Mijn 32-jarige stiefzoon Benjamin is op 14 maart gedood door het vaccin van Johnson & Johnson, zegt Pamela Goodman in een emotionele video op Facebook. Binnen 12 uur na de inenting kreeg hij een hartstilstand.
“Wij willen niet dat er nog meer mensen sterven. Benjamin zou niet gewild hebben dat er nog meer mensen zouden sterven,” stelt Pamela. De lijkschouwer heeft aangegeven dat de doodsoorzaak onduidelijk is, verandert zijn telefoonnummer, wil ons niet te woord staan en wil ons geen toxicologisch rapport doen toekomen, voegt ze toe.
Gezonde mensen vallen bij bosjes dood neer
“De mainstream media berichten niet over deze sterfgevallen en deze zeer ernstige bijwerkingen,” zegt Pamela geëmotioneerd. “Dit gaat niet alleen over Benjamin, maar over de hele mensheid. Hij zou nooit gewild hebben dat iemand een experimenteel vaccin zou nemen dat sterfte of blijvend letsel kan veroorzaken.”
De mainstream media informeren mensen hier niet over, benadrukt Pamela. “Je moet graven, graven en nog eens graven om iets te vinden en zelfs dan word je voor gek versleten. Gezonde mensen vallen bij bosjes dood neer, als gevolg van bloedstolsels. Alles wordt weggemoffeld.”
Mensen moeten wakker worden
“Dit is afschuwelijk, dit is misdadig, dit is moord. Mensen moeten wakker worden en zich uitspreken.”
Benjamin liet zich op 13 maart vaccineren. Kort na de vaccinatie kreeg hij hevige hoofdpijn en voelde hij zich ziek. ’s Nachts had hij last van hoge koorts en rillingen. Rond 4 uur werd zijn verloofde wakker omdat hij begon te stuiptrekken. Ze belde 112 toen hij een hartstilstand kreeg. Hulpverleners probeerden hem tevergeefs te reanimeren. Hij werd met spoed overgebracht naar het ziekenhuis, waar hij werd doodverklaard.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






‘Deep State Dick’ Schoof haalt zich woede op de hals door motie niet uit te voeren: ‘Hij is een dictator!’
Gideon van Meijeren sprak niet over bezetten van Tweede Kamer: ‘Een slordig geknutseld filmpje’
Drie overlevenden 9/11 ‘gered door geesten’
Must see: “Ik ben in Syrië geweest. Onze media liegen over wat daar gebeurt”
Wormgat of onzichtbaarheidsmantel? Wetenschappers creëren ‘poort’ die magnetische velden onzichtbaar maakt
Gideon van Meijeren roept minister Kuipers op RIVM te dwingen om vaccinatiedata vrij te geven
‘Time warp’ ontdekt bij Area 51. Deze onderzoeker baart opzien in Las Vegas
Zorgminister Kuipers hijst de Great Reset-vlag: ‘Wat een aanfluiting’
Beelden: enorme protesten in heel Frankrijk tegen Macrons vaccinpas