In de Verenigde Staten heb je CNN. In Nederland hebben we de NOS, het ‘neutrale, eerlijke en objectieve staatsmedium’.
Hoe neutraal, eerlijk en objectief de NOS echt is, zie je in onderstaande video van Paul Nielsen.
Zo schreef de publieke omroep vol trots dat een Zweedse activiste de uitzetting van een Afghaanse man had tegengehouden.
Weigerde
De 22-jarige Elin Ersson weigerde twee uur lang te gaan zitten in een vliegtuig, totdat de Afghaan uit het toestel werd gehaald.
Ze streamde haar actie live op Facebook. De video werd in korte tijd ruim 1,5 miljoen keer bekeken.
“Achter in het vliegtuig zit iemand die naar Afghanistan gebracht wordt,” zei ze. “Daar is oorlog en als hij daarnaartoe gaat, wordt hij waarschijnlijk gedood. Ik verzoek jullie om zijn leven te redden.”
Mishandeld
De NOS vermeldde er niet bij dat de Afghaanse man werd uitgezet omdat hij zijn eigen twee dochters en vrouw had mishandeld.
Zo sloeg hij zijn dochters met een zweep en beukte hij het hoofd van zijn vrouw tegen de grond.
Zie in onderstaand filmpje hoe eenzijdig de NOS is:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





BBB gaat u opsluiten: ‘We omarmen het principe van het 15-minutenstad-concept’
Het einde van iDEAL: modernisering of een fundamentele machtsverschuiving?
Oekraïense leger bestookt kraamziekenhuis met ‘onze’ wapens terwijl vrouwen bevallen
Wil je geen kind met ADHD? Dan moet je goed kijken wat er in je tandpasta zit
De vliegende heilige: Gevallen van levitatie waar velen getuige van zijn geweest
Zorgmedewerker Liesbeth ziet met lede ogen aan hoe ouderen kapot worden gespoten: ‘Ik heb zoveel gehuild’
Oud-minister Donald Rumsfeld over 9/11: “Ik heb nog nooit gehoord van gebouw 7. Wat is gebouw 7?”
Grote Piramide bevat verborgen ruimte ter grootte van een Boeing. Wetenschappers doen spectaculaire vondst
CIA beschuldigd van het ‘vergiftigen van de lucht’ na openbaarmaking van stukken over weermanipulatie