Het geblaf van de NAVO aan de deur van Rusland heeft waarschijnlijk tot de oorlog in Oekraïne geleid. Dat zei paus Franciscus dinsdag tegenover de Italiaanse krant Corriere della Sera, schrijft Zero Hedge.
“Ik kan niet zeggen of deze woede is uitgelokt, maar misschien is die daardoor wel gefaciliteerd,” zei Franciscus.
Wapens uitproberen
De paus wil president Poetin in Moskou ontmoeten om over vrede te praten. Ook wierp hij de vraag op of NAVO-landen moeten doorgaan met het leveren van wapens aan Oekraïne.
“Het is duidelijk dat er wapens worden getest in Oekraïne. De Russen weten nu dat tanks van weinig nut zijn en denken aan andere dingen. Hier worden oorlogen voor gevoerd: om wapens uit te proberen die we hebben geproduceerd,” zei de paus. “Dit was het geval tijdens de Spaanse Burgeroorlog voor de Tweede Wereldoorlog.”
Mooi gebaar
Hij zei ook dat de wapenhandel ‘een schandaal’ is dat te weinig bestreden wordt. Franciscus verwees vervolgens naar de oorlog die de Verenigde Staten en Saudi-Arabië voeren in Jemen. Twee of drie jaar geleden kwam een schip met wapens aan in Genua. De wapens moesten worden overgeladen op een vrachtschip met Jemen als bestemming. De havenarbeiders weigerden en zeiden: laten we aan de kinderen in Jemen denken. “Het is een kleinigheid, maar een mooi gebaar. Zo zouden er veel moeten zijn,” aldus de paus.
De uitspraken van Franciscus over het geblaf van de NAVO aan de deur van Rusland sluiten aan op voorspellingen die professor John Mearsheimer eerder heeft gedaan:
This Man Predicted The Outcome of #UkraineConflict Way Before Anyone Else…
— Rishi Bagree (@rishibagree) February 26, 2022
(Video verwijderd? Klik hier...)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






De man die als directeur van factchecker ‘desinformatie’ over COVID-vaccins bestreed zit ook in bestuursraad van Pfizer
Hoogleraar schrikt van vonnis David Icke: ‘Het hek is nu van de dam’
Kijk: Martin Bosma verwijt Kaag nazivergelijkingen te maken, voorzitter grijpt in
Cabal manipuleert ons door microchips in brein te implanteren. Deze professor onthult onheilspellende toekomstplannen
Voormalig KLM-piloot: ‘We worden hier zwaar vergiftigd door wat er allemaal uit de lucht komt vallen’
ADHD is geen ziekte. Deze psycholoog ageert tegen het gemak waarmee kinderen worden volgepropt met pillen
Verzoek voor hoorzitting over ‘absurde prikbeleid’ geblokkeerd: ‘Ongelooflijk, het is een cult’
Topuniversiteit biedt online cursus buitenaards leven aan
De onderschatte gezondheidsvoordelen van (medicinale) cannabis