Als je één dezer dagen een ‘oppepprik’ tegen corona gaat halen, is de kans zeer groot dat je DNA-fragmenten van de poepbacterie ingespoten krijgt.
Genoomexpert Kevin McKernan laat weten dat in Pfizer-batch FL8095 een DNA-fragment van de E. coli-bacterie is gevonden.
Eerder bleek uit een studie van McKernan en zijn collega’s dat coronavaccins grote hoeveelheden plasmide DNA bevatten. Het gaat om miljarden tot honderden miljarden DNA-moleculen per dosis. Ze ontdekten dat alle vaccins de maximaal toegestane concentratie DNA-restjes overschreden met een factor 188 tot 509.
6,327 base pair fragment from E.coli. Same lot pic.twitter.com/K0JyGiWSuE
— Kevin McKernan (@Kevin_McKernan) September 28, 2025
Kankergroei
Voor de meeste mensen komt het als een schok dat er nooit klinisch onderzoek is gedaan naar de vaccins die je hebt genomen, aldus McKernan.
Hij zei ook dat DNA-fragmenten in de vaccins het cytoplasma van een cel binnengaan met behulp van de lipide nanodeeltjes en het cGAS-STING-pad kunnen overstimuleren. Overmatige activatie van dat pad kan kankergroei bevorderen, waarschuwde hij.
Laboratoriumrat
“The gift that keeps on giving. Nu is er zelfs een fragment van het DNA van E. coli aangetroffen in een batch van Pfizer,” merkt neuroloog Jan Bonte op.
Dit is dus niet van de plasmide waarmee het vaccin wordt gemaakt, maar van de bacterie zelf, licht hij toe.
Wat zijn de gevolgen van DNA van E. coli dat rond gaat zwemmen in het cytoplasma van je eigen cellen? Bonte: “Ik heb werkelijk geen idee. Want dit hebben we nog nooit gedaan. U bent dus de laboratoriumrat waarin de gevolgen op de langere termijn onderzocht gaan worden. Altijd fijn, zo’n spuitje met verrassingen.”
Begin 2021 beweerde professor Marjolein van Egmond van het Amsterdam UMC nog: “Het DNA in je celkern zit in een veilige kluis.”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.







Romney-familie koopt stemcomputers op (video)
Deense overheid doet schokkende ontdekking over vaccin dat Gates aan Afrikaanse baby’s geeft
Zeer schokkend: Nieuwsuur ‘onthult’ banden tussen FVD en het WEF
Voormalig FBI-agent: Epstein-bestanden wijzen op internationale inlichtingenoperatie
Saoedische krant ontmaskert roofzuchtige families die uit zijn op wereldheerschappij. Dit zijn ze
Duitse longarts: Corona-aanpak is ‘misdaad tegen de menselijkheid’
Professor legt glashelder uit waarom nepnieuws vooral een nepprobleem is
France 24: Goldman Sachs en de ‘inside job’ in Europa (video)
Beelden tonen geïsoleerde Braziliaanse indianenstam