Great ResetMens en Dier

Noodkreet Reiner Füllmich: ‘We mogen het niet zover laten komen’

Help door deze informatie met iederen die je kent op je social netwerk te delen!

De globalisten willen zo snel mogelijk de controle over de wereld krijgen. Het lijkt een soort dystopische James Bond-film, maar helaas is het de realiteit, zei advocaat Reiner Füllmich in het programma Friday Roundtable.

Ze willen ons zo lang mogelijk in de paniekmodus houden terwijl ze toewerken naar een wereldregering, legde hij uit. Ze proberen zoveel mogelijk chaos te creëren: eerst corona, vervolgens het verstoren van de bevoorradingsketens en nu de oorlog in Oekraïne.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Onderdeel van de Grote Reset

“Het is allemaal geënsceneerd,” benadrukte Füllmich. “Het is allemaal onderdeel van de Grote Reset.” Op een gegeven moment zal een oplossing worden aangereikt: de Verenigde Naties als wereldregering.

“De Verenigde Naties staan volledig onder controle van het World Economic Forum van Klaus Schwab,” zei de advocaat. Maar er is meer. Schwab is opgeleid in de Verenigde Staten. Hij studeerde in de jaren zestig aan de Harvard-universiteit en raakte betrokken bij een door de CIA gefinancierd programma om Europees beleid te beïnvloeden. “Daar is het World Economic Forum oorspronkelijk voor opgezet.”

Uiteindelijke doel

Nu gebruiken ze het ook om controle te krijgen over de rest van de wereld, aldus Füllmich. “Dat is het uiteindelijke doel: een wereldregering en een digitale wereldmunt gebaseerd op het Chinese sociaal kredietsysteem. We mogen het niet zover laten komen.”

Interessant

Vind je dit artikel belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 163 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

94 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Marrob BE
Marrob BE
3 jaren geleden

Nee, vind ik ook!

Mar
Mar
3 jaren geleden

Wat kunben we eraan doen? Het stopt niet. HELP

Jos Veraart
Jos Veraart
3 jaren geleden

Hij heeft volkomen gelijk

R ten Harmsen
R ten Harmsen
3 jaren geleden

Hoe dan?????

Bibi
Bibi
3 jaren geleden

Nee we mogen het niet zover laten komen
Maar wie zijn WE???
Degene die dit lezen willen dit niet!!!
Maar het grootste deel van het volk houdt zich er nog steeds niet mee bezig en gaat morgen gewoon “Bevrijdingsdag” vieren…..
Zelfs mensen waarvan ik dacht dat ze wakker waren denken dat we het ergste wel hebben gehad pffffff…..

semper amici
semper amici
3 jaren geleden

Alleen wanneer de mensen op gaan staan, zullen ze gezien worden!

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
3 jaren geleden

Bedankt Reiner Fuellmich, u en collega’s hebben met de hoorzittingen veel duidelijk gemaakt.
Waaronder deze oproep.
We mogen het idd niet zover laten komen.

Ik ben blij met alle organisaties in NL die zich hiervoor inspannen.
De patriotten voor de MENS.

salvar
salvar
3 jaren geleden

We mogen het niet zover laten komen.
als het aan mij ligt niet nee.

maar ja wie ben ik?

Vout
Vout
3 jaren geleden

Tja, u bent een gerenommeerde advocaat en ik maar een simpele vreedzame ziel. Wat zou ik moeten doen dan?

salvar
salvar
3 jaren geleden

natuurlijk is de mogelijkheid er om dit te stoppen en in principe is het heel simpel , een schaap zou het nog snappen.

NIET MEER MEE DOEN wat ze ook zeggen en dan is het over en uit voor ze.

Jaco
Jaco
3 jaren geleden

Hoedan!?

Charlotte
Charlotte
3 jaren geleden

De mensen zijn handtam gemaakt! Niet meer te redden, begon met de muilkorf, hersen beschadiging,, gen therapie de gifspuiten, het is afschuwelijk! Planet of the zombi! Daar loop je dan tussen! Met nog enkele normale mensen! Wat is hier nog te redden? 😱 Moet wel een wonder gebeuren dan! 😳😢🥴

Jan
Jan
3 jaren geleden

Ik steun geen terroristen meer in betaal geen inkomsten belasting meer als iedereen dat doet dan stopt het vanzelf betaal zoveel mogelijk contant in laat die qr codes voor wat het is in negeer onze landverraders volksverraders

Underground
Underground
3 jaren geleden

Vooral je (Wapens) Niet inleveren! Ze gaan weer grote acties beginnen, zodat je je wapens zonder strafvervolging kunt inleveren. Bij je grootste vijand (Politie) De grootste angst van regeringen zijn de burgers. Kijk naar de U.S daar heeft iedereen een wapen. Wat ga je doen als politie, tegen gewapende burgers. Juist, helemaal niets.

Mensjes
Mensjes
3 jaren geleden

Reiner, ga de boeven vangen ! Neurenberg is opgericht door een criminele organisatie VN
die nauwelijks een grote vis gevangen heeft destijds

nou en!
nou en!
3 jaren geleden

dump je electronische slagader(smartphone),betaal cash,niet bestellen bij bol.com of amazon,kijk door de propaganda heen!

Mar
Mar
3 jaren geleden

misschien moet die 3e wereldoorlog dan toch maar komen voor een ECHTE reset die wereld die de elite voor ons in gedachten hebben is eigenlijk ook geen leven meer

Hesa
Hesa
3 jaren geleden

Wanneer we stoppen om ons te laten vaccineren, en de elite negeren, dan kan er ook niet geregistreerd worden. Daarnaast zijn er mensen die de parallelle samenleving verder uitbouwen.
Verder heb ik mijn toestemming bij mijn apotheek om mijn gegevens te delen met derden, ingetrokken.

Hollewijn.
Hollewijn.
3 jaren geleden

Maw de beuk er in!

Piet karbiet
Piet karbiet
3 jaren geleden

Je smartphone dumpen lijkt me om te beginnen een goede 1e stap..

ADAM
ADAM
3 jaren geleden
  • smartphone dumpen
  • cash betalen
  • niet bang laten maken
  • bij de kleine ondernemers kopen
  • geen msm meer lezen/kijken
  • niet mee doen met consumptisme

maar ja, de meesten van ons doen dit al, de schapen…

Nog niet!
Nog niet!
3 jaren geleden

Maar er zit een tegenstrijdigheid in zijn en onze waarschuwing en voorspelling. Doen China en Rusland en de rest van de wereld dan wel echt mee met dit plan of gaat dit botsen? In ieder geval gaan we economische en voedsel slachtoffers krijgen. In Europa, Angelsaksische wereld en Africa. Krijgen we een soort Götterdämmerung? Strijd tussen de grote financiële machten onderling. Wie mag dan de baas van de wereld worden? De toren van Babel is ook geen succes geworden. We moeten onze medemens blijven waarschuwen.

Silvain
Silvain
3 jaren geleden

Volgens mij doe je het goed. Als we straks met z’n allen in hetzelfde zinkende schuitje zitten dan zullen wel elkaar helpen. Goed zijn voor wie nood heeft.

Moniek
Moniek
3 jaren geleden

Gaat ze niet lukken teveel vrije geesten waar ze geen rekening mee hebben gehouden en er komen steeds meer mensen bij die zich niet aan banden laten leggen.

Robert
Robert
3 jaren geleden

De schapen hebben de Netflix en de voetbal nog en vinden het wel beeeeeeeest

!!!strijder!!!
!!!strijder!!!
3 jaren geleden

Denk dat de negatieve stemmers hier de schaapjes zijn!!!!die niet denken en maar meelopen..KARMA ZAL ZIJN WERK DOEN!!! De negatieve stemmers zullen zich behoorlijk BEDONDERD voelen,maar ze komen er nog wel achter….huilend om “wie helpt me”!!!!

ludo
ludo
3 jaren geleden

zodra het WHO en WEF en EU hun doel bereikt hebben zal er nogmaals één nieuw overkoepelende organisatie in het leven geroepen worden zodat die drie niet meer nodig zijn en zijn het nog maar een klein aantal “duivels” die de wereld in hun macht hebben.
vaarwel oude wereld!!

Zonnebloem
Zonnebloem
3 jaren geleden

Ja en wie stopt deze nschtmerrie dan ?
Er gebeurt niets .
Ik dacht dat er een tribunaal ..in de maak was..

Jopie
Jopie
3 jaren geleden

En wie houdt ze tegen ?????????

Bob
Bob
3 jaren geleden

helemaal mee eens…

VRIJHEID?
VRIJHEID?
3 jaren geleden

Het is al véél te ver gekomen en daar Zijn de wegkijkende,gehersenspoelde meelopers mede verantwoordelijk voor!!

Fransdo
Fransdo
3 jaren geleden

Toegegeven, het heeft even geduurd maar ik begin het hele spel inmiddels te doorzien. Eerst hadden we Corona hetgeen nu een andere benaming blijkt te zijn voor de gewone Griep.

Daarna kwam de inval van de Russen in Oekraïne waarbij iedereen in de politiek en MSM met de vinger wijst naar Poetin wijst maar niemand zich afvraagt wat de werkelijke beweegredenen zijn van Poetin en of die misschien ook hele goede redenen heeft om te handelen zoals hij nu handelt.

Daarvóór heeft men getracht om onze pensioenen onder te brengen in 1 groot Europees fonds. Wat de smoezen daarbij waren weet ik niet meer maar kennelijk is dat stilzwijgend en achter de schermen tot nu toe nog niet gelukt. Hoe dan ook, ons belastinggeld wordt via Brussel overal in Europa naar toeverscheept met als gevolg dat ze tegenwoordig in Italië wel eerder met pensioen kunnen terwijl dat in Nederland steeds later het geval is.  https://www.hln.be/buitenland/italianen-eerder-met-pensioen-en-basisinkomen-voor-allerarmsten~aa7f6345/  

Wat er in het najaar gaat gebeuren weet ik nog niet maar ongetwijfeld zal er weer een super gevaarlijke epidemie uit de Hoge Hoed getoverd worden en dan begint het spel weer van voren af aan.

Als je goed oplet en het ‘nieuws’ juist interpreteert spelen er nu verschillende dingen zoals het opvangen van Oekraïnse vluchtelingen, het onteigenen van boeren, de Klimaatonzin, de Stikstofonzin, broeikasonzin, opzettelijk veroorzaakte huizencrisis enz. Ik licht er twee uit:

De EU is akkoord gegaan met een EU-identificatiemiddel. Dat stond en staat voor dit jaar gepland alsmede dat men nu heeft besloten om geen Russische olie meer te importeren maar er niet bijvertelt waar die olie dan wel vandaan moet komen.

De gevolgen laten zich raden. De hele EU zakt straks in elkaar doordat brandstoffen niet meer te betalen zijn, Niet alleen kunnen wij dat straks als automobilist niet meer betalen. Etenswaren en andere zaken zullen ook schreeuwend duur worden omdat bedrijven die dure prijzen natuurlijk ook doorberekenen aan hun afnemers en indirect dus aan ons. De inflatie zal gigantisch zijn en alleen de financieel sterksten kunnen dit overleven.

Bovendien kunnen we straks niets meer doen zonder dat Europese identificatiemiddel wat in een later stadium natuurlijk staat gepland om in onze huid of hersens getransplanteerd te worden.

Ga vervolgens maar na wat er mogelijk is. Je krijgt straks alleen nog maar AOW als je je opnieuw kunt identificeren bij SVB. Ook de banken zullen hiermee wettelijk gedwongen moeten komen. Zelfde geldt voor pensioenen en andere uitkeringen. Wil jij aan het werk blijven? Dan moet je je opnieuw identificeren bij je werkgever. Kun of wil je dat niet dan verlies je je baan en krijg je geen uitkering. En oh ja, om die felbegeerde EU-identificatie te krijgen moet je natuurlijk eerst gevaccineerd worden want anders krijg je die natuurlijk ook niet eens.

En als Europa en de hele wereld daarna in totale wanorde in elkaar storten dan pas gaan we herbouwen volgens de principes van 1) The Great Reset en 2) You will own nothing and you will be happy.

Al ons bezit en onze rijkdom gaat dan naar een paar machtshebbers.

En dus zie ik het enerzijds somber in, anderzijds boeken we nu al overwinningen want de Coronapas is inmiddels afgeschaft en de pensioenen zijn nog steeds hier.

Maar we gaan nog een keihard gevecht tegemoet voordat die Great Resetonzin uiteindelijk ook afgeschaft wordt en de daders voor de rechter verschijnen vanwege misdaden tegen de mensheid en de menselijkheid en land- en Hoogverraad.       

Anja
Anja
3 jaren geleden

Word moeilijk de meeste mensen snappen nog steeds niet wat er gebeurd. Die lezen geen ander nieuws. Die worden pas wakker als te laat is. Zelf vertik ik het om ook maatregels aan mee te werken en leef ik me leven. Probeer er zo min mogelijk aan te denken. Meer kan je niet doen. Gewoon niet mee werken.

Rick
Rick
3 jaren geleden

Sorry hoor, maar ben deze man spuugzat.

Loonslaaf
Loonslaaf
3 jaren geleden

We hebben het al heeel ver laten komen !!! Zo ver dat die Zio Satanisten en hun Puppet ‘wereldleiders) hun doelen gehaald hebben, mensen (sheeple) denken dat ze nu niks meer horen over coronja uit de Riool media dat het allemaal voorbij is LOL een Oekranie Vs Putin rookgordijn en de makke schaapjes zijn weer rustig , maar achter de schermen word de digitale gevangenis steeds strakker geperfectioneerd

sjefke
sjefke
3 jaren geleden

Met een digitale munt onder de huidige machthebbers is het einde mensheid!!!

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

Klopt, staat in de protocollen van de wijzen van sion. Totale chaos, regeringen kiepen om. Men zal smeken om een oplossing. En daar zijn ze. Pas dan laten ze hun gezicht zien.

Victor Hugo
Victor Hugo
3 jaren geleden

Als we allemaal onze smartphone weggooien en terug gaan schuilen bij elkaar, selfsupporting worden voor voedsel en terugkeren naar plaatselijke ruilhandel mislukt hun macabere plan volledig.

Victor Hugo
Victor Hugo
3 jaren geleden

Is er iemand die het e-mail adres van Reiner Fullmich kent?

Anne
Anne
3 jaren geleden

Misschien tijd voor grote landelijke demonstraties: WEG MET DE WEF

Johan Bosman
Johan Bosman
3 jaren geleden

Iedere keer als het falderappes naar de stembus is geweest zakt Nederland dieper weg in de stront van een Chinese dystopie met digitaal (programmeerbaar) geld. Het Nederlandse volk heeft zelf om deze stront gevraagd bij de stembus maar heeft dat niet in de gaten. Want te dom. Je zou ook eens een keer niet naar de stembus kunnen sloffen waar je inmiddels niets anders meer kunt doen dan de carrière van een misdadiger financieren en je stem opnieuw voor vier jaar begraven. Maar zover komt men niet eens. Mensen worden niet bedrogen. Het is veel erger: men bedriegt zichzelf.

Stenley
Stenley
3 jaren geleden

Denk naar den haag met z’n allen!

OttoVB
OttoVB
3 jaren geleden

U begrijpt niets van de huidige situatie Ukraine betreffende. U kunt zich mischien de moeite nemen om de recherecheren wat de rede is dat Rusland zich in het Ukrainese beweegt?
Nazi-vrije maken, misschien?
Ukraine neutraal maken, misschien?
NATO stoppen in zijn aggressiviteit, misschien?
Ukrainesche mensen eindelijk hun rust en vrede in hun leven brengen, misschien?
Algemeen, de Diepe Staat kapot maken zodat wij alle rust en vrede hebben, misschien?

Waarom het beslist niet om gaat is Regime Change, bezetten van het land (Rusland heeft zelf land genoeg en hoeft echt geen uitbreiding), een oorlog met een broederlijk volk voeren.
Het is een zuiveringsactie van Ukraine, het meest corrupte land op deze planeet!
Zo’n buurman wil ook ik mij niet wensen.

Rusland zal slagen om vrede in Ukraine (en Europpa) te brengen, want God wint altijd.

john
john
3 jaren geleden

het is 1 grote leugen bende die ons in het verderf wil storten stelletje oorlog ophitsers
weg met een wereld regering en 1 wereld munt stelletje gestoorde mafkezen

Tom
Tom
3 jaren geleden

De gewone burger kan niet veel doen behalve burgerlijke ongehoorzaamheid, de oplossing moet vanuit de politie en leger komen , deze voeren de Great reset van de psychopaten steeds verder uit terwijl ze anderzijds weten dat ook hun en hun geliefden in een onleefbare wereld terecht zullen komen , een slaaf en zombie en niets meer zullen bezitten.

Ivo
Ivo
3 jaren geleden

Ik denk het ook, al zou ik ook niet weten wat of hoe te doen. Velen van mij vrienden denken usd dat t over is, want corona is toch voorbij? Verder weten ze nog niks…..
PS als die Klaus schaap op Harvard heeft gezeten heeft hij er wel een allerbelabberste uitspraak vd Engelse taal aan over gehouden.

Luister niet meer naar de staatskanalen op Radio
Luister niet meer naar de staatskanalen op Radio
3 jaren geleden

Die hebben de eed afgelegd van hippocritus inplaats van de eed van hippocratis.

Ruud
Ruud
3 jaren geleden

We hebben 2 jaar lang geen enkel verzet geboden.
Ook de Wakkeren niet!!
2/3 bevolking zijn hersenloze schapen geworden en hebben zich vol laten spuiten met het MRNA Gif.
Deze 2/3 zijn totaal verloren en zullen sterven binnen korte tijd wanneer het gif toeslaat in alle organen.
De Wakkeren hebben toegekeken hoe Jong en Oud vermoord werden en nog door onze Corrupte WEF Overheid.
Niemand van ons heeft ingegrepen!!
Niemand is bereid om te knokken voor haar of zijn leven.
We staan erbij en kijken er naar hóe ons land en bevolking totaal vernietigd wordt.

Lawke
Lawke
3 jaren geleden

2030 is een falend plan… halen ze nooit..

Namets
Namets
3 jaren geleden

Hij vergeet 1 ding te vermelden dat zowat heel de wereld en hun zwaar corrupte politici de grote Reset steunen ook Rusland en China zitten hier voor 200% achter.
2 landen met Wereld leiders die geen ene reet om hun bevolking geven en waar een mensenleven helemaal niets waard is.
Helaas lopen wij al dik 2jaar achter de feiten aan.
Teveel mensen zijn verstand kwijt geraakt door de Angstpropaganda en zullen hun restantje vrijheid op offeren voor bescherming.
Zoveel mensen slapen nog en he krijgt ze niet WAKKER want wat op TV verteld wordt is de waarheid(Leugens) die deze geloven.
Het Wakkere deel zal moeten opstaan het is onze plicht om te knokken voor wat wij waard zijn zo niet kan je net zogoed op de treinrails gaan staan.

Overlever van toen..
Overlever van toen..
1 jaar geleden

Wat hij hier ten berde brengt daar zijn zij al vanaf WOl mee bezig om dat te realiseren!
WOll werdt door hun ingezet om de controle over geheel Europa te verkrijgen, wat maar ten dele lukte want….
Helaas stak Rusland daar toen een stokje voor!
Het deel waar zij wel de controle over hebben doen nu wat van hun verlangt wordt en helpen mee om Rusland op de knieën te krijgen!

Back to top button
94
0
We lezen graag je reactie!x