Het is wachten op een prik tot we terug kunnen naar de ‘normale’ samenleving, zei minister van Volksgezondheid Hugo de Jonge. Longarts David Prins schrok van dit bericht. Het gaf hem een onderbuikgevoel en riep bij hem vragen op.
“Moeten we het normaal vinden dat er zoveel censuur wordt toegepast op social media rondom corona? En moeten we Bill Gates nomineren voor de Nobelprijs of kijken we hier naar een ongekende belangenverstrengeling?” vraagt hij zich af in een video op zijn Instagrampagina.
Het is de bedoeling om binnen 1,5 jaar een werkend vaccin op de markt te brengen. Prins betwijfelt of het mogelijk is om in zo’n korte periode een veilig vaccin te ontwikkelen.
Slaapziekte
“Weten we al of het überhaupt mogelijk is om een werkzaam vaccin te creëren?”
“Vaccins kunnen hele mooie dingen doen, maar ze kunnen ook echt schade aanrichten. Dat is in het verleden meermaals gebleken.”
Prins verwijst naar het vaccin tegen de Mexicaanse griep. Een aantal mensen kreeg na inenting de slaapziekte narcolepsie.
De longarts vraagt zich ook af waarom de overheid mensen niet adviseert hun leefstijl aan te passen en hun immuunsysteem te versterken.
Extreem gecensureerd
Prins ziet bovendien veel censuur op social media. “Op YouTube, Facebook, LinkedIn, Google en Instagram zijn de afgelopen weken kritische berichten en video’s van andersdenkende mensen – ook artsen en wetenschappers – over het coronavirus en over 5G gewoon massaal verwijderd.”
“Ik vind dat je kritische geluiden moet kunnen laten horen. Waarom wordt er zo extreem gecensureerd? Ik vind dat echt een hele gevaarlijke stap. Dit is een moderne schande.”
Als je de richtlijn van de Wereldgezondheidsorganisatie (WHO) volgt, blijft alles staan. Prins zegt dat de WHO goede dingen heeft gedaan, maar ook ‘een hele hoop fouten heeft gemaakt aan het begin van de coronacrisis’.
Secundaire belangen
De longarts wijst erop dat de grootste financier van de WHO de Bill & Melinda Gates Foundation is, een stichting die ook veel geld geeft aan de grote media en die investeert in fabrieken om coronavaccins te maken.
“Bill Gates, een man die nul achtergrond in de geneeskunde of virologie heeft, beheerst eigenlijk de hele keten. Hij geeft de WHO geld, roept het beleid en maakt ondertussen de vaccins.”
Prins is bang dat er secundaire belangen spelen bij het oplossen van de coronacrisis.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Kabinet negeert Kamerwens en gaat akkoord met WHO-pandemieverdrag: ‘Zo ziet een machtsgreep eruit’
Tijdens het laatste Republikeinse debat ging het beeld ineens op zwart: dit mag je niet zien
Het staat nu zwart op wit: de massale coronavaccinatiecampagne was een onverantwoord medisch experiment
Kijk: Rutte zwaar geïrriteerd na vragen over puinhoop bij ministeries en verdwenen miljarden
‘Dit is de grootste killer, dit is de grootste cover-up uit de menselijke geschiedenis’
Groenland begint 2020 met nieuw kouderecord. Dit is pas koud!
En toen viel het VN-klimaatpanel IPCC eindelijk keihard door de mand. Dit is er aan de hand
Neuroloog haalt stevig uit naar Marion Koopmans: ‘Jouw bemoeienis was al meer dan rampzalig genoeg’
Het is compleet gestoord wat we doen. Trump legt uit waarom hij een einde gaat maken aan de ‘eindeloze oorlogen’