CoronaBuitenland

Pfizer-baas weigert opnieuw te getuigen voor Europese coronacommissie: ‘Minachting van Europees Parlement’

Help mee door dit met iedereen op je social media te delen!

Pfizer-baas Albert Bourla heeft voor de tweede keer een uitnodiging van het Europees Parlement afgeslagen om te komen getuigen over de onderhandelingen met de Europese Commissie over de coronavaccins.

In oktober organiseerde de speciale coronacommissie van het Europees Parlement een eerste hoorzitting met vaccinmakers. Grote afwezige was Bourla. Zijn bedrijf sloot met de Commissie drie contracten af voor de levering van miljarden coronavaccins. EU-baas Ursula von der Leyen weigert bovendien inzage te geven in geheime sms’jes met Bourla.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

De Pfizer-directeur liet weten dat hij geen zin heeft in een hoorzitting in het Europees Parlement. “Ik betreur deze weigering ten zeerste,” reageerde commissievoorzitter Kathleen Van Brempt.

Schandaal

De Europese Commissie en Pfizer minachten de rol van het Europees Parlement, stelt Van Brempt.

Tijdens de eerste hoorzitting gaf één van de Pfizer-directeuren lachend toe dat de coronaprik ten tijde van de introductie nooit was getest op het voorkomen van de verspreiding van corona.

Daarmee valt de hele basis onder het coronapaspoort weg, zei Europarlementariër Rob Roos (JA21). “Ik vind dat schokkend. Ik vind het zelfs crimineel,” zei Roos, één van de leden van de speciale coronacommissie. “Dit is een schandaal.”

Misleidende uitspraken

“Honderdduizenden mensen voelden zich gedwongen om zich te laten vaccineren door het sprookje ‘je doet het voor een ander’. Nu blijkt dat een ordinaire leugen te zijn geweest.”

Eind vorige maand werd Bourla door de Britse medicijnwaakhond op de vingers getikt wegens ‘misleidende’ uitspraken over de coronavaccins voor kinderen. De Pfizer-baas beweerde dat kinderen van 5 tot 11 jaar baat hebben bij vaccinatie, maar de waakhond zei dat hij het publiek heeft misleid.

Mede door de ontwikkeling van het coronavaccin is Pfizer het meest winstgevende bedrijf van Nederland. De Nederlandse Pfizer-afdeling, CPPI, behoort tot de top 7 grootste bedrijven in Nederland.

4.9 79 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je dit artikel belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

71 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
maikel
maikel
2 jaren geleden

ik snap hem wel. Deze man kan geen kant meer op: het is einde oefening.. De vraag is enkel wanneer het doek valt. (en welke personen geslachtofferd gaan worden)

Victor Hugo
Victor Hugo
2 jaren geleden

Ons Ursulaatje is er ongetwijfeld niet slechter op geworden. Bourla moet jurisisch gedwongen worden om te komen getuigen over het hoe van deze mega deal van meer dan vier miljard gifspuiten!

Arnold
Arnold
2 jaren geleden

Ik denk dat er binnen niet al te lange tijd een einde komt aan het hele Corona/Covid schandaal. De Cabal is aan het spartelen.

Hamala
Hamala
2 jaren geleden

Oppakken die Bourla en afvoeren naar de isolatiecel tot onbepaalde tijd daarna spuiten geven

Kevin
Kevin
2 jaren geleden

Tuurlijk,

Je denkt toch niet dat in een fundalistische maatschappij de politiek iets te zeggen heeft XD.

Albert Bourla waant zich onder de nobels en politiekers vallen onder de vassals categorie.

Verder heeft Pfizer net 12 miljard geïnvesteerd in een “vaccine” productie plant in België neen parlementariërs (vassals) hebben enkel te luisteren naar de nobels en hun beleid uit te voeren.

Het tegenspreken of het verantwoordelijk houden van de nobels is not done en staan zware straffen op.

Kjh
Kjh
2 jaren geleden

Pfizer wil kinderen van 6 maanden tot 4 jaar boosteren in VS, voorstel ligt bij FDA
05-12-2022

https://tpo.nl/2022/12/05/pfizer-wil-kinderen-van-6-maanden-tot-4-jaar-boosteren-in-vs-voorstel-ligt-bij-fda/

Alice
Alice
2 jaren geleden

Je zou toch met liefde de koppen van die gluiperige geldwolven achterstevoren op hun romp zetten. Het drek der aarde. Tijd dat die psychopaten achter de tralies gezet worden.

Bert
Bert
2 jaren geleden

Snap niet dat er nog zoveel mensen in hun oprecht geloven. Hoeveel bewezen feiten moeten ze nog hebben. Voor dat hun ogen eens open gaan?

Danny
Danny
2 jaren geleden

Ik kan het hem niet kwalijk nemen. Ik minacht Europa ook…

Stop
Stop
2 jaren geleden

Ze proberen allemaal onder hun verantwoordelijkheid uit te komen.

DAT GAAT NIET LUKKEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ingmur
Ingmur
2 jaren geleden

In dat geval schuldig tot anderszins bewezen wordt!!

Hans
Hans
2 jaren geleden

“Ik betreur deze weigering ten zeerste”?? Wanneer iets dergelijks in het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden zou gebeuren, kon deze meneer onmiddellijk vertrekken en zou zijn bedrijf gevaar lopen om te verdwijnen.
Zo niet in het Europees Parlement, dat stelt toch niet zo veel voor, aldus meneer Bourla (en mevrouw von der Leyen denkt er toch ook zo over, dus waar hebben we het over, denkt hij). Over “Europese democratie” gesproken!

Simon
Simon
2 jaren geleden

“Honderdduizenden mensen voelden zich gedwongen om zich te laten vaccineren door het sprookje ‘je doet het voor een ander’ “
Pardon? Honderdenmiljoenen denk ik zo.

Kjh
Kjh
2 jaren geleden

Zo te zien hebben ze veel plezier in, dat stralen ze ook uit hier op de foto. Duivelse plezier wel te verstaan. Typische apatische gedrag van vaccin promotors die altijd de schuld bij anderen leggen.

Jeff
Jeff
2 jaren geleden

Tja, de coke dealer heeft gewoon geen zin om met de maffia te praten.

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Ze hebben er gewoon schijt aan ze denken toch we kunnen alles maken! Bevolking de meeste plat gespoten, die zijn mak geworden, ze proberen nu op de een of andere manier de groep mensen die zich met hand en tand verzetten grip op te krijgen! Wij kunnen nog normaal denken 💭 straks als de 5g is aangesloten op een hoge frequentie dan valt het doek! De genocide wordt dan compleet! 😡 😢🤡

Liegebeest
Liegebeest
2 jaren geleden

Dit geeft dus direct aan dat we allemaal schijt aan de wet kunnen hebben. Als je zomaar miljoenen mensen mag vergiftigen. Dan maakt het betalen van een belasting aanslag ook geen reedt meer uit. Je hebt gewoon geen zin. Geen active herinnering aan. Ect.

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

het handelsmerk van deze bedrijven is minachting voor iedereen, die niet bij hen hoort.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Ja, dat heeft die commissie helemaal aan zichzelf te danken.
Voor een hoorzitting kun je nu eenmaal niemand verplicht laten opdraven.
Misschien kunnen ze daar in Brussel dreigen om een boete van een paar honderd biljoen aan dat bedrijfje op te leggen dan zal de raad van bestuur die dwaas binnen 24 uur naar Brussel sturen hoor.

Simon
Simon
2 jaren geleden

Als ik zo naar die drie koppen kijk boven het artikel denk ik: wat is er in hun opvoeding vroeger mis gegaan dat dit zo’n slechte mensen zijn geworden? Of is het gewoon erfelijk?

Ron
Ron
2 jaren geleden

En ze betalen GEEN belastingen. Op de VRT blijven ze nog steeds de ophemelende zever verkopen. Voeren ze nog steeds dezelfde leugenaars experten op en vermelden ze niks over de mensen die ze kreupel hebben gemaakt en zelfs gedood.

jan R
jan R
2 jaren geleden

zie hier de op geld beluste Ratten in samen werking met het WEF het is een grote criminelen bende

sjefke
sjefke
2 jaren geleden

Helaas, deze wereldwijde maffia is de baas, wij hebben niets in te brengen!!!
Ze veroorzaken een plandemie en bieden er meteen de oplossing voor!
Jammer genoeg is Albert Bourla de man die tegen Klaus Schwab zei dat hij hoopte de wereldbevolking in 2023 gehalveerd te hebben!!!
Deze man een van de Global leaders mag dat zeggen, niemand kijkt dat van op!!!
We weten dus wat het plan is en daardoor ook waar onder andere ons kabinet mee bezig is!!!
Ze willen van de nutteloze eters, volgens Yuval Noah Harari, af!!!
Toch blijft de massa denken dat ze voor hun gezondheid gevaccineerd worden!!
De mensen die ik spreek zeggen allemaal “dat kan toch niet” en het zal zo vaart niet lopen!!
Die hebben helaas nog vertrouwen in de mensheid!
Het zal dus nog vele malen erger moeten worden voor de massa het beseft!
Intussen dendert de Wereld Economic Forum trein door!!
Ze plannen even een nieuwe plandemie en gaan de vaccinaties verplichten!
Diegene die weigeren worden opgepakt en opgesloten, tot ze bezwijken aan de spuit of de ellende!!!
Je mag het niet vergelijken met de oorlog hoor en dat kan ook niet, toen was het een groep en nu is het de totale westerse wereldbevolking!!!
Het komend jaar wordt de ellende compleet, geen verwarming geen eten geen brandstof kortom totale ellende zodat de mensen vrijwillig hun bezit inleveren en naar een kamp gaan om niet van de honger te sterven!!
intussen genieten de elite van de rust en de ruimte en al het geld van de burgers, verschil moet er zijn nietwaar!!
En de opgesloten overlevenden genieten van hun insecten en hun maandelijkse spuitjes om ze rustig te houden!
Wij zullen immers niets bezitten alles huren en gelukkig zijn!!!

Zoete lieve Gerritje.
Zoete lieve Gerritje.
2 jaren geleden

Hij weet het nog niet, maar hem wacht dezelfde straf als de hoogste baas van Moderna.

Anja
Anja
2 jaren geleden

Dan moet het Europarlement nu ballen tonen en naar de rechtbank stappen, zo kan Bourla gedwongen worden om te getuigen. En kunnen ze hem laten kiezen: getuigen voor de rechtbank of voor de commissie… Zo’n zaak winnen ze wel hoor, zelfs met de corrupte rechterlijke macht van vandaag de dag.

PST
PST
2 jaren geleden

Dan weet je genoeg…

Loek
Loek
2 jaren geleden

Het feit dat deze meneer weigert om een getuigenis af te leggen, wijst er op dat dit sterk lijkt op het indekken van deze persoon tegen de waarheid!

En nog steeds denken mensen, ik doe het omdat de overheid het aanbeveelt.

Weten wij het nog??

Het is hetzelfde als een broodje fricadel.
Ziekelijk te noemen dat men zo omgaat met de medemens, en vervolgens met een big smile alsnog op de foto te zien is!!

Joepiedepoepie
Joepiedepoepie
2 jaren geleden

De elite zal moeten ophoesten?

🔥brandstapel 🔥
🔥brandstapel 🔥
2 jaren geleden

Ik begrijp het niet meer.
Kan iemand mij vertellen wat de gevolgen zijn voor zo’n crimineel als hij keer op keer lak heeft aan zijn grootste klant van deze rotzooi?
En hij niet komt gewoon niet opdagen, mag dat?
Kan zo iemand bij ‘verstek’ worden veroordeeld tot….
Ik begrijp het niet meer.

winterjas
winterjas
2 jaren geleden

Hij getuigt niet, want Pfizer en de Europese Commissie zijn één entiteit, dus is het bij voorbaat al een uitgemaakte zaak. Wat Bourla nu doet is het systematisch ontwijken van lastige parlementsleden, die in werkelijkheid weinig of geen invloed kunnen uitoefenen op de bestaande machtsstructuur.

Tom Poes
Tom Poes
2 jaren geleden

De leugens regeren.

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Wat det het europese parlement om niet geminacht te worden? Ik minacht iedereen die iets te maken heeft met de EU.

Kans
Kans
2 jaren geleden

Het wordt tijd dat het gewone volk maar eens een soort WEF in het leven roept met daarbij een uitvoerend orgaan dat straffen kan uitdelen aan mensen en organisaties en regeringen die ver buiten hun boekje gaan, degene waar is vastgesteld dat zij een gevaar zijn voor de mens dienen dan ook van deze aardbodem te verdwijnen, deze organisatie kan daar dan bij helpen.

Kees Wondergem
Kees Wondergem
2 jaren geleden

Kijk maar eens op wikipedia onder ” juridische kwesties” wat Pfizer voor crimineel verleden heeft, daar lees je gek genoeg niets over!

Fransdo
Fransdo
2 jaren geleden

Ik denk dat het nog iets anders is elkaar zit. Pfizer, de EU, de MSM, ze gaan over lijken. Oversterftecijfers interesseren hen niet want anders hadden ze al veel eerder ingegrepen dan wel van zich laten horen.

In plaats daarvan, ken je ze nog?:

–        We doen het voor de ouderen, we doen het voor de Zorg.
–        https://youtu.be/zTlVSw_w3So
–        Je doet het voor je opa en oma
–        Als je gevaccineerd bent kun je geen Corona meer krijgen
–        Corona is de pandemie van de ongevaccineerden
–        door middel van een Coronapas en QR-code kun je je vrijheid weer terugkrijgen
terwijl de waarheid is dat dit soort figuren immer de mond vol hebben over
racisme als een actiegroep een groep kiderfeestverziekers wil tegen houden
maar zelf discrimineren bij het leven.   

De waarheid is dat het een complot is om de wereldbevolking te laten slinken door middel van overlijden dan wel het bevorderen van onvruchtbaarheid.

De gevolgen zien we nu. Toen het nog bezig was hadden ze de mond vol, nu ontlopen ze hun verantwoordelijkheid door niet op te komen draven bij onderzoekcommissies.  

Ik vind dat dit soort figuren uit de samenleving genomen moeten worden want ik wil niet het risico lopen om met hen geconfronteerd te worden.

Er is nog niet zo lang geleden een soort van proces geweest waarbij iemand een verbod is opgelegd om niet meer binnen een straal van 150 meter van de Minister-President te komen.  Zo’n proces is bij mij niet nodig want als ik Rutte in de verte zie aankomen ga ik er uit mezelf wel met een wijde boog omheen.

Tot slot, met die kinderen is wat speciaals aan de hand. Er zijn Internationale afspraken dat Experimentele medicijnen of vaccins niet mogen worden gebruikt als er al goedwerkende medicijnen voorhanden zijn wat met Ivermectine en Hydroxychloroquine het geval was. Daarom moesten die twee goed werkende medicijnen ook zo snel mogelijk van de aardbodem verdwijnen want ………. er moesten immers vaccins verkocht worden.  Op die regel is echter een uitzondering en die is dat als kinderen er ook gebruik van maken die uitzondering van goedwerkende medicijnen verdwijnt. Vandaar de leugen dat ook kinderen baat hebben bij vaccinatie terwijl de waarheid is dat kinderen helemaal nergens last van hebben bij Corona.

Zo wordt de hele zaak links en rechts bij elkaar gelogen. We leven momenteel in Nederland en in de wereld in één grote leugen, een dodelijke leugen!!!  

Grens
Grens
2 jaren geleden

Albert Bourla had geen zin om zich te verantwoorden.
Een over het paard getild mannetje is het .
Albert en Ursula zij partners van mekaar en houden de echte waarheid in het duisternis waar zij ook geboren zijn .
Dit is een informeel maar ook tegelijk een formeel probleem voor de echte waarheid .
Maar het volk weet ondertussen wel beter .

Belangenverstrengeling onder de machthebbers.
Als Albert de echte waarheid omtrent die vaccinaties uitrolt dan schiet hij zichzelf in de voet want dan is die de dag daarnaar een arme sloeber en zijn vriendinnetje en kompanen ook .
De beerput moet hoe dan ook gesloten blijven , dit is eigenlijk de boodschap .
Het is zo doorzichtig

De foto ,heeft die hier de wereldbeker van het kwaad gewonnen?
De trofee heeft een betekenis ,in woorden zegt die niks ,maar een trofee laat ons weten hoe laat het is .

Kundalini
Kundalini
2 jaren geleden

En er is geen machtsmiddel om ze op de plaats te zetten? Controlled opposition. Ze zitten allemaal in het complot. Allemaal, ook pvv en fvd. Allemaal afleiding en tijdrekken, terwijl de trein door dendert.

PIPO
PIPO
2 jaren geleden

Hiermee geeft hij toe fout te zijn aangezien hij bang is antwoorden te moeten geven .

PIPO
PIPO
2 jaren geleden

De mensen deden het ook voor een ander maar niet voor je eigen familie. Je deed het voor de eliteclub WEF die miljoenen mensen minder op aarde willen zodat hun nog meer macht en geld in handen krijgen. De nazi’s

dna
dna
2 jaren geleden

Sponsored by pfizer

Amerikanisering van het slechtste soort

john
john
2 jaren geleden

Nu eindelijk doorpakken en berechten die Bourla club Oppakken en volspuiten met hun eigen Pfizer corona spuiten ze zijn toch veilig volgen hen

Julia
Julia
2 jaren geleden

Oppakken en opsluiten in volledige isolatie totdat het heerschap bereid is zich te wenden tot het Europees Hof en zal getuigen.

Pieternella
Pieternella
2 jaren geleden

Dan moet hij liegen en dat durft hij niet.

Smoke
Smoke
2 jaren geleden

Degene die het Europese parlement het meest minacht is niet Bourla maar von der Leyen door te weigeren de inhoud van de sms-jes tussen haarzelf en Bourla niet vrij te geven.En dat voor iemand die leiding geeft aan de EU.

Lawke
Lawke
2 jaren geleden

Bourla is a coorporate gangster….

Oleehop
Oleehop
2 jaren geleden

Hij? Kan dat zomaar? Sorry, ik heb teveel te verbergen en ik wil niet dat jullie dat te weten komen dus kom ik gewoon niet.
Kunnen wij dat als bevolking ook? Sorry maar wij weten helemaal niets over die experimentele prik dus willen we niet dat onze belastingcenten daar aan opgemaakt wordt. En aangezien we dus geen antwoorden krijgen van Pfizer stemmen wij tegen verder inkopen.

Back to top button
71
0
We lezen graag je reactie!x