
Ruim 17.000 mensen hebben een petitie ondertekend die president Trump oproept om George Soros het land uit te zetten.
Volgens initiatiefneemster Vanessa Feltner probeert de miljardair de Verenigde Staten te vernietigen door ‘onze overheden en politici om te kopen’.
Igor Psjenitsjnikov van het Russische Instituut voor Strategische Studies merkt op dat hij ook buiten de VS veel invloed heeft.
Destabiliseren
“Het is geen geheim meer dat hij ngo’s financiert die bedoeld zijn om landen te destabiliseren die niet voldoen aan zijn waardesysteem,” aldus Psjenitsjnikov.
Op de website van Soros’ Open Society Foundations wordt vermeld dat het netwerk de afgelopen 33 jaar 1,6 miljard dollar heeft geïnvesteerd in ‘democratische ontwikkeling’ in landen in Oost-Europa en de voormalige Sovjet-Unie.
Daarnaast is er in de VS, Europa en Eurazië 2,9 miljard dollar geïnvesteerd in ‘mensenrechten’ en 2,1 miljard in ‘onderwijsprojecten’.
Staatsgreep
Soros investeerde tientallen miljoenen dollars in ‘pro-democratische’ ngo’s in Oekraïne, met een staatsgreep als gevolg.
Andere Oost-Europese landen, waaronder Bulgarije en Hongarije, werden hierdoor ook beïnvloed.
“Oost-Europese leiders hebben duidelijk kenbaar gemaakt hoe ze denken over Soros en zijn stichtingen,” schreef Psjenitsjnikov.
Uitdrijven
“Het aankomende jaar zal gaan over het uitdrijven van Soros en de krachten die hem symboliseren,” verklaarde premier Orban in een recent interview.
Na de verkiezing van Trump ontstonden overal in de VS massale demonstraties tegen de nieuwe president.
Een aantal demonstranten droeg roze gebreide mutsjes met kattenoortjes, ook wel pussyhats genoemd.
Grootste obstakel
Ze zijn onderdeel van het Pussyhat-project, dat volgens Amerikaanse alternatieve media heel erg doet denken aan projecten die aan Soros zijn gelinkt.
In zijn boek The Age of Fallibility schrijft de miljardair dat ‘de VS het grootste obstakel voor een stabiele wereldorde is’.
Vastbesloten
Feltner is ondertussen vastbesloten om Soros tegen te houden en politici die geld van hem krijgen te ontmaskeren.
“We gaan deze poel van verderf dempen en ze achter de tralies zetten,” benadrukte ze.
Tienduizenden mensen steunen aangifte tegen de Staat wegens discriminatie en medische apartheid
Een andere kijk op de geschiedenis
Boek over complottheorieën rond de Rothschilds al na enkele maanden uit de handel. Hier was het allemaal om te doen
Overheid zet trollen en shills in om onrust te stoken onder artikelen
Van Houwelingen over wapenlevering aan Oekraïne: ‘Clowns, oorlogshitsers en kneuzen besturen ons land’
Theoloog: “Het Vaticaan ontvangt veel informatie over buitenaardsen en hun contacten met mensen”
Waarom de levensstandaard met meer dan 50% is gedaald
Deze wetenschapper speurt bij een kernreactor naar parallelle universa
Begin van de laatste inwijding, komst van nieuw hemellichaam