Mens en Dier

OMT-lid: ‘Er is relatief weinig bekend nog over de veiligheid van het vaccin’

Help anderen door deze info met je vrienden op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Israël is inmiddels begonnen met het vaccineren van kinderen tussen vijf en 11 jaar. Is dat waar we in Nederland ook naartoe zullen gaan?

Het is maar de vraag of het verstandig is en of we het met z’n allen verstandig vinden om gezonde kinderen te gaan vaccineren die geen onderliggende ziektes hebben, zei kinderarts en OMT-lid Karoly Illy in Goedemorgen Nederland.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“Vooral omdat die gezonde kinderen zelf niet tot nauwelijks ziek worden van het virus,” vervolgde Illy. “En dan zou je dat eigenlijk alleen maar doen voor die beroemde vaccinatiegraad.”


“Dat vinden we, zoals de cijfers nu liggen, geen goed idee,” aldus het OMT-lid.

“Niet zozeer de cijfers van de samenleving als wel de cijfers van de veiligheid van het vaccin,” lichtte hij toe. “Er is relatief weinig bekend nog over de veiligheid van het vaccin. Dat betekent dat voordat je echt gezonde kinderen dat gaat aandoen, een vaccin gaat aandoen, je wel heel erg zeker moet weten dat het ook veilig is.”

“En op dit moment is er een hele kleine studie met ongeveer 1500 kinderen gedaan. Dat is echt heel weinig,” benadrukte Illy.

Gezondheidswetenschapper Yvonne Simons voegt toe: “Maar niet alleen bij kinderen, Karoly Illy. Ook de bijwerkingen en langetermijneffecten bij volwassenen zijn nog ‘relatief onbekend’.”

4.8 77 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze informatie waardevol?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

144 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Sjakie
Sjakie
3 jaren geleden

er zijn al teveel kinderen van 12 jaar en ouder geofferd aan Moloch door de horror injecties die vaak hartspier ontsteking veroorzaken bij met name jonge jongens/mannen. Stop dit gruwelijk afgrijselijke genetische horror experiment!!

wolfje168
wolfje168
3 jaren geleden

‘Relatief weinig, relatief onbekend’. Relatief gezwam.

Annette
Annette
3 jaren geleden

En DAT is nu precies waar het om gaat!

Het gaat namelijk nog steeds om een EXPERIMENT. Waarom willen toch zo verschrikkelijk weinig mensen dit begrijpen?

Als je het hele verhaal goed analyseert, is er bijna geen verschil met alle duivelse experimenten, die in de Tweede Wereldoorlog in Duitsland werden gedaan met joden, zigeuners, communisten en eigenlijk iedereen, die de nazi-regering onwelgevallig was.

Karoly Illy is ongelooflijk hypocriet met haar bemerkingen. Ook het feit, dat ze zegt, dat je kinderen MET onderliggende aandoeningen, dus maar wel moet gaan injecteren met dit experimentele goedje.

Je moet helemaal geen enkel kind blootstellen aan die giftige zooi, waarvan inmiddels toch wel ruimschoots bekend mag zijn, wat voor vreselijke uitwerkingen dit heeft. Daar is genoeg informatie over verzameld.

Ze moeten zich daar bij het OMT de ogen uit hun kop schamen, dat zij zich überhaupt hebben laten verleiden hier aan mee te doen.

In dit verhaal gaat het over kinderen. Natuurlijk, daar praat je over de meest kwetsbare groep.

Maar in feite zou iedereen, jong en oud, beschermd moeten worden voor dergelijke experimenten.

Daar zijn nota bene wetten en verdragen voor. Als voorbeeld de code van Neurenberg.

Maar schijnbaar telt dat allemaal niet meer in de huidige tijd. Wetten en verdragen worden naar willekeur bij het grofvuil gezet.

Nog even terugkomend op de geweldige speech van Gideon van Meijeren: Wat een kanjer is die jonge man toch. Het is héél wat, als je daar in het hol van de leeuwen en leeuwinnen tóch stand weet te houden.

Martine
Martine
3 jaren geleden

Slechts een kwestie van tijd…
Bij kinderen van 12 tot 18 was de studie eerst ook te klein. Maar dat boeide de VS niets. Zij begonnen gewoon met prikken. En daardoor was er zoveel ‘bewijs’ dat het ‘vaccin veilig’ is, dat hier ook begonnen is met prikken voor de heilige graal van de vaccinatiegraad. Wat kinderen van 5 tot 11 betreft zie je nu hetzelfde gebeuren. Dus het is slechts een kwestie van tijd, dat het ook hier toegepast wordt omdat het ‘veilig’ is.

Een mens lijdt dikwijls ’t meest
Door ’t lijden dat hij vreest
Doch dat nooit op komt dagen.
Zo heeft hij meer te dragen
Dan God te dragen geeft.

Het leed dat is, drukt niet zo zwaar
Als vrees voor allerlei gevaar.
Doch komt het eens in huis,
Dan helpt God altijd weer
En geeft Hij kracht naar kruis.

https://m.facebook.com/bijbelidee.nl/posts/1628537057284869

wuppie2
wuppie2
3 jaren geleden

correctie: het is geen vaccin, het is een experimentele genentherapie voor mensen, wellicht met als doel de mensheid af te romen en lichamelijk voor te bereiden om een koppeling te maken tussen mens en de digitale systemen. Het heeft dan ook niets met corona virussen te maken.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Kinderen injecteren met een experimentele gen-therapie voor een virus met een IFR van 0,05% beneden de 70 jaar is een poging tot doodslag. Mensen die dit laten uitvoeren moeten acuut voor een rechtbank gesleept worden. Helaas zijn in Nederland geen rechtbanken meer dus dat zal moeten gebeuren na de grote schoonmaak als het volk haar macht terug gegrepen heeft na de globalistische corona staatsgreep.

Maddus
Maddus
3 jaren geleden

Zijn wel bekend, vernietiging van je immuun systeem en klonters is je bloed.

mijn 2 cent
mijn 2 cent
3 jaren geleden

“Ook de bijwerkingen en langetermijneffecten bij volwassenen zijn nog ‘relatief onbekend’.”
Zijn ze nu gek daar bij het OMT?
20 minuten zoekmachine gebruiken en dan is het heel duidelijk dat het prikje zoals ze het proberen te framen een zeer gevaarlijk prikje is. Normaal is bij meer dan 50 doden wereldwijd stoppen met die bende!

Petrus
Petrus
3 jaren geleden

De lawine rolt door en is niet meer tegen te houden.
De schuldigen komen allemaal aan de beurt.

koddebeier
koddebeier
3 jaren geleden

Hebben die mafklappers van het OMT geen internet ??
Daar vind genoeg echte experts die wel op de hoogte zijn van bijwerkingen.

Deppie
Deppie
3 jaren geleden

Er zit iets geniepig in het betoog van de OMT arts, want hij zegt tussen neus en lippen door dat de ‘drang’ om ook kinderen te vaccineren komt, omdat volwassenen hun ‘verantwoordelijkheid’ niet nemen.
Het wordt dus op een slinkse wijze zo gedraaid dat de ongevaccineerden zich schuldig moeten gaan voelen als er straks toch een onverantwoorde vaccinatiecampagne op gang komt voor deze kinderen. Ook suggereert hij dat de vaccinatie voor volwassenen volkomen veilig is. De man noemt ook de term ‘beroemde vaccinatiegraad’. Hier komt de aap uit de mouw. Vaccinatie is een soort wedijver en prestige object van de landen onderling. Wie wordt het beste jongetje van de klas van de globalistische wereldorde. Het feit dat er verleden jaar op voorhand voor miljarden aan vaccinaties is ingekocht mag natuurlijk niet tot een tweede financiële miskoop leiden als toendertijd met de mexicaanse griep. Het pushen van de vaccinaties dient dus o.a. als doel; het voorkomen van gezichtsverlies van de bewindvoerders cq regering. Ook onbegrijpelijk in het covid verhaal is, dat de persoon (Ab Osterhuis) die een groot deel verantwoordelijk was voor het debacle van de Mexicaanse griep nu weer alle mogelijkheden heeft gekregen om er op meerdere manieren voordeel uit te halen.

Tamara
Tamara
3 jaren geleden

Ohja dus het is erg bij kinderen maar volwassen dat geef niks.zowel kinderen als volwassenen hebben recht op een veilig middel.dit is in testfase.

Arnie
Arnie
3 jaren geleden

Er gaan binnenkort, wereldwijd, mensen opgepakt worden, maar dan vrees ik dat er een oorlog gaat beginnen.

Jacky
Jacky
3 jaren geleden

Niemand met gezond verstand wil aan dit brouwsel blootgesteld worden, Illy!

Abouneenee
Abouneenee
3 jaren geleden

Weer een OMT-lid bij wie de realiteit begint door te sijpelen…

Komt goed
Komt goed
3 jaren geleden

Deze uitspraken van deze arts lijkt mij al meer dan genoeg om hem te vervolgen. Nu toegeven qua de onzekere toekomst perspectief van het “vaccin” qua werking. Waar zijn dan de bewijzen dat het bij volwassenen wel werkt? Hij heefd een eed afgelegd, die hij nu zelf door eerdere uitspraken tegenspreekt en mensen bewust heeft aangespoord om de spuit te nemen. Gelukkig komen er steeds meer medici uit de kast? dat het tijd wordt ook voor medici om zich duidelijk tegen het vaccineren en testen, uit te spreken, wie is de volgende.

Abouneenee
Abouneenee
3 jaren geleden

“2G is gewoon een domme maatregel! Oostenrijk heeft bewezen dan 2G niet werkt zegt OMT-lid Kluytmans op Radio 1.
Hij ziet veel meer in het Engelse model: accepteren dat sommige mensen ziek worden en doodgaan en de maatregelen loslaten.”

rop
rop
3 jaren geleden

Er is weinig nog bekend over de veiligheid van het Vaccin?
Wel is het nu toch zo langzamer aan, dat het vaccin ook schadelijke gevolgen heeft
de bekendheid van het vaccin is duidelijk, zo duidelijk en men vertrouwde het Vaccin toe aan de gehele wereld bevolking, terwijl er nog weinig bekend was hoe het Vaccin zich zal gedragen in het menselijke lichaam
waarom toch die uitrol van het vaccin?
terwijl de veiligheid ervan niet Echt veilig is, het word nu toch wel eigenlijk bekend dat het een schadelijke vorm heeft, anders zal men niet aanraden OMT lid en een kinderarts kinderen te laten inenten, dit wijst dan naar een wereld wijde experiment op mensen, de gevolgen is vele schadelijke gevolgen, niet alleen lichamelijk maar ook psygische [geestelijk] dit feit ligt er al, duidelijk genoeg lijkt me, dat ze deze experiment zonder het in acht nemen van schadelijke gevolgen, en vele mensen hebben mee gewerkt aan deze wereld wijde experimenten uitrol, de schadelijke dag komt voor deze mensen als blijkt dat ze eraan hebben mee gewerkt, en misleid zijn, en vele zullen spijt hebben dat ze geholpen aan deze wereld wijde experiment.

Oleehop
Oleehop
3 jaren geleden

Relatief onbekend? Leven deze mensen onder een rots? De meest afschuwelijke bijwerkingen zijn bekend. Jonge en oude mensen die sterven na de vaccinatie. Hoe kan het zijn dat bijna iedereen hiervan op de hoogte is maar het omt schijnbaar hier niet veel over weet.

Steve Schaisse
Steve Schaisse
3 jaren geleden

Van kinderen moet je met je poten vanaf blijven en zeker met injectie’s…
Ze weten niets, dan zeggen ze dit en weer dat, hoe het hun het beste uitkomt zo vertellen ze het je, in hun zijn voor deel en plan.
Las net bij 1Limburg dat Limburg de grote “brandhaard” van West Europa is, hangt me de koekkoek… er wonen heel veel oudere mensen die het vaccin hebben gehad, en een vaccin wat niet werkt… dan weet je genoeg, het griepseizoen is er altijd in het najaar…
Morgen weer Harry & Loyd met hun gedoe…

Marco "
Marco "
3 jaren geleden

Nog geen ervaring van een jaar !

Ik kreeg na berichten gisteren al wat moed dat er een vaccinstop in de krant zou staan ?

Maar nee : Koppen als “Vaccins werken wel degelijk ! ”

GGD : meeste besmettingen bij kinderen

“Vaak zegt een gevaccineerde : ik ben dom geweest ”

Dus weer : stapje bij ! PZC vandaag

Edward
Edward
3 jaren geleden

Maar je hele bestaansrecht verdwijnt wel als je de gifspuit niet neemt, je wordt compleet uitgesloten van de samenleving en straks van je werk. En het is niet te stoppen, ze gaan net zolang door tot je zwicht. Een QR slaaf voor de rest van je leven.

Marcow
Marcow
3 jaren geleden

Een ernstige waarschuwing!!
Blijf van mijn kinderen en kleinkinderen af.

wappie
wappie
3 jaren geleden

Tijd voor de Barrington 2 variant. Doorgaan met vaccineren van de echt kwetsbaren. En stoppen met het vaccineren van de rest van de bevolking, In ieder geval tot er een veilig vaccin ontwikkelt is.En van kinderen afblijven met die spuit. Dat misdadige gedrag loont niet.

Thoughtful
Thoughtful
3 jaren geleden

Die hele c19 hoax draait naar mijn mening om heel iets anders; het verzamelen van zoveel mogelijk dna, middels die achterlijke pcr test, van nagenoeg alle mensen op deze wereld.
Net zoals men alle planten zaden verzamelt en opslaat in b.v. de “Svalbard Global Seed Vault” op Spitsbergen.

https://en.wikipedia.org/wiki/Svalbard_Global_Seed_Vault

En waarvoor zou dat dna vervolgens gebruikt kunnen worden?
Bijvoorbeeld voor het naar wens clonen van mensen, voor God spelen….
Artificial Life: Clones & Synthetics
https://www.bitchute.com/video/l3KXiIyHxRMF/

Als uiteindelijk het dna van nagenoeg iedereen verzameld is, zijn de originelen niet meer nodig en mogen “opgeruimd” worden.
Op deze manier kan de “top van het tuig” geheel zelf bepalen hoeveel kopieën en welke variëteit er op de wereld rond “mogen” lopen.

Ik voel me als expert geschoffeerd
Ik voel me als expert geschoffeerd
3 jaren geleden

Probleem is de zorg capaciteit.
Die zorgcapaciteit krimpt nog steeds doordat Hugo de Jonge zorpersoneel blijft treiteren en men NIETS krijgt voor inhaalzorg.

Het enige probleem al jaren en ook momenteel is de zorg capaciteit. In 2018 lag men ook in de gang vanwege de griepgolf en NIEMAND in de media wenste daar andacht aan te besteden. De ziekenhuisdirecties hielden daarover hun mond of accepteerden dat niemand het nieuws bracht, de schoften.

Wat doet de regering voor de zorgcapaciteit?
NIETS
Hugo, stap op!!!!

Corona fataliteit (dodelijheid) is minder dan die van een gewone griep. En voor Corona hebben we medicijnen.

De enige reden dat het land in gijzeling zit en mensen gezondheidsschade toegebracht is:
-het virus laten circuleren toen het neuw was.
-inkrimpen van de zorg capaciteit.

Dan zie ik onbenullen als Paternotte (D66) die transmissie wil beperken met vaccineren van 5-12 jarigen. De vaccins doen NIETS tegen overdracht van het virus. Vaccins doen er vier weken over om te werken. Dus dit stuk onbenul kletst volledig uit zijn nek. Dit is zo schadelijk voor ieders gezondheid en het vertrouwen in de politiek die verkeerd bezig blijft om eigen D66 falen te verhullen.

Kuiken (VVD) is van hetzelfde onbenul kaliber.

Hoe kan Hugo de Jonge het vaccin als veilig bestempelen,ONMOGELIJK. Hoe kan het dat het OMT dat nu pas lichtjes tegenspreekt.

Zelfs dit is een leugen:
CITAAT “Ook de bijwerkingen en langetermijneffecten bij volwassenen zijn nog ‘relatief onbekend’.”
Er zijn nu al extreem veel bijwerkingen. Er zijn ook extreem veel aanwijzingen dat er gigantisch veel serieuze lange termijn bijwerkingen zijn. Of er lange termijn bijwerkingen zijn weten we pas over 5 tot 10 jaar en is tot nu toe TOTAAL ONBEKEND.

Gezonde kinderen inenten voor iets war ze niet ziek van worden is onethisch, het is zelfs een misdaad. Pak alstublieft de artsen die dat willen doen genadeloos hard aan, sluit ze bij voorbaat op en pak gelijk hun medische bevoegdheden af.

De “G” discssies zijn schadelijke onzin.
1)Het vaccin beschermt niet en gevaccineerden verspreiden corona net zo en worden net zo ziek. TOON HARDE DATA leugenaars in het OMT, want jullie hebben zakelijke en arbeidsrechtelijke belangen bij vaccineren! Intussen hebben ze wel vaccinatieschade en worden ze straks zieker. Die oversterfte door je te vaccineren is al aangetoond in Duitsland en Engeland.

2)Gevaccineerden vieren feest, want Hugo heeft ze wijs gemaakt dat zij onantastbaar zijn en een hele batterij met andere leugens. Zij verspreiden het dus.

3)Ongevaccineerden plannen terecht besmettingsfeestjes voor een misdadige QR code. Net als bij griep komt een deel in het ziekenhuis terecht.

4)De QR-act ondermijnt louter onze democratie en mensenrechten. Terecht dat men daarvoor gaat rellen. Iederen zou daarvoor moeten gaan rellen. Wat is het verschil met “black lives matter”? Terwijl het vaccinatie discriminatie probleem gigantisch is t.o.v. het opgeklopte “black lives matter”, waarvoor de media zelfs reclame maakten om te gaan rellen.

5) je kan je niet uit een pandemie of epidemie vaccineren. Basisles virologie. Je creeert alleen maar extra mutaties die daarna keihard terugkeren. Zelfs bij de griepprik (de griep is in de zomer weg) werkt dat al decennia lang niet.

6)Voorkom vaccinatieschade. Twee effecten: bijwerkingen en ziektes slaan daarna harder toe. Wat meer ziekte veroorzaakt.

De persconferenties: hebben manipulerende tekstschrijvers. Men liegt er zonder geweten op los. Alleen de niet-kritische vragen zendt de NPO uit en de rest wordt niet uitgezonden. Is het wel live?

Oplossing:
Breid de zorg capaciteit uit.
Stop NU met vaccineren.
Stop NU met 3G en hou op te praten over 2G.

Daisy
Daisy
3 jaren geleden

alles is al bekend over de vaccins, het is een bio wapen, bedoelt om de mensheid uit te roeien!. er zitten 47 giftige stoffen waaronder grafteenoxide. ze willen ons dood door vaccins.

Odin
Odin
3 jaren geleden

Beste mensen, bij voorbaat mijn excuses voor mijn taalgebruik.
Ik scheld nooit, maar wat ben je toch een k# hond als je aangeeft dat vaccinaties niet veilig zijn, en vervolgens ongevaccineerde volwassenen gaat betichten van “onverantwoordelijkheid”. Is het niet juist verantwoordelijk om geen onveilig vaccin te nemen, en op mijn eigen immuunsysteem te vertrouwen? Ik heb echt het gevoel, dat ik in een jaren 80 dystopia film terecht ben gekomen, en niemand doorheeft dat dit alles een illusie is.

Dingerydoo
Dingerydoo
3 jaren geleden

De gevolgen op lange termijn waren de eerste reden het niet te willen. Later kwam ik erachter dat er weleens kwade intenties in het spel zouden kunnen zijn.

Dat is nu wel duidelijk met covid19greatreset.

Anoniem
Anoniem
3 jaren geleden

Het is me wel duidelijk de keuzes:
1-vaccinatischade oplopen in een experiment waarin je straks maandelijks een nieuwe prik moet halen omdat die niet werkt.
2-je snel laten besmetten
3-iedere QR controleur duidelijk maken dat ie een landverrader is en geen code tonen. En rellen.

Ik denk dat ik 2 én 3 samen doe.
Optie 1 is alleen voor imbecielen.

Adam
Adam
3 jaren geleden

We weten in ieder geval dat mensen met bosjes neervallen. Maargoed, een OMT-lid met dit soort uitspraken is tenminste iets. Ik heb het gevoel dat het allemaal op instorten staat

Marrob BE
Marrob BE
3 jaren geleden

Kom je dat nu vertellen, dat het niet veilig is, kloothommel.
Moet je tegen Hugo de Jonge zeggen, want die beweert nog steeds dat het veilig is.
Het zou je sieren als je net als het ” Red Team” jezelf opheft.
Je hebt nu lang genoeg van mijn belastinggeld geprofiteerd.

Martine
Martine
3 jaren geleden

Voor jonge kinderen wel onveilig maar de rest mag die rotzooi wel lekker nemen. U bent mijn kinderen niet waard! Ga je diep schamen man!

Martine
Martine
3 jaren geleden

Vuile kwakzalver!

Vlinder
Vlinder
3 jaren geleden

Laat in iedergeval de kinderen met rust! Val ze zo wie zo niet lastig met deze waanzin!

Jan
Jan
3 jaren geleden

Ze blijven maar liegen het is al lang bekend dat het gif is de burgers in sporters vallen bij bosjes neer maar we gaan gewoon met genocide door
Gommers heeft ook weer van zich laten horen hij pleit voor een nog grotere locdow anders lopen de ic vast die idioot weet niet wat hij zegt eerst zegt i dit dan weer dat serveer deze leugenaar maar af

Simon
Simon
3 jaren geleden

Wat een gigantische hufter die vent.

Mars
Mars
3 jaren geleden

Er is relatief veel bekend over de onveiligheid van het vaccin.
Maak u geen illusies dat men hier de kinderen zal sparen.
Zolang de slaafse kruipers blijven kruipen voor die viespeuken zullen ze er voor zorgen dat uw kinderen ook aan de beurt komen. Vergis u niet, de meerderheid van de prikkers ziet u graag in de ellende die ze zichzelf al hebben aangedaan.
De verantwoording voor anderen heeft de meerderheid nooit genomen anders had men wel nagedacht voor men iets experimenteels in het lijf laat spuiten.
Dat men werkelijk nergens over nadenkt blijkt wel uit dat de meerderheid niet eens weet dat het geen vaccin is maar een experimentele medische behandeling maar dat wel gewoon in het lijf laat spuiten voor een feestje of vakantie.
Nu de prikkers de ziekenhuizen vullen en de ziekte verspreiden schitteren ze allemaal door afwezigheid als de verantwoording voor anderen genomen moet worden.
Ze waren bang voor het virus maar waar is die angst nu blijkt dat het virus uit hun spuiten komen??
Nu is de angst er even niet ?
Nu hoeven er geen anderen beschermd te worden?
Wat een hypocriete bende.
Zoals ik al zei in het begin, ze geven geen sodemieter om een ander.

Men zwijgt liever zodat nog meer mensen kapot gemaakt kunnen worden?

Jess
Jess
3 jaren geleden

Nou ja, ze bewerken anders wel dat de meeste besmettingen nu op scholen voorkomen……. Dus wat moet je nog geloven, kinderen die er bijna niet ziek van worden of de kinderen die nu massaal allemaal ziek van zijn geworden? Verwarrend allemaal ?

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Het is een ‘relatief’ (ja, ze zeggen het echt) gruwelijk, misdadig medisch experiment met jonge kinderen (en volwassenen), waarvoor in de Code van Neurenberg terecht de doodstraf was opgenomen.
Maar dat mag je in de Tweede Slaapkamer (‘In dit Huis van de Democratie’, de gotspe van het jaar) niet meer zeggen. Want dan slapen de parlementsleden en ministers niet meer lekker. En daar gaat het tenslotte allemaal om.

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Is het geen goed idee om de kinderen vanaf 5 jaar een stevige chemotherapie te geven zodat opa en oma niet aan kanker zullen overlijden?

Steven
Steven
3 jaren geleden

Is het OMT lid al ontslagen en zwart gemaakt bij de media?

Robert
Robert
3 jaren geleden

BLIJF VAN KINDEREN AF.

Jan r
Jan r
3 jaren geleden

Wat de Duitsers niet lukte in WO2 doen ze nu zelf het wordt een drama helaas

Jan r
Jan r
3 jaren geleden

Einstein zou hebben gezegd waar zijn jullie in gods naam mee bezig

Els
Els
3 jaren geleden

Als ze nu eens eerlijk zijn, en eerlijk zeggen op TV Hugo en Rutte. Dit vaccin is in een korte tijd op de markt gebracht. We weten niet hoe de werking op korte termijn of lange termijn uit gaat vallen, we zitten dus nog in een experiment tijd. Dit zeggen ze dus niet, maar waarom niet? Omdat ze dan bang zijn dat mensen deze vaccins gaan weigeren.? Niet bewust maken is iets verbergen.!!!! Ik denk dat we nu wel over de 70% zijn. Dat was hun doel. Oké!! Maar waarom die QR code nog aanhouden.? Jehova en gereformeerden hebben altijd een vaccinaties geweigerd door hun geloof en dat moet ook kunnen . Ik heb nog nooit een pasje gezien. En zeg niet dat TBC of polio enz, enz, niet besmettelijk ziektes zijn. Laat onder ons maar de corona virus rond dwalen. Bescherm de ouderen en mensen met onderliggende problemen.

Dat er is bezuinigd is op de gezondheids zorg personeel en IC bedden. Dat moeten we de burgers niet aanrekenen. Kost het veel geld ja, dat geloof ik, maar deze burgers betalen veel belasting. Want als er naar de EU miljarden kan gaan wat uit de staats kast komt van de burgers. Maar hier in Nederland bezuinig moet worden op de zorg. Dan is er flink wat mis.

Jan Doornbos
Jan Doornbos
3 jaren geleden

Het OMT lid lid bedoelt te zeggen, wij willen dat het volk denkt dat dat zo is. In werkelijkheid hebben we het hier over een bio wapen. ‘Na te zijn ingespoten met de experimentele gentherapie, maakt het menselijk lichaam spike eiwitten aan. Deze eiwitten worden door ons immuunsysteem gezien als indringers, met alle gevolgen. Daardoor ontstaan auto-immuunziektes. Het lichaam gaat zichzelf aanvallen. Als voorbeeld, mensen die lijden aan diabetes of bijvoorbeeld hoge bloeddruk zullen des gevolge veelal te maken krijgen met beroertes en hartaanvallen.’ Krankzinnig geniaal. Immers, de doodsoorzaak lijkt kanker, hartaanval, beroerte etc. In werkelijkheid echter is de explosie aan spike eiwitten de boosdoener. ‘Binnen in onze cellen bevindt zich een mechanisme dat het DNA van beschadigde cellen repareert: het NEHJ (Non Homologous End Joining), een soort EHBO team. Door de aanwezigheid van spike eiwitten in de kern van de cellen wordt de effectiviteit van het NEHJ voor circa negentig procent onderdrukt’. Kortom, we hebben te maken met het meest dodelijke wapen ooit door de mens gemaakt. Dus nogmaals, het gaat niet over vaccineren, her gaat niet over uw en mijn gezondheid. We hebben aantoonbaar te maken met de grootste genocide uit de geschiedenis van de mensheid. Tja, mondkapje, anderhalve meter, door de lucht vliegende virussen ….kotsmisselijk word je er van. Maar goed, dan ben je ook ziek en dat zal onze overheid deugd doen.

Jan
Jan
3 jaren geleden

Gisteren in Hlf8 op TV, ene Stella Salden die gigantisch zat te overdrijven en liegen.
Mevr. zei “dat alleen ongevaccineerden in het ziekenhuis liggen.”
Mevr. riep alle ongevaccineerden om zich alsnog te laten vaccineren…
Mevr. is van het beroepsorganisatie: Nu 91 voor verpleegk. en verzorgenden.

Deze vrouw preekt eigen parochie omdat ze geen arts of professor is. Mevr. Is gewoon “docent” geweest meer niet!
Snap niet waarom Johnny zijn programma laat gebruiken door dit soort mensen. Johnny moet neutraal blijven!

Nodig eens een keer echte professors uit. Mensen als, Dr. Yeadon, Dr. Malone en Dr. Bhakdi.
Dat, zijn pas echte wetenschappers die weten waarover ze praten!
En geen omhoog gevallen docenten.

AardeWerk
AardeWerk
3 jaren geleden

De zogenaamde vaccins zijn een tijdbom, experiment is zwak uitgedrukt, dit is het doelbewust uitdunnen aan de populatie wereldwijd.

NoVax
NoVax
3 jaren geleden

Ouders die hun kinderen laten prikken met dit experimenteel, op termijn dodelijk middel zijn geen knip voor hun neus waard en hadden nooit kinderen mogen krijgen. Als ik weer ‘ns een ouder hoor die hun kind heeft laten prikken dan ontstaat er bij mij een intense diepe haat tegen die persoon, ik zie ze als kindermoordenaars cq kindermishandelaars!

Stop
Stop
3 jaren geleden

25-11-2021 Telegraaf

Gezondheidsraad komt met nieuw advies over Boosterprikken ! Dit advies is bedoeld om de afweer van GEZONDE mensen tegen het virus een oppepper te geven !?

Gezonde mensen !!??? Waarom ??

TINA DIPALMA
TINA DIPALMA
3 jaren geleden

Every time more vaccines are rolled out, the positive cases increased here in New York USA. They keep trying to blame it on the unvaccinated but they are not allowed in any indoor recreational venues, including restaurants, museums, gyms, movie theaters, plays etc. In addition, almost every workplace requires vaccine. It is impossible for the unvaccinated to be the cause of the spread! Many of the fully vaccinated are still contracting the virus and getting very sick and some, hospitalized. Yet, they are insisting more mandates. Natural immunity is completely dismissed. What’s really going on?

bilbo
bilbo
3 jaren geleden

zolang er nog genoeg (uils)kuikens zijn zal deze verschrikking door gaan want dit is het plan waarmee de uitvoerders zijn belast, hier in dit land de demissionaire regering en hun meelopers. Tenzij de bevolking op staat en zegt genoeg is genoeg.

Elise
Elise
3 jaren geleden

Ik ben momenteel de serie la valla(uitgebracht 2020) aan het kijken en deze serie is angstvallig realistisch wat er nu gebeurt. Experimenten op kinderen om een vaccin te ontwikkelen voor het norovirus.

Icksy Nixx
Icksy Nixx
3 jaren geleden

Het gegeven dat je jezelf “kinderarts” mag noemen betekent niet dat je dan “dus” ook een goede kinderarts bent. Nog niet zo heel lang geleden pleitte deze dokter Karoly Illy nog sterk voor het “vaccineren” van kinderen vanaf vijf jaar in één van de “praatprogramma’s” van de nederlandes MSM. Nu krabbelt hij terug. Gelukkig maar voor de kinderen. Ik vermoed dat Karoly Illy inmiddels ook inziet dat hij aan de “verkeerde” kant staat. Zijn huid redden zonder gezichtverlies. Dáár is dokter Karoly Illy mee bezig.

1/4 piet
1/4 piet
3 jaren geleden

Aanschouw het begin van de ontkennende fase…ik wist het niet!

Anna
Anna
3 jaren geleden

Wat een lulfiep die Illy. Sorry maar moest er even uit. Dat mensen nog in dit soort verhalen trappen. Ongelofelijk.

Stop
Stop
3 jaren geleden

25-11-2021 ED

Toevallig !?

Nieuwe variant opgedoken !

Snel weer iedereen angst aanjagen !?

Trr
Trr
3 jaren geleden

Ik erger mij mateloos aan de omhoog gevallen BN-ers die hun domme inhoudsloze mening willen opdringen op anderen.
Moet wij ons laten vaccineren alleen maar omdat een bekende dat zegt?
Schoenmaker blijf bij je leest!
Moeilijk, hè…

nico
nico
3 jaren geleden

Eindelijk weer iemand wakker geworden en dat in goedemorgen Nederland.

Chajen
Chajen
3 jaren geleden

BLIJF VAN MIJN KINDEREN !!!!!!!!!!!
Wij lachen er soms om ons weg te trekken uit de maatschappij en terug van de natuur beginnen te leven maar het komt nu echt wel heel dicht liever dat dan deze gifspuit de vuile satanische rotzakken

salvar
salvar
3 jaren geleden

ze moeten niet meer praten over injecties voor wie dan ook.
ze moeten praten over hoe ze het zootje bij de regering weg krijgen.
onmiddellijk stoppen met spuiten.

Sr. Gerard
Sr. Gerard
3 jaren geleden

Er is geen data over kinderen van 5 total 12, maar die gaan ze in de komende 5 jaar verzamelen.

Página 11, 3e alinea: https://www.fda.gov/media/153409/download

Geen schaap
Geen schaap
3 jaren geleden

Japan is gestopt met het prikken na onderzoek van vervuilde vaccins. Inmiddels is daar het virus uitgemuteert en compleet verdwenen. Bravo, Japan !

Elise
Elise
3 jaren geleden

Waar ik me steeds aan irriteer/19 maandenlang: men praat over mensen alsof ze producten zijn. En nu we zeker weten(door onderzoeken), dat er geen bal van klopt zijn mensen wegwerpproducten geworden. Mensen die slachtoffer worden van het vaccin worden als bijkomend resultaat gezien/kinderziektes noemt men dat in de bedrijfswereld. Als dit bij een echt product gebeurde in een nieuw/bedrijf, dan zou men dat meteen oplossen. En dat is nou precies het probleem: niemand is verantwoordelijk en het geld is al binnen in het bedrijf. Niemand die het goed controleert, maar wel de mensen controleert. Een krankzinnige situatie, waar iedereen zich grote zorgen om moet maken.

Inder
Inder
3 jaren geleden

India heeft een vaccin genaamd de Covaxin. Dit is laatst goedgekeurd door het WHO. Ze deden er wel erg lang over. Waarschijnlijk hebben ze de fabrikant gedreigd grafeen-oxide erin te stoppen ivm goedkeuring.
Deze Covaxin wordt nog op de traditionele manier gemaakt (dus geen mRNA) begreep ik.
Hier wat meer info: https://www.lifesitenews.com/news/745139/

JoeRi
JoeRi
3 jaren geleden

Er is weinig bekend over de veiligheid omdat het amper veilig is ! Er is ondertussen veel bekend over de onveiligheid van de injecties omdat er een hoop verschrikkelijke bijwerkingen ondertussen bekend zijn, dit “vaccin” heeft al meer doden en schadelijke bijwerkingen op zijn naam staan dan alle andere vaccins bij elkaar de afgelopen 20 jaar , hou op zeg, gebazel !!!!

Ellis
Ellis
3 jaren geleden

Zijn we nog te redden ? In Twente niet !!!
Bij de Lidl IEDEREEN gemuilkorfd. Ik was de enige zonder en het was druk. Word er moedeloos van. Wat een DOM volk ! Wat een DUFFE SCHAPEN !!

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

nooit het lef gehad om “de maatregelen”aan de kaak te stellen.
je verdient dan te titel niet.

Leo Knotter
Leo Knotter
3 jaren geleden

De prik campagne ‘voor’ covid is een misdaad van het hoogste caliber. Er is weinig bekend over de vaccinate en de gevolgen, hoe bedoel je? 50 pagina’s met bijverschijnselen zijn bekend waarvan groot deel ernstig tot zeer ernstig en de dood ☠ tot gevolg na 2 jaar. Het serum is een biologisch wapen en er speciaal voor gemaakt om de wereld bevolking terug te dringen van zo’n 7 miljard naar 550 miljoen. Ja, dan moet ook jij dood minister, staatssecretaris, Kamerlid, politie agent die er voor zorgen dat ‘The Great Reset’ wordt uitgevoerd en gecontroleerd net als alle schapen die hun kop in het zand steken. Nou die laatste groep kan helemaal onder kruipen daar komen toch blijvend terecht. Alleen de mensen die alles door hebben wat de WEF met Claus Schwab, Kill Gates en Soros en nog veel meer hebben ook pech tenzij op tijd aan de noodrem wordt getrokken door hen die daarvoor de macht en kracht hebben en nog steeds te veel aarzelen….

Ellis
Ellis
3 jaren geleden

En al die schapen sleuren ons mee de afgrond in.

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
3 jaren geleden

Relatief is dan vet gedrukt zeker?

Marianna
Marianna
3 jaren geleden

vanmorgen al weer 3 ambulances in de buurt

David Mills
David Mills
3 jaren geleden

Het terugkrabbelen is begonnen. De straatjes worden schoongeveegd.

Erik
Erik
3 jaren geleden

‘Er is relatief weinig bekend nog over de veiligheid van het vaccin.’

Even na denken,

relatief = in betrekking tot andere dingen , tot wat ? bekend bij deze persoon ? bij de regering in wat ze voor houden aan de bevolking ?

bij wetenschappers ? welke wetenschappers ?

Het is mij idee dat er heel veel bekend is. Bekend bij echte wetenschappers.

Conclusie .
Deze persoon deelt dus mede dat ze met gebrekkig inzicht aan het werk zijn .

Wow
Wow
3 jaren geleden

ah juist,.. dus omdat er veel ongevaccineerden volwassenen zijn gaan ze daarom maar de kinderen de gifspuit toedienen. Dus diegene die vertrouwen op de natuur (God) zijn de schuldigen,.ah ja,…maar over welke God hebben we het eigenlijk,..die van Hugo??

LeukeGast
LeukeGast
3 jaren geleden

Dat het niet veilig is weten we al, de bijwerkingen rijzen de pan uit.
De cijfers liegen er niet over:
“102.000 gemelde symptomen inzake zenuwschade bij Lareb. Weer 2000 erbij dus deze week. Vraag is hoe hoog de teller moet komen voor er iemand wakker wordt

ben het zat
ben het zat
3 jaren geleden

Dat kinderen gevaccineerde worden hangt af van hun ouders, indien zij dat doen, zullen hun kinderen daar erg onder lijden.
Waarom informeren deze ouders niet eerst goed van wat er speelt.
Als je nu al kijk wat er aan schade is enorm, wat snappen deze mensen nou niet.
Is het de angst, de naïviteit,domheid.
onder welke steen komen zij vandaan.

Dave
Dave
3 jaren geleden

Ehhh.. heeft hij echt gezegd aandoen? Dat zegt dan toch al genoeg voor al die mensen die wel gevaccineerd zijn?

cobes
cobes
3 jaren geleden

hugo de jonge weet donders goed dat deze vaccins niet veilig zijn , tenslotte werkt zijn broer en zijn ook daar, die hebben hem echt wel verteld dat dit gevaarlijk is . maar er moeten doden vallen dat is door de WEF bepaald en daar zijn rutte , dejonge, grapemaker en het koninklijke huis lid van dus doen ze daarin mee. er zijn ook al ministers en dergelijke over de hele wereld gevaccineerd, alleen hebben die een nep vaccin gehad dat is ondertussen ook al naar buiten gekomen. de mensheid wordt vermoord , dus wordt wakker en neem geen prikken meer en ook geen pillen hier tegen.

Edje
Edje
3 jaren geleden

Het valt me op dat in de landen waar de spuiten worden gezet op basis van mNra en spike eiwitten (Pfizer, modern, Astra, Janssen) het helemaal verkeerd gaat qua bijwerkingen. Er is geen keuze van een vaccin dat traditioneel is ontwikkeld (inactivated vaccins zoals hepatitis, hondsdolheid, polio) zoals bijvoorbeeld: Sinopharm
Waarom geen keuze voor deze vaccins Hugo? Nee, want deze vaccins staan niet op de agenda van het WEF, want stel je voor dat het volk er beter van zou worden

Qrankjorum
Qrankjorum
3 jaren geleden

Cijfers zeggen natuurlijk iets maar lang niet alles. Hoeveel procent ongevaccineerd/gevaccineerd komt in het ziekenhuis te overlijden? Hoeveel procent ongevaccineerd/gevaccineerd in het ziekenhuis/IC heeft onderliggende medische problemen? En welke medische wetenschappelijke onderzoeken zijn er bekend over de booster? De booster is niet hetzelfde als de eerste 2 prikken. De booster is daarom mijn inziens wéér een experiment…

Dingerydoo
Dingerydoo
3 jaren geleden

die ouders zijn echt compleet de weg kwijt als ze een kind deze rommel laten inspuiten. Het is niet nodig voor <75jarigen.(daarboven waarschijnlijk ook niet)

Kundalini
Kundalini
3 jaren geleden

Wat is het verschil tussen een kind en volwassene wat betreft schade en bijwerkingen?

Tom Poes
Tom Poes
3 jaren geleden

Deze vaccins bevinden zich in het experimentele stadium. Het is schandalig dat deze dus zo maar vrijgegeven zijn, ik verdom het PROEFKONIJN te zijn voor duivelse figuren, regeringen en instanties.

Liefde overwint alles
Liefde overwint alles
3 jaren geleden

Weerloze kinderen inspuiten? Die zich niet kunnen verdiepen in wat er allemaal speelt? En dan deze gevaarlijke gentherapie adviseren aan de kinderen met een mindere gezondheid? Oftewel die ook minder bestand zijn tegen de gevaarlijke spike-eiwitten en grafeenoxide?

Journalisten, nieuwsreporters, politie: Onderzoek de cijfers! Jullie willen jullie eigen kinderen toch niet dood vinden in je bed, of met ernstige schade als verlamming, blindheid of doofheid!
Ja, je zult misschien je baan of inkomen kwijtraken, maar wat is nou erger: Je kinderen verliezen of je baan?

Back to top button
144
0
We lezen graag je reactie!x