In elk verzorgings- en verpleeghuis waar gespecialiseerd wondverpleegkundige Daphne komt, zijn uitbraken en overlijdens gerelateerd aan corona geweest nadat er in 2021 is begonnen met het zetten van prikken. Dat laat zij weten aan Zorgmedewerkers Verenigd, een groep verpleegkundigen en verzorgenden.
“De hele zomer van 2021 zijn er meer overlijdens geweest dan wat er redelijk normaal is. Na elke nieuwe prik die gegeven wordt, zijn er uitbraken en overlijdens,” stelt de verpleegkundige.
Vreemd verschijnsel
Daphne ziet naar eigen zeggen in toenemende mate ontstekingen van de huid en het onderliggende weefsel. Denk aan erysipelas oftewel wondroos en cellulitis, een ontsteking van de dieper gelegen delen van het onderhuidse bindweefsel.
“Een ander vreemd verschijnsel is dat ik meer patiënten zie die grote blaren op de benen krijgen, vaak over de omvang van het hele onderbeen,” vertelt Daphne. “De bovenste huidlaag raakt los van de huidlaag eronder, zonder duidelijke oorzaak. Wonden genezen niet meer of gaan na het toedienen van een nieuwe prik achteruit.”
Constante staat van doodsangst
De verpleegkundige ziet verder dat het aantal amputaties van tenen en onderbenen toeneemt. Veel mensen die Daphne behandelt, leven in een constante staat van doodsangst. “En volgens mij deden we het toch om de ouderen te beschermen? Al met al een zeer verdrietige situatie.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Kijk: Sportcommentatoren linken hartproblemen van sporters aan boosterprik
Het laatste interview met overleden patholoog Arne Burkhardt, over het grote gevaar van mRNA-vaccins
Kaag over ‘onacceptabele’ rol van koningin Maxima bij WEF: ‘Ze vult haar rol heel zuiver in’
‘Heel wat’ flauwvallende jongeren bij vaccineren, maar volgens GGD is er niks aan de hand
Verbolgen reacties om verplichte warmtepomp: ‘Dat bepaal jij niet, Hugo de Jonge’
Verbod op X-ray bodyscanners in Europa
Facebook censureert doelbewust. Farage legt Zuckerberg vuur aan de schenen in EU-parlement
Zanger spreekt bij Epstein-demonstratie in Berlijn: ‘Dit moet consequenties hebben voor de kinderverslinders’
Servische leider milieubeweging wil einde genetisch aangepast voedsel en chemtrails