Zorgminister Kuipers heeft als bestuursvoorzitter van het Erasmus MC de transparantieregels aan zijn laars gelapt. Onder zijn voorzitterschap werd minstens één keer de wet overtreden.
Daarnaast is gebleken dat bedrijven invloed hebben op medische wetenschappelijke publicaties, wat in strijd is met principes van onafhankelijkheid, meldt Follow the Money.
Bedrijven trakteerden artsen op dure reizen naar het buitenland. “Alsof je gekocht wordt door de industrie.” Denk ook aan zwijgclausules en verborgen betalingen. Een arts van het Erasmus MC kreeg 800 euro voor een lezing van 20 minuten.
Ernst Kuipers neemt het niet zo nauw met de wetenschap nee? https://t.co/uiyDYG561q pic.twitter.com/hcoWKwKLxB
— Marianne Zwagerman (@mariannezw) November 5, 2022
Ernst Kuipers sjoemelt al jaren?
“Ernst Kuipers neemt het niet zo nauw met de wetenschap nee?” twittert columnist Marianne Zwagerman.
BVNL-bestuurslid Hans van Tellingen merkt op: “Veel mensen hebben het over ‘Sywert’. Maar dat is klein bier. De medische en politieke wereld is intens frauduleus. Hugo de Jonge raakte miljarden kwijt. Ernst Kuipers sjoemelt al jaren?”
Eén van de meest corrupte landen ter wereld
“Het verbaast me niks,” reageert neuroloog Jan Bonte. “Ik heb in Rotterdam gewerkt in het Ikazia, en heb wel eens wat opgevangen over wat voor een man Kuipers is. Zijn wil is wet, en [hij is] in de overtuiging dat hij God zelf is. Dat past prima in de D66-kliek, die allemaal die overtuiging hebben.”
FVD-Kamerlid Pepijn van Houwelingen stelt vast: “Nederland is onder leiding van het kartel één van de meest corrupte landen ter wereld geworden.”
Monsanto en Bill Gates zetten Kenia onder druk om verbod op genetisch aangepaste zaden op te heffen
George Soros maakt zeer opmerkelijke move: wat is hij van plan?
‘Bezoeken buitenaardse wezens de aarde? Zeker weten’
‘Heel veel mensen liggen nu 3 meter onder de grond door de vaccinaties, dus daar is niks grappigs aan’
Europarlementariër: ‘De Europese Unie heeft de inflatie-explosie zélf veroorzaakt’
Video: Elon Musk geeft ‘journalist’ een lesje in complottheorieën
Moet je straks verplicht je huis ‘verduurzamen’? Luister naar het antwoord van de staatssecretaris
Big Pharma: Jullie moeten ons ‘miljarden’ geven voor coronavaccin
Oud-generaal Michael Flynn spreekt Nederland toe: ‘De hele wereld staat achter de boeren’