Binnenland

Nederland is een bedrijf, geregistreerd in het Verenigd Koninkrijk: ‘Hier zijn heel veel vragen over te stellen’

Help mee door deze informatie met je kennissen op je social media te delen!

The Kingdom of the Netherlands oftewel het Koninkrijk der Nederlanden is officieel een bedrijf met het nummer OE029714.

Het is geregistreerd op 11 mei 2023 met als adres de Rijnstraat 8 in Den Haag, waar het ministerie van Buitenlandse Zaken zit.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/01/amr1.jpg

De managing officer van het bedrijf is Hanno Wurzner, plaatsvervangend ambassadeur in het Verenigd Koninkrijk.

(Video verwijderd? Klik hier...)

Heel veel vragen

Paul Huijts, sinds 2020 secretaris-generaal bij het ministerie van Buitenlandse Zaken, is de nieuwe ambassadeur in het Verenigd Koninkrijk, met als standplaats Londen.

“Hier zijn heel veel vragen over te stellen,” merkt Pieter Parlevliet op. Zoals: is The Kingdom of the Netherlands dan in Nederland uitgeschreven? Wie heeft hiermee ingestemd? Wat is het onderpand?

Nogal vreemd

Ook opmerkelijk: Nederland is een ingeschreven bedrijf zonder beneficial owner. “Dat is nogal vreemd.”

Het is volgens Parlevliet te laat voor Kamervragen. “Hier moet een strafzaak over komen of een parlementaire enquête,” vindt hij. “Deze mensen moeten vervolgd worden. Wat is hier aan de hand?”

“Ze zeggen wel eens BV Nederland. Zit de BV Nederland dan in Londen?”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

4.8 168 stemmen
Beoordeel dit artikel

Interessant

Vond je deze informatie interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
guest

84 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Dirk Teur
Dirk Teur
7 maanden geleden

Het wordt steeds gekker.

Yiddis
Yiddis
7 maanden geleden

Verbaasd mij niets, want ook de recchtspraak is een onderdeel van dat bedrijf.
CONSTRUCTEURS van BEWIJZEN en CONSTRUCTEURS van OORLOGEN.
Waarom niet de vestiging op de Bilderberg en Aalbesberg noemen met als dat
onschulge bessensap?

https://videowaarheid.nl/video/pinch-of-soot-rechtszitting-burgerarrest-willem-engel-legt-totale-willekeur-om-bloot/ Greet en het wasmiddel staan blijkbaar PAL achter de de ‘Constructeurs van Bewijs’, maar ook hier kijken de SlachtSchapen liever weg en velen hingen dan ook braaf de Oekraïnse vlag uit. Wilt u de totale vernietiging met Maxima virtueel voorop?****** Ja, wij zij SSers, Schapen voor de Slacht en munten uit in haten en verdelen, samen met de wildplassers van vetbollen tot xenofoben met een boedha op het huisaltaar. PS Mevrouw van der Griend vooral niet in persoon aanspreken. Werktuigen hechten aan anonimiteit als muisjes op een beschuitje!

jan hendrik
jan hendrik
7 maanden geleden

Te bizar voor woorden.

Rose
Rose
7 maanden geleden

Blame big ZION Israël, UK , Zwitserland and America

Back to top button
84
0
We lezen graag je reactie!x