Tot zondag wordt de jaarlijkse Bilderbergconferentie gehouden in het Oostenrijkse Telfs-Buchen. De Rijksvoorlichtingsdienst bevestigde dat minister-president Mark Rutte en prinses Beatrix aanwezig zullen zijn.
Andere vooraanstaande Nederlanders die hun opwachting maken zijn Ben van Beurden van Shell, minister van Financiën Jeroen Dijsselbloem, DNB-president Klaas Knot, Louise Fresco van de Wageningen Universiteit en professor Victor Halberstadt. Het was prins Bernhard die in 1954 het initiatief nam voor de eerste bijeenkomst. Het geheime karakter van de bijeenkomsten is al jaren een voedingsbodem voor complottheorieën. Er wordt bijvoorbeeld gefluisterd dat de Bilderberggroep uit is op wereldheerschappij.
Laten we eens kijken wat de Cubaanse oud-president Fidel Castro in 2010 te melden had over de Bilderbergconferentie. Hij schreef in de krant van de Cubaanse Communistische Partij Granma dat het een wereldwijde samenzwering is met het doel de mensheid in een ‘nucleaire holocaust’ te leiden.
Hitler
Volgens Castro is ‘Hitler, het beest, gecreëerd door hen die vandaag deelnemen aan de bijeenkomsten van de Bilderbergclub’. De samenzwering heeft de muziekzender MTV in het leven geroepen als ‘perfecte machine voor hersenspoeling’ om de jeugd te verleiden tot hedonisme en ongeremde consumptie.
Castro suggereerde dat de esoterische Frankfurter Schule in de jaren vijftig met de familie Rockefeller rockmuziek populair maakte om de aandacht af te leiden van burgerrechten en sociaal onrecht.
Beatles
“De man die ervoor moest zorgen dat de Amerikanen de Beatles leuk zouden vinden was Walter Lippmann zelf,” schreef Castro, waarmee hij verwees naar een politieke filosoof die in 1974 kwam te overlijden. “In de Verenigde Staten en Europa werden rockconcerten gegeven om de groeiende ontevredenheid onder het volk een halt toe te roepen.”
Volgens Castro heeft de Bilderbergconferentie de Beatles en New Age gebruikt om de massa’s af te leiden van politieke thema’s. Hij baseert zich op het boek The Secrets of the Bilderberg Club uit 2006 van Daniel Estulin.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Hoogste militair van Nederland sluit niet uit dat onze kinderen Zelensky’s gehaktmolen in worden gestuurd
VatiLeaks-schandaal brengt Vaticaan ernstig in verlegenheid
Kamerlid Fleur Agema maakt zich boos: ‘Een prikplicht? Bizar!’
De vrouw die in 1894 claimde dat ze Mars had bezocht. Dit is wat ze daar zag
Conclusie na 30 jaar: “We zijn er met zijn allen ingeluisd door de farmaceutische industrie”
‘Het lijkt erop dat één van de grootste politieke (deep state) terreurorganisaties afgelopen weekend is weggevaagd’
Bijna-doodervaring: “Ik wist dat ik daar definitief een grens zou overgaan, en toch wilde ik er heel graag heen”
1 op de 5 kinderen is hoogsensitief: “Wij beleven alles veel intenser”
Zo bestrijd je kanker het best