De website van NineForNews is de afgelopen weken meerdere keren getroffen door fikse DDoS-aanvallen. Ook vandaag was het weer raak. Bij zo’n aanval krijgen servers van een website opeens veel data te verwerken. Daardoor wordt de site moeilijker bereikbaar voor bezoekers. We hebben tijdelijk de DDoS-beveiliging ingeschakeld. Die geeft automatisch een melding op het moment dat je onze site bezoekt. Excuses voor het ongemak. Het is onduidelijk wie verantwoordelijk zijn voor de digitale aanvallen.
Onze website is goed beveiligd en beschermd, maar we moeten het zekere voor het onzekere nemen. Mede daarom is het belangrijk dat je onze pushberichten aanzet. Tienduizenden mensen hebben dit al gedaan. Als je ze hebt aangezet, ontvang je na publicatie van ieder artikel een melding. Het voordeel hiervan is dat je geen Facebook- of Twitter-account hoeft te hebben. Aanmelden is makkelijk, geheel gratis en 100 procent anoniem. Er wordt geen informatie gedeeld. Aanmelden kan hier.
Daarnaast hebben we een Telegram-kanaal aangemaakt. Dit kanaal is nog vrij klein, maar groeit gestaag. Word hier lid van ons Telegram-kanaal.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Onderzoeker spot enorm ‘gezicht’ op Antarctica. Bekijk het zelf op Google Earth
Hitler verborg ‘fortuin zó groot dat alle voorgaande piraten- en faraoschatten daarbij verbleekten en amateurwerk leken’
‘Grote Piramide gebouwd door inwoners van Atlantis’
WHO-klokkenluider: ‘Mensen leven in een dictatuur en hebben het niet eens door’
Covid-adviseur onder Trump: taakgroep misleidde president, nooit sprake geweest van ‘pandemie’
Deze dodelijke bijwerking staat nu gewoon in de bijsluiter vermeld: ‘Hoe speelt Pfizer dit klaar?’
Arts doet heftige voorspelling over nieuwe noodtoestand in 2025
Arts onderzocht het coronavaccin en slaakt alarmkreet: ‘Ze liegen’
Appjes tussen Hugo de Jonge en zijn ambtenaar ‘geven mooi inkijkje in hoe media dansen op de toon van de muziek’