WikiLeaks heeft meer dan een half miljoen diplomatieke documenten van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken openbaar gemaakt.
Uit enkele van de documenten blijkt dat minister-president Eric Gairy van Grenada een speciale VN-commissie in het leven wilde roepen om onderzoek te doen naar vliegende schotels.
De stukken laten zien dat VN-functionarissen de activiteiten van Grenada op dit gebied op de voet volgden.
Veel interesse
In juli 1978 had een delegatie van Grenada een ontmoeting met VN-secretaris-generaal Kurt Waldheim, die wilde weten wat Gairy precies van plan was.
Een document dat dateert van 24 november 1978 verwijst naar een ontmoeting tussen ambassadeur Richard Petree en de delegatie van Grenada om te spreken over UFO’s.
Ambassadeur Petree erkende dat er binnen de particuliere sector en de wetenschappelijke gemeenschap interesse was voor UFO’s.
In een stuk van 8 december 1978 valt te lezen:
De Algemene Vergadering van de VN spoort lidstaten aan om wetenschappelijk onderzoek naar buitenaards leven, inclusief ongeïdentificeerde vliegende objecten, te coördineren en de secretaris-generaal te informeren over de waarnemingen, het onderzoek en de beoordeling van dergelijke activiteiten.
Staatsgreep
Verder werd gesteld dat de kijk van Grenada op UFO’s in 1979 zou kunnen worden besproken. Dat gebeurde helaas niet, omdat minister-president Gairy dat jaar werd afgezet tijdens een staatsgreep.
Later datzelfde jaar volgde een Amerikaanse invasie. De Washington Post meldde dat de CIA pogingen heeft ondernomen om de overheid van Grenada te destabiliseren.
Topje van de ijsberg
Dit is nog maar het topje van de ijsberg, schrijft de Huffington Post. De stukken tonen aan dat het onderwerp niet belachelijk werd gemaakt, maar op het hoogste niveau werd besproken.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Als mensen eens zouden weten wat ik weet, dan zouden ze er echt iets tegen doen. De gevaren van 5G
Heksenjacht op vrijheidsstrijders: arrestatiebevel tegen prof. Dolores Cahill
‘Schokkende’ docu over Covid-19: ‘Waarom vertelt het RIVM ons de halve waarheid?’
Doorzie het smerige Big Food + Big Pharma spel dat je dik en ziek maakt
Brits koninklijk huwelijk is een monsterlijke leugen. Professor onthult wat achter deze propagandamachine schuilt
Zweden (geen lockdown) verrast iedereen met groei economie
‘Historisch vonnis’: Italiaanse rechtbank geeft opdracht mRNA-vaccins van Moderna en Pfizer te analyseren
Griekenland heeft het antwoord op de crisis
Fast and Furious: Mexicaans drugskartel gesteund door VS? (video)