAGEN omdat ze weigeren vaccindoden te helpen verdoezelen
Beschikten de Oude Egyptenaren over vliegtuigen?
NASA-wetenschappers: Onmogelijke ruimtemotor werkt
Journalist sprak arts-assistent die betrokken was bij klinisch onderzoek naar Pfizer-vaccin, dit is wat ze zei
Woedende reacties op harde lockdown: ‘We zijn gek geworden!’
Dankzij nieuwe studie weten we 19 jaar na dato wat er echt is gebeurd met WTC7
‘Federal Reserve fungeert als verheven priesterschap’ (video)