FVD-Kamerlid Pepijn van Houwelingen heeft zorgminister Ernst Kuipers vragen gesteld over de veiligheid van mRNA-vaccins.
Van Houwelingen verwijst naar een patiënt die een ernstige leverontsteking ontwikkelde kort na vaccinatie met het Moderna-vaccin, een 76-jarige man met parkinson die na vaccinatie een necrotiserende encefalitis en myocarditis ontwikkelde, een 55-jarige vrouw die kort na vaccinatie een huidafwijking ontwikkelde en een 64-jarige man met reumatoïde artritis die 13 dagen na vaccinatie een ernstige en langdurige reactivatie ontwikkelde van herpes zoster.
Het Kamerlid noemt ook het geval waarbij een 34-jarige vrouw vier dagen na vaccinatie met het Pfizer-vaccin forse spierpijn en ernstige spierzwakte ontwikkelde, waarvoor ze uiteindelijk op de ic belandde.
Forum voor Democratie vormt niet alleen het hart van de verzets- en vrijheidsbeweging in Nederland maar is ook een ontmaskeringsmachine. Is er EEN andere partij of journalist die zulke kritische vragen stelt? https://t.co/6Sqzs2Sis8 Stem daarom op Forum voor Democratie! #StemFVD pic.twitter.com/nekNQ3DGwU
— Pepijn van Houwelingen (@PvanHouwelingen) March 15, 2023
Maanden
Hij verwijst ook naar een case-report over een 25-jarige vrouw die na vaccinatie een vaccin-geïnduceerde trombocytopenie (verlaagd aantal bloedplaatjes) ontwikkelde.
Van Houwelingen haalt bovendien een studie aan waarin 16 jongeren in de leeftijd van 16 tot en met 21 jaar een myocarditis doormaakten als gevolg van vaccinatie met één van de mRNA-vaccins.
Volgens Kuipers leidt een mRNA-vaccin niet tot ‘ongecontroleerde productie’ van spike-eiwit en wordt het mRNA ‘binnen enkele uren afgebroken’, maar veel onderzoeken laten inmiddels zien dat er maanden na vaccinatie nog steeds expressie van spike-eiwit plaatsvindt.
Huiswerk
“Kunt u zich in de stelling vinden dat er wel degelijk sprake is van ‘ongecontroleerde productie’ van antigeen?” vraagt Van Houwelingen aan de minister.
“Huiswerk voor minister Kuipers,” reageert neuroloog Jan Bonte. “Ik ben heel benieuwd naar de antwoorden.”
Van Houwelingen licht toe: “Forum voor Democratie vormt niet alleen het hart van de verzets- en vrijheidsbeweging in Nederland, maar is ook een ontmaskeringsmachine. Is er een andere partij of journalist die zulke kritische vragen stelt?”
verwacht je nu werkelijk een academisch antwoord van een dierendokter? vraag beter aan een biowapenexpert in Fort Ditrich
Zeer goede vragen!!!!
Kuipers hoort in de gevangenis
Forum is als enige partij er altijd flink tegenin gegaan , tegen dit kabinet heeft het opgenomen voor de ongevaccineerden , de stikstofcrises en vluchtelingen crises onderuit gehaald , altijd gezegd dat Corona bedrog was .
De uil van Minerva en dat Reptielen verhaal waren wat minder handige acties , toch vind ik Baudet sympathiek , daar houden ze niet van in den Haag hij is wel hun grootste vijand , daarom zullen ze er alles aan doen hem met de grond gelijk te maken
Snap dat iedereen nu op BBB gaat stemmen , maar deze partij kwam zo maar uit het niets op ,ben bang dat het een katvanger is net zoals vroeger de PVDA is opgericht om de boze burger te parkeren !!