Straling

Opnieuw onverklaarde sporen van radioactief jodium gemeten boven Noorwegen

Help anderen door deze info met jouw kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Begin deze maand zijn opnieuw sporen van radioactief jodium gemeten in de lucht boven Svanhovd in het noorden van Noorwegen.

Naast jodium-131 zijn er geen andere radioactieve isotopen gemeten, aldus Astrid Liland van de Noorse autoriteit voor stralingsbescherming NPRA.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Het is de tweede keer deze winter dat er radioactief jodium is gemeten boven Svanhovd.

Verdwenen

In januari werd op sociale media geclaimd dat de Russen een nucleair wapen hadden getest bij Nova Zembla. Er is echter geen bewijs voor een dergelijke wapentest.

Kerngeleerde Nils Bohmer zei dat het erop lijkt alsof ergens onophoudelijk straling lekt.

“Jodium-131 heeft een halveringstijd van acht dagen, dus de isotopen die in januari zijn gemeten, zijn al lang verdwenen,” legde hij uit.

Finland

Ook uit data die in Finland zijn verzameld kan worden afgeleid dat ergens radioactieve straling lekt.

Eind februari detecteerde de Finse stralingsautoriteit jodium-131 in Rovaniemi. In diezelfde periode hebben de Noren geen sporen van het isotoop gemeten.

Het is nog altijd niet duidelijk waar het radioactieve jodium-131 precies vandaan komt. Sporen van het isotoop werden in januari voor het eerst gemeten in het noorden van Noorwegen.

Grote delen

Kort daarna werd het isotoop ook gedetecteerd in de lucht boven grote delen van Europa, eerst boven Rovaniemi in Lapland.

In weken erna werden kleine hoeveelheden radioactiviteit gemeten in Polen, Tsjechië, Duitsland, Frankrijk en Spanje.

[Barents Observer]

Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek

Interessant

0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

16 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Danny
Danny
9 jaren geleden

Zou het kunnen dat dit radioactief jodium gesproeid wordt door vliegtuigen???!!!

rasecht berensiroop
rasecht berensiroop
9 jaren geleden

Space Scientific Politics and Monetary Systems
Exopolitics.org. EU/BE/FL : Space Defensie

of door welke defensievliegtuigen rondgestrooid boven de burgers,

Aradhel
Aradhel
9 jaren geleden

Radioactieve slok (= jodium 131 pil) is de behandeling voor een overactive schildklier (hyperthyreoidie). Je gaat er niet (meteen) aan dood, maar als je pech hebt, zoals ik in 2009, houd je schildklier er helemaal mee op en moet je aan de schildklierhormoon/thyrax, in mijn geval euthyrox. En zonder schildklier kan je niet leven. Thyrax wordt niet meer gemaakt btw, en is het wachten tot ze met de andere varianten ook stoppen. En zo kom je ook van een heleboel mensen af…

trackback
Eindtijdberichten en ander opvallend nieuws, verzameld door: Arie Goedhart | Silvia's Boinnk!!!
9 jaren geleden
Elise49
Elise49
9 jaren geleden

Iets te maken met de Noord-Pool? Wat is men daar aan het doen(technologie)? Of wat gebeurt daar(natuur)?
Isotoop=radioactiviteit=radioactief verval=radio isotopen.(lees brede uitleg over isotoop) Men maakt gebruik van iriserende wolken(carona), die de paarse/violet/parlemoerige kleuren geven in de lucht. Zoals een regenboog/regenboogslang=aido-hweda
(Aido-Hwedo/mythologie verhaal over een complete niburu/switch van de aarde) de slang(magma(complexe silica) in aarde) eet ijzeren staven om aarde stabiel te houden. De staven die nu gezien worden bij vulkanen?
Kircher diagram(heeft 72 punten)=cabala=kennis/werking over alles/aarde/zon,maan en sterrenhemel. Middelpunt is de zon.
Nr72/1= Kalo=afval van ijzer. Kaleren=het ijzer van het ruwe zuiveren. Kalotje=keppeltje van de paus/joden/woestijnvaders(ouden/wijzen) etc. Kal=zodiac=zon/maan en sterrenkalender/cycli’s)/=wheel diagram. Dit is het bewijs van een eeuwenoude agenda/switch aarde, die in verschillende tijdperken al een keer gebeurt zijn. Punt 1 staat voor begin/nieuw tijdperk.
Als de aarde van binnen opwarmt/de kern, dan kan technologie het reduceren door reductie/redox reactie(kalomel) Het opwarmen kan door de zonnecycli/winden etc./kosmos veroorzaakt worden.
Zoals elk tijdperk een storm/oppergod(een niburu/switch veroorzaakt) heeft gehad, hebben we die nu ook. En dat is Jahweh/Saboth/Jezus.
Namen oude tijdperken: El/Baal/Zeus/Thor/Adad/Rudra/Indra et/Aida Hweddo etc.
Deze god staat voor: Zowel het goede als het slechte in 1. Wind, bliksem, donder. Oorlogsgod onder mensen. Of te wel: orde uit chaos/uit chaos weer orde. Op alle vlakken.(natuur/mensen/systeem etc)
Het systeem waarin wij leven wordt telkens aangepast/gestuurd aan natuurlijke omstandigheden. Het leegtrekken van grondstoffen/zonnecyci’s/kosmos heeft gevolgen voor de slang(magma in aarde) en wordt weer door ons aangevuld door ijzeren staven/kernenergie? Maar ja, dat houdt ook een keer op als het ijzer op is. Dan krijg je vuur, maar de natuur zorgt ervoor dat het met water weer geblust wordt.(zondvloed) Het plus en min verhaal. Koud(blauw) versus warm(rood) verhaal.
De huidige wereldmacht kun je verdelen in blauw versus rood. West(blauwe vlag VS/EU etc) versus Oost(Russisch/china/rode vlag/symbolen). Aan de top=1 groep. Alle landen hebben de agenda 21/30 ondertekend.
1ste agendapunt= aarde in zoveel mogelijke staat terugbrengen. Waarom?
1. We zitten nu in de laatste periode van de 11 jarige zonnecyclus. Deze valt samen met het omkeren van het magnetisch veld.(waarschijnlijk heeft men/technologie/kunststerren etc is al eeuwenoud) er heel lang ervoor gezorgd, dat dit zo min mogelijk problemen gaf) Door het voeden van de slang/magma.
2. Het is bekend dat de zee/het peil jaarlijks hoger wordt en door de stormen/hoog water zal het land/zoet water gaan verzilten. En dus problemen geeft. Voedselproductie/overstroming etc.
3. Plekken die juist gaan ver/opdrogen. Voedsel en waterproblemen.
Door al die weersveranderingen krijg je migratie.(niet alleen door oorlog als basisoorzaak) Bij Zuid Amerika en Afrika zie je dit al jaren door droogte/armoede. Men trekt naar het Noorden.(zie liedje Pal norte van calle 13).
Waar zitten we dus in? In een gevecht tussen de natuurwetten/technologie. Natuurwetten winnen altijd.
Vandaar dat de Hopi indianen de mens adviseert om op het lage pad te blijven(onder de natuurwetten), want hebzucht/onnatuurlijke groei etc zorgt uiteindelijk voor totale vernietiging.
Verzilting(werking/oorzaak) was al bekend bij de sumerisch/akkadische culturen. zie verhalen koning van de hemel/hemelstier/stormgod etc.
Kortom: alles kun je terug halen/ontdekken via de oudheid. Alles staat in verbinding met elkaar.
Voorspelling van mij uit: het zal steeds harder gaan waaien, mede door convectie(warm en koud volgen elkaar steeds sneller op), die voor wervelwinden zorgt. Tijdje geleden hier een bericht over geweest(Afrikaanse stam en feeencirkels) Volgens hen komt het door de draak/slang(magma) onder de grond, waarvan zijn adem(waterdamp) voor die cirkels zorgt. Convectie kan in alle lagen voorkomen. Ook onder de grond.
Dit is de draak/slang, die op de wk2018 poster van Sint-Petrusburg staat. Petrus met 2 sleutels(geloof). 1 om de hemel te openen. 1 om hem weer te sluiten.(technologie). Het geld voor technologie wordt bijeen gebracht door voetbaltoernooien/grote evenementen/bekende sterren.
Het hele huidige gebeuren kun je plaatsen in het Joris en de draak verhaal. Via ijzer(het zwaard) en spiegels(het schild) probeert men de draak te verslaan.
De rothschilds(hetzelfde schild als Sint Joris) zullen dus nooit bestraft worden, want zij voeren de agenda/dit joris en de draak event uit. Rothschilds via het financiële gedeelte. De paus via geloof gedeelte(islam/jodendom/christendom vallen allen onder stamvader abraham). De wetten(stam levi)/handelsverdragen/vrijmetselarij(is hoofd beroepen/smid/smith bv.) etc via stammen Israel. Koningen en andere machthebbers/bestuurders/bloedlijnen van landen zitten weer daar weer onder. Immers het geldsysteem bepaalt/stuurt de agenda. Zie ook de ridder/ordes die onder Sint Joris vallen. Ons koningshuis dus ook. Amerfoortse orde. Zo ook de engelse. en Beierse.
Het is all in the game.
Waarom is die hemelstier/god zo belangrijk? Lees alles over taurus/tau/tow/t=letter x oud alfabet etc. T staat voor wisselstroom.(denk aan omkeren van de polen)
Tau wiskunde: deler functie/gulden snede/stoptijd in processen/Kendallstau in statistieken/Tesla formule/Tau, een voorgestelde cirkel constant gelijk aan 2 pi. Tau is ook een knikker=aarde/bol.
Symbool voor T: kruis(x, +etc), het kruis van Jezus. Het cirkeltje is weer rond. De slang/draak, die in zijn eigen staart bijt.
De gevolgen van de agenda: afbraak op sociale vlakken, mede door het stoppen/verminderen van wereld economische groei(grondstoffen geraken op)/weersomstandigheden/migratie/minder goede oogsten/water vervuiling(verzilting/chemie/toevoegen van druk etc). Oorlog, want elk land moet minderen/inleveren/krimt in etc.
Bij dit afbraakproces(natuur/mensen systeem) is het zaak om menselijk te blijven. Dat kun je doen om de juiste invulling te geven/te nemen. Zowel in het systeem, als onder mensen zelf. Je moet gaan schikken/delen. Er zit niks anders meer op. Het grote plaatje=heftige natuurfenomenen op aarde tegengaan.
En dan klopt de Hebreeuwse bijbel dus wel. 7 zegels/nemenis(zwarte zon/hemelstier)/heftige weersomstandigheden etc. Het verhaal begint bij de schepping en eindigt ermee. Het is in wederkerende tekst geschreven. Een begin en een eind en van eind naar een begin.(de slang die in zijn eigen staart bijt/niburu) Gebaseerd op natuurwetten/fenomenen. De 7 plagen ontstaan door natuur veranderingen.
Je kunt dit alles ontkennen(eeuwenoude agenda/kennis)of alles als gehele waarheid zien. De waarheid zit altijd ergens in het midden. Met andere woorden: een gedeelte doen we zelf en het andere gedeelte is natuurlijk.

Lucie
Lucie
9 jaren geleden

Vandaag weer mooie lucht maar wat denk je,komen die rot vliegtuigen weer massaal over en laten grote strepen achter.Dus de lucht wordt weer melkwit en dan weet je dat je weer gif binnen krijgt.
Wat voor tuig is dat die dit bijna dagelijks flikken?
Ze krijgen die rotzooi toch zelf ook binnen of hebben ze er iets tegen waardoor zij niet ziek worden?
Denk je een stralend zonnige dag te krijgen wordt de lucht langzaam steeds dichter.

Faye
Faye
9 jaren geleden

Ik zou me er niet druk om maken, onze ruimtebroeders weten precies waar de geesteszieken mee bezig zijn. Elise gelooft nog in het feodale nazi systeem, maar we krijgen vrije energie en niemand hoeft nog te werken, alles wordt voor ons gedaan met vrije energie. Maar ik begrijp ook aan sommige reacties te lezen dat de halsstarrige kortzichtige oogkleppers hier met hun pet niet bij kunnen en dus bestaat het niet voor ze, want ze blijft maar hakken in die oude tijd.
En mocht er nog vuil werk zijn, wc’s schoonmaken, vuil ophalen etc. kunnen die feodale nazi’s die zo dol op de baas spelen waren en het gepeupel zo graag klein wilde houden, zo hun gevangenisstraf tijd volmaken.
Wel onder toezicht natuurlijk, want we weten dat ze voor geen cent te vertrouwen zijn.
Als je niet heel achterbaks twee gezichten hebt kun je nooit zo rijk en dus hoog komen.

Back to top button
16
0
We lezen graag je reactie!x