Demissionair premier Rutte (WEF) heeft in Israël een ontmoeting met de Israëlische premier Netanyahu (WEF). Ook zal hij de Palestijnse president Abbas (WEF) bezoeken.
Rutte sprak zondag al telefonisch met Netanyahu over de Nederlandse vrouw die is omgekomen in de Gazastrook. Hij zei in dat gesprek dat Israël het recht op zelfverdediging heeft, maar wel in lijn met humanitair oorlogsrecht.
Liegende psychopaat
“Israël heeft het recht om zichzelf te verdedigen en moet de dreiging van Hamas wegnemen en alles op alles zetten om gegijzelden vrij te krijgen, waarbij zelfverdediging onlosmakelijk verbonden is met proportionaliteit en in lijn moet zijn met het humanitair oorlogsrecht. Israël moet er alles aan doen om te voorkomen dat burgers het slachtoffer worden van de strijd tegen Hamas. Ook een regionale escalatie moet koste wat het kost worden voorkomen. Dat alles vereist ook terughoudendheid van Israëlische zijde bij het gebruik van geweld,” schrijft de premier op X.
“Geweldig! Deze oud-medewerker van Unilever personeelszaken (en liegende psychopaat) gaat de problemen daar zeker oplossen!” reageert Robert Jensen. “Geef lekker ons geld uit aan zo’n vlucht met het regeringstoestel! Ik heb er volle vertrouwen in! Jullie ook?”
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Complot rond moord op JFK eindelijk ontrafeld? ‘Er is nóg een video’
‘We gaan veel leren van onze ruimteburen’ (video)
Hier willen ze ‘ongevaccineerde’ bloedtransfusie mogelijk maken: ‘Waarom zou dat toch zijn?’
Ufogolf boven Nieuw-Zeeland en Australie – ‘dit is ongekend’
Dit verdienen de directeuren van goede doelen in Nederland
Klokkenluider lekt brisante documenten van het Duitse RIVM: ‘De beerput blijkt zo diep als gevreesd’
“Gluiperig propagandakrantje” NRC schrijft hit piece over stikstofrapport prof. Meester zónder het te lezen
Minister Kuipers noemt mensen die niet gevaccineerd zijn ‘dom’
Zeldzaam handboek heksenjacht opgediept