Het occulte politieke establishment doet er alles aan om de misdrijven van Joe Biden te verdoezelen omdat het koste wat kost aan de macht wil blijven. Dat heeft oud-voorzitter van het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden Newt Gingrich gezegd.
Hij zei op Fox Business dat het establishment – de mensen die naar Harvard en Yale en Princeton gingen, de mensen die bij Skull and Bones horen – een gemeenschappelijk doel hebben: de macht over het Amerikaanse volk behouden.
Ze zien dat steeds meer Amerikanen de corrupte elite spuugzat zijn, aldus Gingrich. Hij voegde toe dat de effectieve boycot tegen woke bedrijven als Target en Anheuser-Busch een voorbode is van wat er gaat komen.
NEWT GINGRICH: “The folks who belong to Skull & Bones, all of those people are united… to retain power over the American people. They are watching a steady upsurge of Americans who are sick and tired of a corrupt elite that’s trying to do things.” pic.twitter.com/qSqRIXwYf8
— Benny Johnson (@bennyjohnson) June 6, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Wanhopig
Gingrich zei ook dat de aanklacht tegen Trump een politieke afrekening is om te voorkomen dat hij wordt herkozen.
“Dankzij het Durham-rapport weten we dat vrijwel alles wat er gezegd is over Donald Trump een leugen was en helaas is vrijwel alles wat er gezegd is over Joe Biden de waarheid.”
“En toch houden de FBI, het ministerie van Justitie en de inlichtingendiensten hem de hand boven het hoofd. Dat is omdat het linkse establishment onder vuur ligt en de macht kwijtraakt, en wanhopig probeert aan de macht te blijven,” zei hij.
Donkere dag
Trump wordt verdacht van 37 misdrijven, waaronder het achterhouden van documenten en het tegenwerken van een strafrechtelijk onderzoek. Dat blijkt uit rechtbankstukken die openbaar zijn gemaakt.
De oud-president zei dat de ‘wrede vervolging een aanfluiting is van gerechtigheid’.
De huidige voorzitter van het Huis van Afgevaardigden, Kevin McCarthy, heeft laten weten dat hij de aanklacht tegen Trump ‘een donkere dag’ vindt voor de Verenigde Staten.
De enige manier waarop het linkse establishment aan de macht kan blijven, is door continu aan te vallen, zei Gingrich nog.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Er is iets heel vreemds aan de hand in de ziekenhuizen
Zonnestormen ongevaarlijk voor mensen
Het verdienmodel van de zorg draait om ziekte. Deze arts houdt vurig pleidooi tegen ons zieke systeem
Rusland verbiedt import en productie van ggo’s: “Onze producten blijven schoon”
Simone Kerseboom: de WHO moet worden opgeheven in plaats van nog meer macht krijgen
Klimaatactivisten Extinction Rebellion weten bedroevend weinig over klimaat. Zo erg is het gesteld
Amerika gebruikt op 8 november stemcomputers die gelinkt zijn aan George Soros
VIDEO: Rijden op lucht met de AIRPod-auto
Revolutie door Schuld: hoe de financiële elite de macht heeft weten te krijgen over de samenleving